Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Κρίστυ δεν την γνώριζα όμως κάποιοι συναγωνιστές έγραψαν για την επιστροφή της με πολύ καλά σχόλια...Έτσι πέρασα για να τη δω από κοντά...Ο ευγενέστατος και δροσερός τσάτσος μου παρουσίασε τη Κρίστυ και τη Χριστίνα.Επιλογή της πρώτης και είσοδος στο δωμάτιο...Το δωμάτιο διαθέτει ντουζιέρα αλλά δεν έχει βρύση...Ενώ όλα ήταν προσεγμένα αυτό ήταν το μαύρο σημείο του χώρου....Βάλτε μία βρύση ρε παιδιά...

Έβγαλα τα ρούχα μου και ξάπλωσα για να την περιμένω...Δεν άργησε να έρθει κοντά μου και μπήκε χαμογελαστή στο δωμάτιο...Έβγαλε το μικροσκοπικό στριγκάκι της και άρχισε να με τρίβει...
Κάπως έτσι ξεκίνησαν και τα προκαταρκτικά της...Τρψίματα φιλιά σε λαιμό στήθος στόμα και ολιγόλεπτο ισπανικό με τις βυζάρες της...
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Αρκετά καλό με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής και καραμέλωμα για ώρα στα @@@κια!Έναρξη στο σεξ με τη Κρίστυ από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για ιεραποστολικο για λίγο και γύρισμα στα τέσσερα όπου και ήρθε το τέλος...
Κάθισε δίπλα μου χωρίς ίχνος βιασύνης και μιλήσαμε για λίγα λεπτά.Μάζεψε τα εσώρουχά της και αποχώρησε δίνοντας μου ένα πεταχτό φιλί.

Αυτά για την εμπερία μου με τη Κρίστυ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2015
πολύ καλή γυναίκα και καλή σχετικά στις υπηρεσίες της η Κρίστυ ...Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1