Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Οριάνα είναι μια κοπέλα από την Βενεζουέλα με όμορφο, ινδιάνικο προσωπάκι, καμπυλώδες σώμα και τσουπωτό κώλο για τον οποίο άλλωστε πήγα. Κατά την είσοδο της επιστράτευσα τα Ισπανικά μου για να σπάσει ο πάγος καθότι είχα διαβάσει από τις κριτικές ότι πρόκειται περί φόλας, μετά την δεύτερη κουβέντα η κοπέλα άρχισε να ανταποκρίνεται γεγονός που αναχαίτισε την διαφαινόμενη φόλα σημαντικά. Ξεκίνησε με τσιμπούκι κοιτώντας με λάγνα καθώς ανταποκρινόμουν με χαμόγελο και γλυκόλογα, ωστόσο είτε λόγω κούρασης, άγχους, ζέστης ή και όλα μαζί η στύση παρέμενε μελάτη, η κοπέλα εντούτοις έβαλε όλη την μαεστρία γλύφοντας κεφαλάκι, όρχεις κτλ, στο τέλος η προσπάθεια της άρχισε να "δικαιώνεται" αλλά επειδή ήμουν έτοιμος να χύσω αποφάσισα να με τελειώσει έτσι, εκείνη ακριβώς τη στιγμή που το υγρό πυρ εκτοξευόταν έταιρος, μπερδεμένος γαρ, συναγωνιστής άνοιξε την πόρτα (φαντάσου να μας έβλεπε να την σφυροκοπάω στα τέσσερα) και την έκλεισε έντρομος ζητώντας χίλιες συγνώμες. Ε αυτό ήταν, μετά το αρχικό σοκ, αρχίζω έγω τα que cono αρχίζει και κείνη τα ίδια και έχουμε σκάσει στα γέλια, και que pena να μου λέει που τελικά δεν την "πήρα" και όλα καλά εγώ και η συνεδρία εξελίχτηκε σε μια ιλαροτραγωδία την οποία τουλάχιστον δύσκολα θα ξεχάσω. Εν κατακλείδι το μενού δεν είχε σφυροκόπημα και ιδροκόπημα αλλά πολύ γέλιο και μάλλον αρκετή χημεία για την οποία μάλλον θα την ξανατιμήσω ώστε να σχηματίσω εμπεριστατωμένη άποψη για το αν πρόκειται περί φόλας ή όχι. Μέχρι τότε, επιφυλάσσομαι Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Οριάνα
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.338
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, LanciaRallye037, jimy.m. και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2018
Μου είχε τύχει κι εμένα τη δεκαετία του 80. Γερο-μύστης
Κρίμα για το μαγαζί που δεν προστατεύει τους πελάτες του Θυμός
Όποιος γουστάρει μπουκάρει μέσα ;;;Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1