Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ελενη ειναι μια προμιλφ ιεροδουλη με μετριο σε ομορφια γλυκο προσωπο , κανονικο αναστημα , μακρυ μαυρο σπαστο μαλλι , μελαμψο δερμα , μικρομεσαιο πεσμενο στηθος και σωμα με πιασηματα.Εχει καποια κυτταριτιδα στον κωλο.Δηλωνει ''Ελληνιδα ''.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.Μαζι της δουλευε και η Ανναμπελ με το κοντο αγορε μαλλι.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει σπαστα Ελληνικα.Αν αυτη ειναι Ελληνιδα τοτε εγω ειμαι Αφροαμερικανος! Τεσπα , η κοπελα ξαπλωσε απο πανω μου και αρχισε μου γλυφει το δεξι αυτι.Μαλλον τα ιδια κανει σε ολους! Εγω χουφτωνα την κωλαρα της! Υστερα μου εγλυφε τα βυζακια μου.Το εκανε αισθησιακα.Στα προκαταρκτικα ηταν καλη.Ειχαν ομως σχετικα μικρη διαρκεια.Μου εφαρμοσε το προφυλακτικο στο φουσκωμενο καυλι και ξεκινησε την πιπα.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη.Εχει λιγο χρηση χεριου.Μου εριχνε και καποιες ματιες ενω ηταν μπουκωμενη με την πουτσα μου.Πιπωνε το μισο καυλι.Με τα αρχιδια δεν ασχοληθηκε καθολου.Η πιπα ειχε μικρη διαρκεια.

Την ξαπλωσα ανασκελα και ξεκινησαμε το σεξ.Την γαμουσα και αυτη απο το πρωτο δευτερολεπτο αρχισε να ζουλαει τα αρχιδια μου! Ελεος! Ενταξει κοριτισι μου θα χυσω! Μην κανεις ομως ετσι απο το πρωτο δευτερολεπτο! Εγω την γαμουσα και αυτη με κοιτουσε σαν χαζο και μου εβγαζε την γλωσσα της.Την γαμουσα και αυτη μου εγλυφε τα βυζακια μου και συνεχιζε να μου ζουλαει τα μπαλακια.Ειχα ψιλοβαρεθει.Την εστησα στα τεσσερα.Αυτη αρχικα ειχε κατεβασει το κεφαλι κατω.Το σωμα ειχε καλο στησιμο.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμους για να μπορεσω να χυσω.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω.Ενω ακομη εχυνα αυτη με ρωτησε αν της τα εχω πεταξει ολα.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη ντυθηκε , μου πεταξε ενα γεια και εφυγε.

Συνοψιζοντας , η Ελενη ειναι μια μετρια σε εμφανιση ιεροδουλη.Η πιπα της και τα προκαρκτικα της ειναι σχετικα καλα.Ειχαν ομως μικρη διαρκεια! Τεσπα σε αυτα τα δυο σε γενικες γραμμες εμεινα ευχαριστημενος για το επιπεδο του Μεταξουργειου.Στο κυριως σεξ ομως δεν εμεινα ευχαριστημενος.Απο το πρωτο λεπτο μου ζουλουσε τα αρχιδια για να χυσω! Ειχε μια ψευτικη συμμετοχη για να χυσω μια ωρα αρχιτερα! Δεν μου μιλησε ξεκαθαρα για τον χρονο.Φαινεται ομως απο ολες τις κινησεις της οτι δεν θελει να ξεπερναει το χρονικο οριο των 10 λεπτων.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2015
Εγώ νομίζω πως είναι τσιγγάνα-ρουμάνα.
Απορώ πως λέτε ότι το πρόσωπο της είναι ωραίο.
P
Parakmiakos
15 Νοεμβρίου, 2015
Φαινεται ομως απο ολες τις κινησεις της οτι δεν θελει να ξεπερναει το χρονικο οριο των 10 λεπτων.Ελπιζω να σας βοηθησα!Hi

Ακριβως ετσι ειναι φιλε Τομυ ενω στα προκατ κλπ ειναι καλη για Μεταξι ακομα και μπαλακια γλυφει αρκετες φορες στο γαμησι ξεκιναει καπως καλα αλλα μετα απο ενα λεπτο αρχιζει τις πουστιες για να σε τελειωσει.Δεν θελει να ξεπερναει οχι το 10λεπτο που λες εσυ αλλα ουτε καν το 9λεπτο θα ελεγα εγω...Θα μου πεις για ενα 10ευρω γαμιεται μην τα θελουμαι και ολα αλλα ελεος πια με το χρονο Κεφάλι σε τοίχο!
Υ.Γ και φυσικα "Ελληνιδα" ειναι απο την Ρουμανια Μεγάλο χαμόγελο
10 Ιανουαρίου, 2017
"Αν αυτη ειναι Ελληνιδα τοτε εγω ειμαι Αφροαμερικανος"! Που ξέρεις,μπορεί να έχει κάνει στο Αμέρικα και να μιλάει με σπαστή προφορά...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3