Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Βανεσα ειναι μια νεαρη ιεροδουλη με μακρυ μαυρο μαλλι που ειχε μαζεμενο , ομορφο γλυκο προσωπο , ωραια μικρα στητα βυζακια με τη ρωγα καγκελοΓλώσσα , λευκο δερματακι , ψηλη σε αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι με απιθανο κωλαρακι.Η τσατσα ανακοινωσε κανονικο προγραμμα.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η Βανεσα.Δεν μιλαει καθολου Ελληνικα.Ξερει λιγα Αγγλικα.Οποτε η συννενοηση γινονταν στη μητρικη γλωσσα του Καρολου Ντικενς.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Η κοπελα αφαιρεσε το στρινγκακι της και εγω την εφερα απο πανω μου.Το μουνι της τριβονταν πανω στο καυλι μουΕμμμμ και εγω εγλυφα και χουφτωνα τα βυζακια της.Πεσαν αρκετα πεταχτα φιλια στο στομαΈρωτας σε αυτη τη σταση.Δεν ηταν ομως βαθια γλωσσοφιλα.Η κοπελα αρχισε να τριβει το σωμα της πανω στο φουσκωμενο μου καυλι.Το εκανε αρκετα καλα.Υστερα η κοπελα αρχισε να εφαρμοζει το προφυλακτικο.Το προφυλάκτικο ηταν μικρο για την μεγαλη μου πουτσα.Τελικα το εβαλε με δυσκολια και ξεκινησε την πιπα.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι αδιαφορη και μικρης διαρκειας.Η πιπα το πολυ να διηρκησε 1 λεπτο!

Η κοπελα με καβαλησε και ξεκινησε την ιππασια.Αυτη πονουσε αρκετα και εβγαζε επιφωνηματα πονου.Πονουσε αρκετα και εκανε αργα ανεβοκατεβασματα.Την σηκωσα και την ξαπλωσα ανασκελα.Της τον εχωσα στην ιεραποστολικη σταση και αρχισα να την γαμαω.Το μουνι της ειναι ελαφρα αξυριστο.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους και αυτη με τραβουσε προς το μερος της.Αυτη συνεχιζε τα επιφωνηματα και τα πεταχτα φιλια στο στομαΈρωτας επισης συνεχιζονταν.Οταν της τον εχωνα τερμα βαθια το αυτη εβγαζε δυνατα βογγητα.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη τη σταση.Αν και περνουσα καλα ηθελα να την τεσταρω και σε αλλη σταση.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε βγηκα απο μεσα της.Της εδειξα με νοηματα να στηθει στα τεσσερα.Καλη τοποθετηση του σωματος εκ μερους της.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμουςΚατσικογάμης.Εχει δουλεμενη κωλοτρυπιδα αλλα μαλλον την δινει μονο στο γκομενο της.Την γαμουσα και της ειπα να κοιταει τον καθρεπτη.Το μωρακι εβγαζε δυνατα βογγητα και εριχνε μερικες ματιες στον καθρεπτη.Κυριως ομως ειχε κατεβασμενο το κεφαλι κατω.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια χωρις αυτη να παραπονεθει.Μετα απο μερικα λεπτα αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Κατεβηκα χαμηλα και αρχισα να γλυφω το λαιμο της ενω ακομη εχυνα.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα εβαλε το στρινγκακι της και τις πλατφορμες , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Βανεσα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη.Εχει ομορφο προσωπο , ωραια στητα βυζακια και αδυνατο κορμι.Ειδικα για τα δεδομενα του Μεταξουργειου ξεχωριζει.Η πιπα της ειναι αδιαφορη και εχει μικρη διαρκεια.Κανει καποια προκαταρκτικα οπως το τριψιμο του σωματος της πανω στο καυλι.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων και δεν εδειξε ιχνη βιασυνης.Συμμετεχει στο κυριως σεξ με αληθινα επιφωνηματα και πεταχτα φιλια στο σωμα.Δεν κοιταει δηλαδη το ταβανι και δεν εχει ''μη μου απτου συμπεριφορα''.Περασα σχετικα καλα για τα δεδομενα του 10ρικου.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού