Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στο σαλόνι δε με άφησε να φύγω, και υπέκυψα στην εκ Βουλγαρίας γνωστή κορασίδα με τον ιδιόρρυθμο χαρακτήρα της από εξωγενείς παράγοντες.
Στο σαλόνι μου κουτσομπόλευε έναν κύριο που είναι gay και τον γαμάει με strap on εδώ κι εφτά χρόνια Προσκύνημα
Μπαίνω δωμάτιο κι έρχεται η κοπέλα που αρχίζει να μονολογεί ... να μη λέω πολλά αρχίζουμε φιλιά, μπαλαμούτια, τις έβγαλα το string την φίλαγα στα κωλομέρια, στον σκορπιό που έχει, στα βυζιά, λαιμό μέχρι που δήλα δήλα με προτρέπει να την φιλήσω στο στόμα, και ξεκινάμε σιγά σιγά τα γλωσσόφιλα, τα πόδια μας είχαν μπερδευτεί μεταξύ τους, και μου πιάνει το ένα πόδι κάτι είπε νόμιζα πως θέλει να το φιλήσει ... με καβαλάει το ίδιο, γλωσσόφιλα, έρχεται με το κεφάλι μπροστά μου και αρχίζει να μου τον παίζει και να μου πετάει κάτι φιλάκια ακάποτα, ώσπου της ζητάω καπότα και μου βάζει μια χοντρή, μαύρη καπότα respect

η πίπα της μέτρια θα την χαρακτήριζα την γαμάω στα 4 που ήταν καμπουρωμένη αλλά έδειχνε να το απολαμβάνει βουβά σχετικά και ύστερα ιεραποστολικό που ήταν σαν κατσαριδάκι με τα πόδια πάνω, τελικά τον έπαιξα και δεν έχυσα λόγω κόπωσης από πριν ... έκατσε 30 με 40 λεπτά σίγουρα μέσα ...

Δεν επιχειρώ εννοείται ξανά ... για μια καλτίλα καλή είναι!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2015
Σταθερή αξία, πιστός πελατης εδω και χρονια
Βουλγαρα ειναι; Τσεχα μου ειχε πει πως ειναι, οτι και να ειναι ειναι κορυφη αλλα το θεμα ειναι πως εχει χασει αρκετα κιλα και καπου φαινεται ανορεξικη
Αλλα την γουσταρουμε και ετσι που ειναι
07 Αυγούστου, 2015
Μπράβο παιδιά, να συνεχίσουμε να πηδάμε (;) την "Τσέχα"...Λεφτά εξάλλου υπάρχουν...
17 Αυγούστου, 2015
"...μου βάζει μια χοντρή, μαύρη καπότα..."
Goodyear?
17 Αυγούστου, 2015
@Οξαποδώ κάπως έτσι ήταν Μεγάλο χαμόγελο
17 Αυγούστου, 2015
Ναι!Ναι!
K
Kapsonis19891989
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5