Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφιερωμένη στό κύριο Zerro.....ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Ή συνευρεση > έχει νά κάνη μέ τήν δεσποινίδα Ντεννίσα , ώριμη βέβαια δέν τό κρύβουμε άλλά ΕΜΕΝΑ μού βγαζη αυτό τό κάτι πού θέλω......
Άκούγεται συχνά ό όρος άγαπούλης γιά έμένα στά πηγαδακια , κάτι φυσικά πού δέν μέ άκουμπάη ώς τίτλος άλλά ώς πράξη τό δέχομαι...... καί δωράκιας συνάμα,,,,,,
Η άλήθεια είναι ότι ο όρος, τουλάχιστον , έχει φτάσει νά είναι συχνά είρωνικός και άντίθετος τής άρρενωπότητας, με τίς περισσότερες εύγενικές συνήθειες ένός άνδρα να θεωρούνται παρεξηγήσιμες.
Λογικό, άφού έδώ το άνδρικό πρότυπο έξακολουθεί να είναι βαρύ καί προστατευτικό, πού να χωρέσει σε αύτή τη λογική..... Με την Ντενισσα έχουμε «γνωριστεί» έδώ καί καιρό, άρκετές φορές, με κάθε έπόμενη καλύτερη άπό τήν προηγούμενη!
Άρα λοιπόν, άφού άπέκτησε ήδη τον τίτλο του «στανταρακίου» δεν είχα κάποιον λόγο γιά τον οποίο δεν έπρεπε να της έμπιστευθώ γιά ακόμη μιά φορά τήν κατασίγαση τών πόθων μου .......
Η κορασσσσσίδα είναι πολύ πρόσχαρη καί τσαχπίνα πού σέ καυλώνη άπο τό σαλόνι, βυζάκια τριάρια στητά , προσωπάκι τραχύ πού ύποσχεται πολλά... σωματάκι μέ πιασιματάκια πολλά.....
Πληρώνω τήν κυρία και περνάω στό δωμάτιο,........ Αναμονή έλάχιστη έως καθόλου καί τό λαγνο βλέμα έσκασε μύτη καί πρίν καλα καλά καταλάβω τί συμβαίνη βρέθηκα στριμωγμένος όρθιος στήν γωνία άνήμπορος νά άντισταθώ στίς όρεξεις τής Ντενίσσας..... άφέθηκα λοιπον στα σχέδιά της καί όμολογώ ότι ή συμμετοχή της μού άλλαξε καί άνέβασε τήν διάθεση μου ..... Χάδια καί ένα έκπληκτικό fire body, κατέληξε σέ μιά άπίστευτα αίσθησιακή ίσπανική άκούγωντας τις άνάσες τά φτυσίματα καί τά άναφιλητά της. Το στοματικό της ήταν όπως άκριβώς ήθελα.. τεχνικό, παθιάρικο, μέ πολύ φτύσιμο.....Δεν ξέρω τί έμπειρίες έχουν οί είδήμονες τού χώρου , άλλά τουλάχιστον έγώ πιστεύω ότι κάνει φοβερό στοματικό. Ρουφήγματα, γλειψίματα μέ συνεχές χτύπημα με τήν άκρη της γλώσσας της στη βάλανο..που σε κάνει να νιώθεις τήν ήδονή να διαπερνά σαν κύματα τό κορμί σου........ όπως λοιπόν ήμουν βολεμένος στήν κλίνη κάποια στιγμή, άνέβηκε πάνω μου κι εκεί, τα έχασα πραγματικά.......... Κουνιόταν σε θεότρελο ρυθμό καί νόμιζα πως θα σπάσει ο πούτσος μου δέν χόρταινε πήδημα και μου έλεγε συνεχώς......:
Θέλω να με γαμάς κάθε μέρα…….Ήμουν έτοιμος να χύσω, άλλά με μεγάλη προσπάθεια κρατήθηκα........... Μετά άπό άρκετή ώρα, τήν γυρνάω μπρούμυτα και άρχίζω να την γαμάω πισωκολλητά. καί μού λέη ........ είναι ή στάση πού μού άρεση περισσότερο....... ήμουν έτοιμος να χύσω, αλλά και πάλι με μεγάλη προσπάθεια κρατήθηκα........Θέλω το κωλαράκι σου είπα……Χαμογέλασε …….Το θέλεις πολύ με ρώτησε ???
Πήρε τό λιπαντικό μάλιστα πού είχε καί γεύση μπανάνα....... Άπλωσε το λιπαντικό στην τρυπούλα της που είδη είχε άνοίξει όταν τήν έτριβα καθώς την πήδαγα άπό πίσω Ο κώλος της είναι στενός αλλά καί άνετος . Άρχισα νά τήν πηδάω με λύσσα ο πουτσος μου έμπαινε όλος μέσα στό κώλαρακι της πολύ άγρια …………
Σιγά σιγά μωράκι μου σιγά σιγά ... μου έλεγε καί εγώ καύλονα άκόμα ποιό πολύ ..........
Δεν ξέρω τήν άποψη άλλων συναγωνιστών, άλλά τον παίρνει με πολύ άνεση στό κωλαράκι της καί το εύχαριστιέται άντίθετα με άλλες πού σου βγάζουν την πίστη ......... τί νά προλαβω λοιπόν μονο 5,,6 κουνήματα, σπασμός στόν πούτσο καί τό σπέρμα καυτό.......... Βαθειές άνάσες έκατέρωθεν ξαπλωμένοι πλάι πλάι ...... τής ύποσχέθηκα ότι σύντομα θα ξαναπαω και αυτή τήν φορα θα τίς παω δώρο μαύρες γοβες πού τής άρέσουνε..... άγαπούλης είπανε έ ????
Φεύγοντας άφησα μέσα στο στριγκάκι τό μαύρο καί ένα δωράκι …
Αύτά τά πολύ θερμά φίλοι μου γιά τήν δεσποινίδα Ντενισσα.........
Βέβαια λατρεμένοι μου φίλοι ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση..
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.833
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panagos7, PSAXTIRI, spipis71 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2015
Με αυτά που κάνεις τον παραπάνω συναγωνιστή τον άφησε αγάμητο και άχυστο χαχαχαχα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Εγώ θα την πάρω ένα ζευγάρι παντόφλες από την λαική για να προλάβω τυχόν παρατράγουδα όταν πάω μαζί της Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πες την να σου στείλει φωτογραφία με τις γόβες αγκαλιά με τον Νταβατζή ή τον αγαπητικό που έχει να νοιώσεις μία αγαλίαση ΈρωταςΈρωτας σαν άντρας που πιάνουν τόπο τα δωράκια που προσφέρεις

Τα έκανε ένα γεροντοπαλίκαρο (45+) αυτά σε μία πιτσιρίκα στην Φυλής και ήταν όλο ΈρωταςΈρωτας και ανοίγει το κινητό της σε μία φάση να του δείξει μία φώτο της από παραλία και κατά λάθος ανοίγει την φώτο που ήταν αγκαλίτσα με τον αλβανό νταβά και αυτός ήταν μετά σαν πληγωμένο πουλάκι ΝτροπήΝτροπή

05 Ιουλίου, 2015
εσυ χαλας την πιατσα ! Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2