Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου ανοχης.Δουλευε η νεαρη Αλινα.Το Χωματιανου ειναι ενα απομακρυσμενο και ησυχο μπουρδελο και βολευει για να γαμησεις με την ησυχια σου εν εν αντιθεση με την πολυβουη και πολυκοσμη Φυλης.Ηταν και μεσημερι οποτε δεν ειχε πολυ κοσμο.Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε οπως προειπα την Αλινα.Ειναι μια ιεροδουλη με ομορφο προσωπο με ομορφα ματια , ισιο μακρυ καστανο μαλλι , ωραιο στητο μικρο φυσικο βυζι , κανονικο αναστημα , λευκο δερμα και ωραιο αδυνατο μοντελε κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Ανακοινωθηκε κανονικο προγραμμα με σταση 69.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Ισως μονο το Λιοσων 73 εχει πιο καλα δωματια.Ξαπλωσα στο κρεββατι και περιμενα την κοπελα.Πανω στην πορτα διαβασα κατι παλιες αφιερωσεις που ειχανε κανει οι αγαπουληδες στην Αννα Ιλονα...χαχα...Μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Δεν μιλαει Ελληνικα.Πρεπει να καταλαβαινει ελαχιστα.Η κοπελα ηταν χαμογελαστη και ευδιαθετη.Αυτη ξαπλωσε απο πανω μου και αρχισαμε να χαμουρευομαστε.Η κοπελα μου εγλυφε τον λαιμο , μου δαγκωνε τα αυτια και μου φιλουσε τα βυζακια μου.Ταυτοχρονα τριβοταν πανω στην καυλωμενη μου πουτσα.Η κοπελα κοιταξε το φουσκωμενο μου καυλι και εβγαλε επιφωνημα θαυμασμου...χαχα...Μου ειπε οτι της αρεσουν οι μεγαλες πουτσες...χαχα...Η κοπελα μου εφαρμοσε το προφυλακτικο.Της ειπα να βγαλει το στρινγκακι της για να βλεπω το μουνακι της και το κωλι της.Η κοπελα ξαπλωσε απεναντι μου και αρχισε την πιπα.Η πιπα της για πιπινακι ειναι καλη.Προσπαθουσε να κανει deepthroat.Παντως τον πηρε αρκετα βαθια και με εξεπληξε θετικα.Οχι βεβαια deepthroat.H πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια.

Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το καθαρο και ξυρισμενο της μουνακι.Δεν ειναι καθολου ξεχειλωμενο.Μου αρεσουν τετοια μουνακια.Την εγλυφα και αυτη ειχε τρελαθει απο την καυλα.Επαιζε με τα μαλλια μου , κλειδωνε τα ποδια της και εβγαζε δυνατα επιφωνηματα και βογγητα.Εγω την εγλυφα και αυτη φωναζε Baby...xaxa...Την εγλυψα για αρκετη ωρα.Πρωτη σταση της τον καρφωσα στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και της εγλυφα τον λαιμο.Αυτη κουνιοταν προς το μερος μου και συμμετειχε στο σεξ.Με κοιτουσε και με τα καυλιαρικα ματακια της.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Ηταν λιγο χαμηλα.Την σηκωσα πιο ψηλα και της τον καρφωσα.Την γαμουσα δυνατα και αυτη εβγαζε βογγητα.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια χωρις αυτη να παραπονεθει.Την γαμουσα και εβλεπα το θεαμα απο τον καθρεπτη.Μετα απο μερικα λεπτα αρχισα να χυνω μεσα της.Τα εχυσα ολα αλλα η κοπελα δεν με αφηνε να βγω απο μεσα της...χαχα...Ηθελε να μεινω και αλλο μεσα της....χαχα...Τελικα βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Αλινα ειναι μια ομορφη ιεροδουλη.Θα ελεγα οτι ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε επιπεδο εμφανισης.Και σε επιπεδο υπηρεσιων ηταν αρκετα καλη.Τουλαχιστον μαζι μου ηταν καλη.Βεβαια στα πλαισια του κανονικου προγραμματος.Η κοπελα δεν κανει ελευθερα στοματικα κτλ.Οπως αλλωστε ολες οι κοπελες της μοντελοαλυσιδας.Ενταξει με τα μπαρμπαδια η κοπελα μπορει να μην εχει το ιδιο καλη αποδοση...χαχα...Ας ειμαστε ρεαλιστες.Δεν μπορει να ειναι vfm με εναν 50ρι,60ρι κοιλαρα φαλακρα...χαχα...Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Η ευγενικη τσατσα δεν μας ενοχλησε.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, professorx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2018
Αν κ κολακευομαι οταν προσεχουν την εμφανιση μου... πρεπει να πω οτι οι σωστες πουτανες κ..επαγγελματιες...εχουν ΣΧΕΤΙΚΑ ιδια αποδοση ειτε με μπαρμπαδια ειτε με.. καυλοραπανα.. κ σε καμια περιπτωση δε δεχομαι την επιλεκτικη αποδοση... σε ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ!!
23 Μαρτίου, 2018
Πριν κάνα μήνα που την πήρα δεν φιλαγε πάντως. Άλλαξε τακτική;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2