Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάνοντας μια μικρή εξαίρεση στον κανόνα των 10€ που έχω καθιερώσει εδώ και αρκετόν καιρό,και εμπιστευόμενος τις συστάσεις παλιού και γνωστού συναγωνιστή,αποφάσισα να δοκιμάσω μια milf στα κεντρικά σαλόνια.(Πού είναι πια αυτή η Αθηνά ρε γμτ! Money Mouth).
Αν κάποιος περιέγραφε την Κρίστυ θα ξεκινούσε με το συνηθισμένο πλην όμως αληθινό " μιλφ κλασσικής αξίας".
Ξανθιά,με θηλυκό πρόσωπο και πληθωρικές αλλά όχι περιττές αναλογίες,τις δύο φορές που την έχω δοκιμάσει κινείται στον ρυθμό των άξιων μιλφ:
Προσφέρει πολύ καλές υπηρεσίες,με πλούσια προκαταρκτικά,πολλά φιλιά,στάσεις μοναδικές και δίχως μα και μου,ζει το κάθε λεπτό πετυχαίνοντας να ικανοποιήσει τον παρτενέρ της.
Καταλαβαίνει με τη μία τί ακριβώς αρέσει και τί επιθυμεί ο επισκέπτης.
Και από την άλλη αν είστε από εκείνους που παίρνουν την πρωτοβουλία και πάλι η Κρίστυ θα το απολαύσει (άλλο που δεν θέλει δηλαδή!) αλλά δεν θα μείνει παθητική.
Ανταποδίδει την ανδρική περιποίηση και τις ερωτικές υπηρεσίες είτε με το 69,είτε με το ελεύθερο στοματικό-για τους πιο προχωρημένους τα πλούσια στήθη της προσφέρονται και για τελειωτικό.
Η Κρίστυ στον γνωστό μιλφοπεζόδρομο της Διδύμου αποτελεί λοιπόν μια πολύ καλή επιλογή δίχως ρίσκο.
Όσον αφορά τον οίκο,από τους πλέον καθαρούς και προσεγμένους στην περιοχή και με προσωπικό που σέβεται τον πελάτη από κάθε άποψη!
Το πάρκιγκ ενδεικτικό λόγω μοτό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2016
Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
16.687
Πόντοι:
10.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, LITHOS 77 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού