Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 67 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω καλτ οικου ανοχης του ΜεταξουργειουΝαι!.Ειναι απο τους πιο καλτ οικους του ΜεταξουργειουΝαι!.Την πρωτια σε καλτιλα πιστευω την εχει επαξια το Ιασωνος 31 υπογειο χοστελΝαι!.Καθισα στον καναπε και η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Ειρηνη.Προκειται για μια ψηλη Ρωσιδα μιλφογκιλφ με μακρυ ξανθο μαλλι που ειχε σε κοτσιδα , σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο , μικρομεσαιο πεσμενο και νερουλο στηθος , ωραιο αδυνατο κορμι χωρις εμφανη ιχνη κυτταριτυδας.Ειδικα για την ηλικια της εχει αρκετα καλο κορμιΓερο-μύστης.Φορουσε και μια καλτσοδετα στο ποδιΓλώσσα.Ειναι χαμογελαστη στο σαλοναρισμα και εκπεμπει θετικη ενεργεια.Δεν ανακοινωθηκε προγραμμα απο την τσατσαΕμμμμ.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Περιμενα να ειναι αθλιο αλλα ευτυχως ηταν αρκετα καθαρο για τα δεδομενα του ΜεταξιουΚουλ.Φαινεται οτι η τσατσα κανει δουλεια και δεν ειναι βρωμιαραΚαπέλο.Το δωματιο ηταν καθαρο , δεν ειχε πεταμενα προφυλακτικα , το κλιματισικο δουλευε και ειχε δροσια.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη Ειρηνη.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει καλα Ελληνικα.Η κοπελα καθισε διπλα μου και εβγαλε το στρινγκακι της και το μαυρο μαγιουδακι που φορουσε.Το σουτιεν ομως δεν το αφαιρεσεΛύπη.Η κοπελα ειδε το καυλωμενο μου καυλι και μου εκανε κοπλιμεντα για το μεγεθος τουΚουλ.Η κοπελα αρχισε να μου γλυφει και να μου ρουφαει τα μπαλακιαΈρωτας.Το ρουφηγμα ομως το εκανε λιγο αγαρμπαΛύπη.Με πονεσε λιγο στα μπαλακια.Υστερα πηρε το καυλι μου στο στομα της και ξεκινησε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Η πιπα της ειναι μετριαΛύπη.Απο μιλφακι περιμενεις καλυτερη πιπα!Λύπη Δεν ηταν βαθια η πιπα της.Ρουφουσε κυριως το κεφαλι της πουτσας.Η πιπα της ηταν μονοτονη και βαρετη.Για αυτο την εβαλα να μου γλυψει παλι τα μπαλακιαΈρωτας.Μετα παλι πιπουλα.Αυτη μου προτεινε να τελειωσω στην πιπα.Εγω ομως ηθελα και να γαμησωΚουλ.Περασμα λοιπον του προφυλακτικου.

Πρωτη σταση λοιπον το ιεραποστολικο.Την ξαπλωσα ανασκελα και της τον εχωσα στην στενη της μουναρα.Αυτη πονουσε αρκετα οταν εμπαινα μεσα της και εκανε μορφασμους πονουΚουλ.Την ξεμουνιαζα βαθια και αυτη εβγαζε επιφωνηματα και εδειχνε να ποναει.Της τον εχωνα βαθια μεχρι τη ριζα της πουτσας!Ναι! Αυτη εδειχνε να μην αντεχει το γαμησι.Που να την εστεινα και στα τεσσερα!Χαμόγελο Κατεβασα λιγο το σουτιεν αλλα αντικρυσα το νερουλο στηθος και ξενερωσα!Money Mouth Για αυτο φοραει συνεχεια στηθοδεσμο.Την γαμουσα ενω αυτη αρχισε τα ''Ελα χυσε μωρο μου!''Money Mouth ''Χυσε!''Λύπη Μου τη σπαει οταν το λενε οι πουτανεςΝαι!.Γενικα τρελαινομαι οταν θιγουν θεμα χρονου!Ναι! Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη καθονταν στην ακρη του κρεβατιου ενω εγω ημουν ορθιος και τον επαιζα στο στοματακι της.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω παρατεταμενα στο στοματακι της.Ειχα μεγαλο οργασμο.Δεν με ξεστραγγισε ομως τελειωςΛύπη.Ακομη ειχα φλοκια να πεταξω αλλα αυτη εβγαλε το καυλι μου απο το στομα της και πηγε να φτυσει τα χυσια στον νιπτηρα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε με ευγενικο τροπο και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ειρηνη ειναι ενα μιλφογκιλφακι αξιλογης εμφανισηςΓερο-μύστης.Εχει αρκετα καλο κορμι για την ηλικια της και εχει συμπαθητικο προσωπο με εντονα Ανατολικοευρωπαικα χαρακτηριστικα.Το αρνητικο στην εμφανιση της ειναι το νερουλο και πεσμενο της στηθοςΛύπη.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Η πιπα της ειναι μετρια.Μην περιμενετε να σας κανει την πιπα που κανουν οι εμπειρες Ρωσιδες μιλφαρες πουτανες!Ναι! Η πιπα ειχε αρκετη διαρκεια.Βασικα θελει να σε τελειωνει την πιπα για να αποφυγει το σεξΓερο-μύστης.Κανει γλυψιμο και καραμελωμα στα αρχιδια.Στο κυριως σεξ δεν συμμετεχειΓερο-μύστης.Δεν αντεχει το δυνατο σεξ.Εδειξε σημαδια βιασυνης.Η ευγενικη τσατσα δεν ενοχλησεΚαπέλο.Ενταξει εμεινα ικανοποιητικο χρονο στο δωματιο για τα δεδομενα του Μεταξουργειου.Πιστευω ομως οτι τα θετικα ειναι υπερτερα απο τα αρνητικα και η κοπελα αξιζει μια δοκιμηΓερο-μύστης.Ειναι μια αξιολογη επιλογη στο 10ρικο για τους λατρεις της κατηγοριας των μιλγοφκιλφΓερο-μύστης.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, dmtrsxxx

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού