Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το μπουρδέλο είναι από τα πιο άθλια της Αθήνας.
Σμπαραλιασμένο από το χρόνο, γκρεμίδι.

Η Μαριάννα βγήκε στο ημίφως του χώρου αναμονής και επιδείξεων και κόλλησε επάνω μου έχοντας πίσω της το έντονο φως από το κουζινάκι και λέγοντάς μου λογάκια ζεστά και τρυφερά.
Μελετημένο σκηνικό: Εκείνη σε βλέπει πεντακάθαρα, ενώ εσύ βλέπεις κυρίως το περίγραμμά της.

Η Μαριάννα είναι πατριωτάκι Ελλεηνίδα, πολλών ετών και αρκετών κιλών, ξανθοβαμμένη, βυζιά 4ρια – 5ρια.
Έχει κάποιο είδος γοητείας και ομορφιάς, δηλαδή δεν μοιάζει με τον Βούδα, όπως πολλές άλλες πουτάνες που τις έχουν πάρει σβάρνα τα χρόνια και τα κιλά.

Στο σεντόνι διέκρινα υπολείμματα από γενετικά υλικά, δηλαδή σίγουρα ψωλοχύματα συναγωνιστών και πιθανώς σάλια, μουνόζουμα, κτλ.

Μπήκε στο ρυπαρό δωμάτιο συνουσιών και αντί να ακολουθήσει τη σειρά «πρώτα γαμάμε και μετά μιλάμε», έκανε το αντίθετο: Μου είπε ότι με την τσατσά κατέληξαν στο ότι αν μπορούσαν να γίνουν τετρακοσίων ετών έχοντας διατηρήσει τη φρεσκάδα των σωμάτων τους, το αποτέλεσμα θα ήταν άσχημο, γιατί «το έξω μας θα έλαμπε και το μέσα μας θα έτρεμε», εννοώντας ότι ο Πανδαμάτωρ Χρόνος προοδευτικά κάμπτει τις ψυχικές αντοχές των ανθρώπων και τους κάνει να θέλουν να πεθάνουν για να λυτρωθούν.
Φιλοσοφημένος τρόπος για να συμφιλιωθείς με τα γηρατειά.
Μήπως η Μαριάννα σκαρώνει φιλοσοφικό υπόβαθρο για κάθε πελάτη της;
Μήπως το CV της Μαριάννας έχει πολλά κωλόμπαρα, άρα η Μαριάννα έχει αναπτύξει το αισθητήριο να διακριβώνει αμέσως το στυλ του πελάτη και να χρησιμοποιεί την κατάλληλη μανιέρα ανά περίπτωση;
Δηλαδή π.χ. όταν τη συνάντησα αν δεν ήμουν ντυμένος αμπιγέ, αλλά φόραγα κάποια φόρμα εργασίας πασαλειμμένη με λάδια και γράσα, η Μαριάννα θα μου έλεγε κάτι άλλο, όχι τόσο φιλοσοφημένο;

Όταν άνοιξε τα χέρια της για να με αγκαλιάσει, με την άκρη του ματιού μου είδα στον καθρέφτη τα δάχτυλά της που τα είχε φέρει πίσω από το κεφάλι μου και έκανε κάποιες κινήσεις σαν σταύρωμα, σαν ξεμάτιασμα, σαν ξόρκισμα, κάτι τέτοιο.
Χαριτωμένες και αφελείς δεισιδαιμονίες.

Η Μαριάννα γλωσσοφιλάει με τον ψεύτικο τρόπο που φιλάνε στα κωλόμπαρα, αλλά παίρνει πολύ καλό τσιμπούκι.
Χούφτωσα το πεπαλαιωμένο μουνί της και έβαλα μέσα την ψωλή.
Περίμενα μουνί ξεχειλωμένο, λασπώδες. Όλως περιέργως, το μουνί της είναι σφιχτό.

Όποτε συναντώ πόρνες, δεν μιλούν ποτέ για σεξ. Θέλουν να μάθουν για την ψυχή και το Θεό.
Συναντώ επίσης ασκητές και μοναχούς, και όταν βρεθούμε μόνοι, ρωτούν μόνο για σεξ.
Όσσο (Μπαγκουάν Σρι Ραζνίς), 1931-1990, Ινδός γκουρού

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Οξαποδω
Ανώτερος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
11.295
Πόντοι:
9.477
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SKEF, olddog, alpula και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2017
"Όταν άνοιξε τα χέρια της για να με αγκαλιάσει, με την άκρη του ματιού μου είδα στον καθρέφτη τα δάχτυλά της που τα είχε φέρει πίσω από το κεφάλι μου και έκανε κάποιες κινήσεις σαν σταύρωμα, σαν ξεμάτιασμα, σαν ξόρκισμα, κάτι τέτοιο.
Χαριτωμένες και αφελείς δεισιδαιμονίες."
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Ευχαριστούμε που υπάρχεις, κ. Οξαποδώ!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1