Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε την νεαρη Μολβαδη Αλα.Προκειται για μια νεαρη ιεροδουλη με ομορφο προσωποΈρωτας , ωραια μικρομεσαια στητα βυζακιαΓλώσσα , κανονικο αναστημα , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , λευκο δερμα και ωραιο αδυνατο μοντελε κορμιΓλώσσα.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.Η κοπελα εκανε ενα γρηγορο και ανεκφραστο σαλοναρισμαΛύπη.Προδιεθετε για φολαΜατάκι αλλα τελικα πηρα το ρισκο ενος 10ρικουMoney Mouth.

Εδωσα λοιπον το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι.Η κοπελα ειχε εναν αλλο πελατη πριν απο μενα.Μετα απο μερικα λεπτα μπηκε η Αλα στο δωματιο.Ηταν σκυθρωπη και ανεκφραστη!Money Mouth Ουτε καν με κοιταξε στο προσωπο!Money Mouth Ουτε καν με χαιρετησε!Ναι! Ειχε μουτρα λες και της σκοτωσα τον πατερα και την μανα!!!Ναι! Μιλαει ελαχιστα Ελληνικα.Η κοπελα αμεσως αρχισε να ξετυλιγει το προφυλακτικοΛύπη.Καθισε διπλα μου και χωρις να εχει βγαλει το σουτιεν και το στρινγκακι τηςΛύπη , αμεσως μου εφαρμοσε το προφυλακτικο!Money Mouth Για προκαταρκτικα ουτε λογος!Κεφάλι σε τοίχο! Η πιπα της ηταν με πολυ χερι.Με πιπωνε και επαιζε αγαρμπα με τα μπαλακια μου.Η πιπα της ηταν δευτερολεπτων!Κεφάλι σε τοίχο! Το πολυ ενος λεπτου!Ναι! Οταν σταματησε την πιπα τοτε εγω της ειπα να βγαλει τον στηθοδεσμο της.Αυτη το εκανε απροθυμαΛύπη.Πηρε την κρεμα και εβαλε ενα κιλο στο μουνα της!Κεφάλι σε τοίχο!

Την ξαπλωσα ανασκελα για να ξεκινησουμε το κυριως σεξ.Αρχισα να γλυφω τα ωραια βυζακια της αλλα αυτη αμεσως τραβηχτηκε και ειπε πως ποναει!Κεφάλι σε τοίχο! ΕΛΕΟΣ!!!Κεφάλι σε τοίχο! Σκεφτηκα προς στιγμη να την διωξω αλλα επικρατησε η λογικη.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Δεν ενιωθα πολλα πραγματα λογω της κρεμαςΛύπη.Λες και γαμουσα πηγαδι!Ναι! Αυτη εδειχνε να ποναει.Ειχε κλεισει τα ματια και γυρισε το κεφαλι προς τα πλαγιαMoney Mouth.Συμπεριφορα κλασσικης φολας!Γερο-μύστης Απλως επαιζε με τα βυζακια μου.Την γαμουσα αλλα αυτη ειχε κλειστα τα ποδια και δεν με αφηνε να εχω βαθιες διεισδυσεις στο μουνακι τηςΚεφάλι σε τοίχο!.Την γαμουσα και την εγλυφα στον λαιμο.Παλι καλα που δεν την ενοχλουσε αυτοΝαι!.Δευτερη σταση το πισωκολητο.Αυτη καθησε στα τεσσερα με καμπουριασμενη την πλατηMoney Mouth.Της τον εχωσα και αρχισα να την ξεμουνιαζωΚατσικογάμης.Αυτη εδειχνε να ποναει και εβγαζε βογγητα.Ειχε κατεβασμενο το κεφαλι κατω στο μαξιλαρι!Ναι! Σαν στρουθοκαμηλος!Ναι! Μονο που δεν το εβαλε κατω απο το μαξιλαρι! Ναι!Προσπαθουσα να φτιαξω την μεση της αλλα αυτη παλι καμπουριαζεΚεφάλι σε τοίχο!.Ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την ξεμουνιαζω σε πιο γρηγορους ρυθμους.Αυτη εδειχνε να νευριαζει και πεταξε κατι μαλακιες στη γλωσσα της!Γαμήσου Παιζει και να με εβριζε!ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου Εγω δεν κατεβασα ρυθμοΚουλ και συνεχισα να την ξεμουνιαζω μεχρι να τα χυσω ολα.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη αμεσως ντυθηκε και εφυγε απο το δωματιο χωρις να πει ουτε ενα γειαΓαμήσου.

Συνοψιζοντας , η Αλα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουληΈρωτας.Εμφανισιακα ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης του ΜεταξουργειουΓερο-μύστης.Καπου εδω ομως τελειωνουν ολα τα καλαMoney Mouth.Δεν κανει καθολου προκαταρκτικα.Η πιπα της ειναι αγαρμπη και δευτερολεπτων!Ναι! Δεν ειναι δεκτικη σε φιλακια στα βυζακιαΚεφάλι σε τοίχο!.Ακομη και το σουτιεν το εβγαλε υστερα απο απαιτηση μου.Βαζει υπερβολικη κρεμα στο μουνακι της και ειναι λες και γαμας πηγαδιΝαι!.Δεν συμμετεχει καθολου στο σεξMoney Mouth.Δεν ξερει να στηνεται καθολου στα τεσσερα.Δεν αντεχει το δυνατο γαμησι.Παντως για να ειμαι ακριβοδικαιος να πω οτι ειναι καθαρη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες απο το σωμα της.Γενικα ειναι μια σκυθρωπη , νευρικη και ψυχρη ιεροδουλη! Ειναι ορισμος της καραφολαρας!Γερο-μύστης Δεν σεβεται τον πελατη και τα λεφτα του!Γερο-μύστης Ας γαμιεται με τα βρωμοπακια!Γαμήσου Δεν μου αρεσει να μαυριζω τις κορασιδες αλλα αυτης τα θελει ο κωλος τηςΓερο-μύστης.Μακρια απο την καραφολαρα!Γαμήσου Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άλα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2015
Είναι ηλίου φαεινότερον ότι βρίσκεται εκεί όχι από δική της επιλογή... Δεν θα διαφωνήσω σε κάτι για την περιγραφή των υπηρεσιών και της συμπεριφοράς που έδωσες,αλλά επειδή είναι στον χαρακτήρα μου να δίνω ελαφρυντικά στους ανθρώπους,είχα γράψει και στις ενημερώσεις ότι ίσως χρειαζόταν μια περίοδο χάριτος λόγω της πολύ μικρής της ηλικίας,και του μικρού διαστήματος που βρίσκεται στην Ελλάδα.Προσωπικά το είδα σαν στοίχημα,και μετά την 5η-6η φορά που πέρασα μαζί της είχε χαλαρώσει σχετικά και το απολαμβάναμε και οι δύο!Αλλά δεν την προτείνω σε κάποιον που θέλει να απολαύσει σεξουαλικές υπηρεσίες...
10 Ιουλίου, 2015
Στους αλλοδαπούς είναι σούζα οι κυρίες...Θυμός
10 Ιουλίου, 2015
Εγω θα το ξαναγραψω ότι τα ελεγα ότι είναι φολαρα η μικρη αλλα τοτε δεν με πιστευατε Γερο-μύστης Τωρα όμως αποδεικνύεται αυτό Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3