Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 176 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω καλτ οικου ανοχης.Η τσατσα μου παρουσιασε την Ρωσιδα μιλφαρα Ναταλια.Εχει σχετικα ομορφο Σλαβικο προσωπο , μακρυ σγουρο ξανθο μαλλι , μικρο φυσικο πεσμενο στηθος , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα και σωμα με πιασηματα.Παντως εχει καλο σωμα για την ηλικια της.Την ειδα πρωτη φορα και μου εκανε κλικ.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.

Εδωσα ενα 10ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη και καπως αμηχανη Ναταλια.Δεν μιλαει καθολου Ελληνικα αλλα ουτε και Αγγλικα.Αυτη ξαπλωσε διπλα μου και αφαιρεσε τον στηθοδεσμο της.Εβγαλε ενα επιφωνημα βλεποντας την καυλωμενη μου πουτσα και αφου μου εφαρμοσε το προφυλακτικο ξεκινησε την τσιμπουκοδρομια.Η πιπα της ειναι μετρια για μιλφακι! Ηταν μονοτονη και με αρκετη χρηση χεριου.Με πιπωνε και μου ζουλουσε τα αρχιδια.Παντως μου εκανε πολυ ωρα πιπα , ειδικα για τα δεδομενα του Μεταξιου.

Πρωτη σταστη το ιεραποστολικο.Της τον εχωσα στο ξυρισμενο της μουνακι και ξεκινησαμε το σεξ.Την γαμουσα και αυτη με ειχε παρει αγκαλια.Την πλησιασα σε αποσταση αναπνοης και αυτη ανταποκριθηκε στα φιλια μου.Φιλιομασταν στο στομα και εγω την γαμουσα.Απλως τα γλωσσοφιλα δεν ηταν πολυ βαθια και παθιασμενα.Την γαμουσα και αυτη με κοιτουσε με τα ωραια και ερωτευσιμα ματακια της! Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Αυτη τουρλωσε τον κωλο της.Κατεβασε το κεφαλι μπροστα χαμηλα και κοιτουσε κατω το κρεββατι.Ουτε λογος να κοιταξει τον καθρεπτη! Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμους.Αυτη εβγαζε αληθινα επιφωνηματα.Την γαμουσα και χουφτωνα τα βυζακια της και την βαρουσα στα κωλομερια.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Ηθελα να την χυσω στο στομα αλλα αυτη μου εδειξε με νοηματα να την χυσω στα βυζακια.Εγω τραβουσα μαλακια και αυτη μου ζουλουσε αγαρμπα τα αρχιδια μου για να στραγγιξουν.Υστερα απο λιγο την εχυσα στα βυζακια της.Αυτη σκουπιστηκε με κωλοχαρτο , ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε χαμογελαστη απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ναταλια ειναι μια Ρωσιδα μιλφαρα αξιοπρεπης εμφανισης για την περιοχη του Μεταξουργειου.Δεν ειναι καμια καραμουναρα αλλα πιστευω στους λατρεις των Ρωσιδων μιλφαρων θα αρεσει.Εχει ομορφο Σλαβικο προσωπο και πιστευω οτι στα νιατα της πρεπει να ηταν πολυ ομορφη γυναικα.Το σωμα της εχει πιασηματα αλλα δεν ειναι αντιαισθητικα και δεν ειδα κυτταριτιδα.Στα αρνητικα βαζω οτι δεν κανει καθολου προκαταρκτικα.Η πιπα της ειναι μετρια αλλα μεγαλης διαρκειας.Επισης δεν μιλαει καθολου Ελληνικα και η συνενοηση ειναι δυσκολη.Καραμελωμα δεν μου εκανε.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Η τσατσα ομως περιπου στο 10 λεπτο χτυπησε την πορτα.Γενικα εχω δει οτι σε αυτον τον οικο παντα χτυπανε πορτα.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, adolfo13, GSAKKI και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2016
στο σαλονι του εν λογω καλτ οικου ανοχης.

ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1