Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Φορτισμένη συναισθηματικά Κυριακή και αναζητούσα λίγη από την μηδενιστική ενεργεία της Κολωνού. Η ώρα ήταν περίπου έντεκα το βράδυ, κάποια σπίτια έκλειναν και σε κάποια άλλαζε η βάρδια.
Στάθηκα έξω από το οίκημα της Κολωνού 27 και σκέφτηκα ότι τόσα χρόνια μπουρδελοκαριέρας δεν έχω γαμήσει ποτέ στο ισόγειο του. Έσπρωξα την μεγάλη πράσινη πόρτα και μπήκα.
Η κοπέλα ήρθε μόνη της και μου ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα χωρίς πολλά φρουφρού για την βασική τιμή των δέκα ευρώ.
Δεν την έλεγες άσχημη αν και το πρόσωπο της είχε αρκετά σημάδια ακμής. Ωραίο οπτικά σώμα με σωστή κατανομή, μαύρα μακριά μαλλιά και όμορφος κώλος. Ήμουν σίγουρος ότι η συμμετοχή της θα είναι ανύπαρκτη όπως και η παρουσίαση που έκανε στον εαυτό της όμως δεν με ένοιαζε, ήθελα αυτή την εμπειρία. Έβγαλα το τσαλακωμένο δεκάρικο από την τσέπη μου και το έδωσα.
Το δωμάτιο ήταν στα αριστερά του διαδρόμου, πέρασα μέσα και γδύθηκα. Απλός ο χώρος, ένα κρεβάτι στα δεξιά, ένα παράθυρο στο κέντρο του απέναντι τοίχου με έναν νιπτήρα στα αριστερά του και έναν καλόγερο. Απλά πράγματα και ευτυχώς καθαρά.
Η κοπέλα δεν άργησε να έρθει, είχα μόλις ξαπλώσει. Ανέβηκε στο κρεβάτι και κάθισε γονατιστή και ανέκφραστη ανάμεσα στα πόδια μου βγάζοντας μόνο το κάτω εσώρουχο.
- Κοριτσάρα μου επειδή δεν μπορώ να λειτουργήσω έτσι, μπορείς να έρθεις να σε πάρω λίγο αγκαλίτσα να ξυπνήσει ο μικρός;
Δεν μου απάντησε αλλά ήρθε αμέσως στο δεξί μου χέρι όπως της είχα υποδείξει με το βλέμμα μου αλλά με μια αμυντική στάση κρατώντας μια απόσταση. Το δέρμα της δυστυχώς είναι κάπως σκληρό, τα πόδια της με τσίμπαγαν ελαφρά και η μυρωδιά του τσιγάρου μου ενόχλησε αμέσως τα ρουθούνια.
- Να κόψεις το τσιγάρο.
Με κοίταξε και χαμογέλασε.
- Δύσκολο.
- Το ξέρω, κάπνιζα χρόνια.
Άρχισα τα φιλάκια στους ώμους και μερικά στον λαιμό ενώ της έβαλα το χέρι να χαϊδεύει τα αρχίδια μου.
Δεν αρνήθηκε τα φιλάκια αλλά η στάση της μαρτυρούσε ότι δεν γούσταρε καθόλου να νιώθει το στόμα μου πάνω της και δεν επιτρέπει τα χέρια στην ευαίσθητη περιοχή, παρόλα αυτά δεν το γλίτωσε και χούφτωσα λίγο και το μουνάκι της.
Της έλυσα το σουτιέν και απελευθέρωσα τα πανέμορφα μικρομεσαία βυζάκια της.
Πραγματικά το στήθος της είναι για Όσκαρ, Νόμπελ, Πούλιτζερ, χρυσή σφαίρα και επτά αστέρια μισελέν.
Τα κοίταξα και γούρλωσα τα μάτια! Τέλειο σχήμα, τέλεια υφή και πανέμορφες εφηβικές ροζ ρόγες.
Το μόνο που μπόρεσα να πω σαν σχόλιο ήταν απλά και μόνο σαν άλλος Βαρουφάκης ένα "Ουάου" και η κοπέλα χαμογέλασε ακομα περισσότερο.
Όπως είπα είχα καταλάβει ότι τα φιλιά δεν της άρεσαν αλλά δεν μπορούσα να κρατηθώ και να μην πάρω αυτά τα βυζάκια στο στόμα μου. Ευτυχώς δεν μου έκανε κόλπα και με άφησε να καυλώσω με το στήθος της.
Πέρασμα καπότας και πίπα που δεν είχε να μου πει και πολλά. Στο λεπτό της είπα να έρθει από πάνω μου.
Χαλαρό πήδημα με τα βυζάκια της στο πρόσωπο που για κάνα δίλεπτο και αλλαγή σε πισοκολλητό.
Καλό στήσιμο και ωραίο θέαμα. Την πήδηξα λίγο πιο δυνατά αλλά με μετριότατη αίσθηση στο μουνί της λόγο της αρκετής ποσότητας λιπαντικού.
Τρίτη αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό αφού πριν την ρώτησα αν μπορώ να φιλήσω το μουνάκι της και το αρνήθηκε.
Κάνα δίλεπτο πάλι σε αυτή την στάση και ήμουν έτοιμος να χύσω. Βγήκα από μέσα της και ξάπλωσα. Έβγαλα την καπότα και την πήρα αγκαλιά παίζοντας τον πούτσο μου και ταυτόχρονα ρουφώντας και γλείφοντας τα βυζάκια της.
Κάπως έτσι ήρθε το τέλος.
Δεν βιάστηκε να φύγει. Ανταλλάξαμε μερικές κουβέντες και με καληνύχτισε.
Δεν μπορώ να πω ότι ήταν κάτι το εξαιρετικό. Η συμμετοχή της ήταν μηδενική. Απλά γαμάς και φεύγεις. Τυποποιημένο γαμήσι κονσέρβα δυστυχώς.
Είναι ωραίο κοριτσάκι είκοσι χρονών όπως μου είπε και αυτό ήταν στην ουσία το μόνο καλό.
Ήταν στο περίπου ότι περίμενα από την στιγμή που την είδα στο σαλόνι και το δεκάρικο δεν το έκλαψα.
Δεν νομίζω ότι θα αποζητήσω ξανά την συντροφιά της και δεν μπορώ να την προτείνω σε κάποιον άλλο. Σίγουρα παίζουν πολύ καλύτερα μωρά με δέκα ευρώ αλλά πέρα από αυτό όλα είναι θέμα γούστου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 putaniaris89, makhswrx, Kavouras13 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού