Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ανεβηκα τα λιγα σκαλοπατακια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Καθισα στον καναπε και η τσατσα μου παρουσιασε την Βικυ.Προκειται για μια σχετικα νεαρη Ρωσιδα με σχετικα ομορφο προσωπο , ψηλο αναστημα , μακρυ μαυρο μαλλι που ειχε μαζεμενο , λευκο δερμα , ωραια μικρομεσαια στητα βυζακια και ωραιο αδυνατο κορμι.Εχει δουλεψει παλαιοτερα Φυλης 134,Φυλης 109,Ιασωνος 2β κτλ Γερο-μύστης.Επισης εχει δουλεψει στο παρελθον και σε καποια στουντιοΓερο-μύστης.Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Βικυ.Η κοπελα εβγαλε το στρινγκακι της και καθισε διπλα μου.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες για να σπασει ο παγος.Μιλαει καλα Ελληνικα με μια μικρη προφορα.Μου εδωσε ενα μωρομαντηλο για να καθαρισω τα χερια μουΕμμμμ.Εγω αρχισα να γλυφω τα ωραια στητα της βυζακια.Αυτη αμεσως αρχισε να ξετυλιγει το προφυλακτικο.Μου το εφαρμοσε αλλα εγω της ζητησα να μου κανει προκαταρκτικα πριν την πιπα.Η κοπελα δεχτηκε και μου εγλυψε για λιγο τα βυζακια μου.Βασικα πιο πολυ τα δαγκωνε και μουγκριζε!Γλώσσα Το εκανε ωραια αλλα ειχε μικρη διαρκεια!Money Mouth Υστερα ξεκινησε μια μετρια πιπα.Το καλο ειναι οτι η πιπα της ειχε αργο ρυθμο.Με πιπωνε χωρις να χρησιμποποιει το χερακι της.Εκανε και καποιες κυκλικες κινησεις με την γλωσσα της πανω στο κεφαλι της πουτσας.Ειναι αρκετα καυλωτικο.Μπαλακια αρνηθηκε ευγενικα να γλυψειΛύπη.Δεν θελει χερι στο κεφαλι της οταν κανει πιπαMoney Mouth.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.

Οταν σταματησε την πιπα , την ξαπλωσα ανασκελα για να γλυψω το μουνακι της.Εχει πολυ λεπτο μουνακι εμφανισιακα.Ηταν λιγο αξυριστοΛύπη.Την εγλυψα για λιγο και αυτη εδειχνε να το απολαμβανει.Την εγλυφα και αυτη επαιζε με τα βυζια της και με τα μαλλια μου.Δεν μου αρεσε ομως που ηταν αξυριστοΛύπη.Σταματησα απο μονος μου χωρις να μου πει κατι αυτη.Πρωτη σταση λοιπον το ιεραποστολικο.Της τον εχωσα και αρχισα να την ξεμουνιαζω σε μετριους ρυθμους.Την γαμουσα και της εγλυφα τα βυζια.Δεν της αρεσει να της γλυφουν τον λαιμο!Money Mouth Τουλαχιστον κοιτουσε εμενα και οχι το ταβανι!Ναι! Την γαμουσα και αυτη με εγλυφε στον λαιμο και στα αυτια!Εμμμμ Το αρνητικο ομως ειναι οτι ειχε κλειστα τα ποδια και δεν με πολυβολευε στο γαμησιΛύπη.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη τη σταση.Αυτη επαιζε με τα μπαλακια μου μπας και χυσωΝαι!.Εγω ομως ειχα αντοχεςΚουλ.Αυτη αφου ειδε οτι δεν τελειωνω , μου προτεινε να αλλαξουμε σταση.Δευτερη λοιπον σταση με αυτην απο πανω με το προσωπο γυρισμενο προς τα εμενα.Με καβαλησε και ξεκινησε μια καλη ιππασια.Εγω χουφτωνα τα βυζια της.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Της ειπα να συνεχισει μεχρι να με ξεστραγγισει τελειως.Αυτη ομως σταματησε πιο νωριςMoney Mouth.Η κοπελα ντυθηκε , ειχαμε λιγο social time , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Βικυ ειναι μια ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και προσεχει την υγιεινη της.Η πιπα της ειναι μετρια και μετριας διαρκειας.Τα προκαταρκτικα της ειναι λιγα και μικρης διαρκειας.Ειναι δεκτικη σε φιλια στα βυζια.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Της αρεσει το γλυφομουνι.Δεν εθειξε ξεκαθαρα το θεμα χρονου αλλα φαινονταν απο τις κινησεις της οτι δεν θελει να ξεπερναει συγκεκριμενα χρονικα ορια.Δειχνει μια μικρη συμμετοχη στο κυριως σεξ.Δεν κανει ομως κατι το ιδιαιτερο και για αυτο δεν μπορω να σας την προτεινωΓερο-μύστης.Κανει ενα απλο αποστειρωμενο προγραμμαΓερο-μύστης.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2015
Tommy πολύ ξενερωτη ή τυπισσα δεν αξίζει σε καμία περίπτωση στα στούντιο έφυγε νύχτα γενικά σε αυτά τα σκατομαγαζα που έχουν ακόμα το θράσος ενώ είναι μετάξι να θέλουν 20€ μακριά καλιτερα να μην πατάει κανείς πια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1