Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Ρωξανη που πρωτη φορα ειδα.Ειναι μια νεαρη ιεροδουλη με ομορφο προσωπο , λευκο δερμα , ψηλο αναστημα , ωραια μικρα στητα βυζακια , αδυνατο κορμι και καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Εμφανισιακα μου αρεσε αλλα δεν μου γεμισε το ματι για τις παρεχομενες υπηρεσιες.Για πολυ απειρο πιπινακι την εκοψα.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.Το σαλονι ηταν γεματο απο πακια που φωναζαν ''Ρωξανη!'' ενω η τσατσα τους ελεγε ''Εδω δεν ειναι ξενοδοχειο!''

Τεσπα , εδωσα ενα απαξιωμενο 10ρικο και περασα στο δωματιο.Η κοπελα ειχε αλλον πελατη πριν απο εμενα.Εκανε αρκετη ωρα.Η τσατσα την φωναξε αρκετες φορες.Η κοπελα δεν μιλαει καθολου Ελληνικα ενω και τα Αγγλικα τα καταλαβαινει ελαχιστα.Αυτη καθισε διπλα μου στο κρεβατι και αμεσως ξετυλιξε το προφυλακτικο.Κοιταξε την πουτσα μου και ειπε οτι ειναι μεγαλη για το μουνι της! Τον στηθοδεσμο δεν ηθελε να τον βγαλει.Τελικα την επεισα να τον αφαιρεσει.Μου εφαρμοσε το προφυλακτικο χωρις να εχει κανει ιχνος προκαταρκτικων και ξεκινησε μια αδιαφορη πιπα.Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια.

Την ξαπλωσα ανασκελα και της τον εχωσα στο ξυρισμενο 19χρονο μουνακι.Αυτη ομως ειχε κλειστα τα ποδια για μην μπορω να μπαινω βαθια.Της ελεγα να τα ανοιξει αλλα αυτη τιποτα! Μολις εκανα βαθια διεισδυση αυτη εδειχνε να ποναει.Τα γλωσσοφιλα τα απεφευγε ευγενικα.Το μονο θετικο ειναι οτι δεν εδειχνε καθολου σημαδια βιασυνης! Την γαμησα για αρκετα λεπτα σε αυτη τη σταση.Υστερα της προτεινα να την χυσω στα βυζια.Αυτη δεχτηκε.Σηκωθηκα ενω αυτη εκατσε στην ακρη του κρεβατιου.Αυτη μου εκανε νοημα να μην την πετυχω στο προσωπο! Κριμα! Τον επαιζα και αυτη επαιζε με τα αρχιδια μου.Υστερα απο πεταξα τα χυσια μου στα βυζακια της.Αυτη σκουπιστηκε , ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ρωξανη ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη.Ειναι ενα καλλιγραμμο πιπινακι! Δεν εδειξε καθολου σημαδια βιασυνης.Η τσατσα ομως την φωναξε μετα το 10 λεπτο.Χρονος παραμονης στο δωματιο περιπου 15 λεπτα.Δεν κανει ιχνος προκαταρκτικων.Η πιπα της ειναι αδιαφορη και μικρης διαρκειας.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα αλλα δεν συμμετεχει καθολου στο κυριως σεξ.Δεν σας την συνιστω! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Gingos, ThE και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2016
Δυστυχώς είχα την ατυχία να την δοκιμάσω πριν μία εβδομάδα στο Λεωνίδου 28 ισόγειο.Όντως δεν συνίσταται.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1