Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αντζελα ειναι μια νεαρη Αλβανιδα με σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο , ισιο μακρυ καστανο μαλλι , ωραια μικρα φυσικα στητα βυζακια , λευκο δερμα , κοντη σε αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι με ωραιο κωλαρακι.Εχει δουλεψει σε αρκετα μπουρδελα του Μεταξουργειου οπως στο Κολωνου 11.Η κοπελα εχει και μετριες κριτικες αλλα και κακες που την περιγραφουν ως φολα.Τεσπα , αποφασισα να την τιμησω γιατι εμφανισιακα ειναι μια καλη επιλογη για τα 10 ευρω και την περιοχη του Μεταξουργειου που εμφανισιακα εχει λιγες καλες επιλογες στα 10 ευρω.

Εδωσα λοιπον το δεκαρικο και περασα στο δωματιο που ομως ειναι κατω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Ειναι απο τα μπουρδελα που δεν εχουν ανακαινιστει.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Η κοπελα εβγαλε το στρινγκακι της και τον στηθοδεσμο.Ξαπλωσε πλαγια προς τα εμενα και αφου μου εφαρμοσε τον σκουφο ξεκινησε την πιπα.Η πιπα της ειναι μετρια.Παντως φαινοταν οτι προσπαθει.Αυτο το βαζω στα θετικα.Με πιπωνε και εριχνε μερικες ματιες στον καθρεπτη ετσι οπως ηταν μπουκωμενη.Περα απο το ρουφηγμα μου εγλειφε μερικες φορες την πουτσα απο το κεφαλι μεχρι την βαση.Μου εκανε αρκετη ωρα πιπα για τα δεδομενα του Μεταξιου.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα και της τον καρφωσα στο ξυρισμενο και ωραιο μουνακι της.Την γαμουσα και αυτη με κοιτουσε με τα γλυκα ματακια της.Την γαμουσα και την εγλυφα στον λαιμο και τα βυζακια.Δεν παραπονεθηκε οταν ανεβασα ρυθμο.Ηθελα ομως να στησω και στα τεσσερα τετοιο κορμι.Αυτη στηθηκε καλα στα τεσσερα και κοιτουσε τον καθρεπτη.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω δυνατα.Αυτη εβγαζε βογγητα και εδειχνε να ποναει.Εβλεπα τους μορφασμους πονου στον καθρεπτη.Αυτη ομως αντεχε και δεν ζητησε να κατεβασω ρυθμο.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Αυτη κουνουσε τον κωλι της προς τα πισω και πανω κατω για να ξεστραγγισω.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Αντζελα ειναι μια ιεροδουλη αξιολογης εμφανισης.Δεν κανει προκαταρκτικα , η πιπα της ειναι μετρια αλλα αρκετης διαρκειας.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και ηταν ευδιαθετη.Κανει και social time.Το αρνητικο ειναι οτι η τσατσα μας ενοχλησε πριν το δεκαλεπτο.Το εχω παρατηρησει οτι το κανει συνεχεια αυτο να φωναζει πριν καν συμπληρωθει το δεκαλεπτο! Αυτο ειναι το μεγαλο αρνητικο αυτου του οικου.Παντως η κοπελα δεν της εδωσε σημασια.Οποτε η κοπελα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο απο πλευρας αποδοσης.Αλλα ειναι για ενα χαλαρο ξεφορτωμα με ενα ωραιο πιπινακι με μολις δεκα ευρω.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, targetass, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού