Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Καθισα στον καναπε και η ξανθια Αλβανιδα τσατσα μου παρουσιασε την Αντριανα.Προκειται για μια νεαρη κοντη Αλβανιδα με ομορφο γλυκο προσωπο , ωραια μικρα στητα βυζακια , λευκο δερμα , ωραιο αδυνατο μοντελε κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι!Γλώσσα Ειναι ο ορισμος του μοντελε πιπινιου! Εχει ομορφυνει σε σχεση με περυσι που ειχε πρωτοξεκινησει και ηταν πιο αγουρη.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα και σταση 69.

Ξαπλωσα στο κρεβατι του κυριλε δωματιου που ειναι απο τα καλυτερα της περιοχης και περιμενα την κοπελα.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Τωρα που την κοιταξα απο πιο κοντα ειδα οτι εχει προβληματικη οδοντοστοιχια.Η κοπελα εβγαλε τον στηθοδεσμο της και το στρινγκακι και κοιτουσε τον εαυτο της στον καθρεπτη! Μιλαει σχετικα καλα Ελληνικα με χαρακτηριστικη Αλβανικη προφορα.Εγω αρχισα να χουφτωνω το αγαλματενιο της κορμακι.Την ανεβασα απο πανω μου και συνεχισα να την χουφτωνω.Αυτη ειχε καθισει με το μουνακι της πανω στην πουτσα μου και εγω την χουφτωνα και εγλυφα τα πολυ ωραια της βυζακια.Η κοπελα ηταν ευδιαθετη και δεκτικη σε χουφτωματα,γλυψιματα.Προκαταρκτικα δεν μου εκανε.Απλως εκανε ενα αστραπιαιο περασμα απο τα βυζακια μου.Υστερα ξετυλιξε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Ηταν ξαπλωμενη στα πλαγια προς τα εμενα και με πιπωνε.Εγω κοιτουσα απο τον καθρεπτη την κωλοτρυπιδα της και το μουνακι της.Αυτη με πιπωνε και μου εριχνε καυλιαρικες ματιες.Αυτο το βαζω στα θετικα.Μονο που βλεπεις αυτο το πιπινακι να ειναι μπουκωμενο με την πουτσα σου , αυτο αρκει για να σε καυλωσει! Η πιπα της ειναι μετρια αλλα με τα πιπινακια ειμαι πιο επιεικης.Φαινεται ομως οτι προσπαθει.Αυτη με πιπωνε με χρηση χεριου αλλα προσπαθουσε να τον ρουφηξει πιο βαθια , οχι μονο το κεφαλι της πουτσας.Αρχιδια αρνηθηκε ευγενικα να γλυψει.Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.

Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το λαχταριστο κοκκινο μουνακι της.Εχει ωραιο ξυρισμενο κα λεπτο μουνακι.Την εγλυφα και αυτη εδειχνε να της αρεσει.Την εγλυφα και επαιζα με τα βυζακια της.Ηταν ωραιο το θεαμα.Την εγλυψα για αρκετη ωρα.Το θετικο ειναι οτι η κοπελα δεν βιαζονταν οποτε ειχα χρονο να την γευτω με την ησυχια μου.Τα καναμε ολα σε αργους ρυθμους απο τη στιγμη που δεν υπηρχε αυστηρος χρονικος περιορισμος.Πρωτη σταση το ιεραποστολικο.Αυτη εβαλε κρεμα στο μουνακι της και εγω της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω σε μετριους ρυθμους.Την γαμουσα και αυτη επαιζε με τα βυζακια μου.Την γαμουσα και αυτη με κοιτουσε με τα καυλιαρικα ματακια της.Θα ηταν αμαρτια να μην στησω τετοιο κορμι στα τεσσερα.Οποτε δευτερη και τελευταια σταση το πισωκολητο.Καλο στησιμο εκ μερους της.Της τον εχωσα και αρχισα να την ξεμουνιαζω σε γρηγορους ρυθμους.Αυτη κοιτουσε συνεχως τον καθρεπτη και εκανε συνεχως παιχνιδι.Την γαμουσα και εβλεπα το καυλωτικο θεαμα απο τον καθρεπτη.Την ξεμουνιαζα και την βαρουσα στα κωλομερια.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω παρατεταμενα μεσα στο μουνακι της.Εχυνα μεσα της και αυτη τραβουσε το σωμα της προς τα πισω μεχρι να με ξεστραγγισει τελειως.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα ντυθηκε,με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας,η Αντριανα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη.Εχει γλυκο προσωπακι και μοντελε κορμι.Προκαταρκτικα δεν κανει σχεδον καθολου.Αρχιδια αρνθηκε ευγενικα να γλυψει.Της αρεσει το γλυφομουνι και σε αφηνει να την γλυψεις για αρκετη ωρα.Η πιπα της ειναι μετρια αλλα μεγαλης διαρκειας.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα.Ειναι καθαρη ιερδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Δεν παιρνει πρωτοβουλιες και σε αφηνει να εχεις το πανω χερι κατα τη διαρκεια του σεξ.Ειναι καπως αματιουρ η ολη φαση.Δεν ειναι για απαιτητικους πελατεςΓερο-μύστης.Οσοι ομως θελουν να γαμανε στυλιαρια πιπινια μπορουν να δοκιμασουν μια φορα την κορασιδα.Γενικα ειναι μια ευγενικη,χαμογελαστη ιεροδουλη που σεβεται τον πελατη.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2015
Ἀντριάννα = Ἀντρέα
B
bakalhs
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1