Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Να προσθέσω κι εγώ άλλη ένα σχόλιο για τη Χρύσα. Μια κοπέλα αρκετά λεπτή που στην αρχή αν δεν την ξέρεις δεν σου γεμίζει το μάτι για αυτό που θα ακολουθήσει αν περάσεις στο δωμάτιο!!!! Μεσημεράκι-απόγευμα Τετάρτης σχεδόν στο σχόλασμα της βάρδιας μπήκα στο 3πλο μαγαζί της Βέργας 3. Στο αριστερό μαγαζί 2 όμορφες υπάρξεις που δεν θυμάμαι ονόματα. Θα πέρναγα για 2πλο, αλλά η βιασύνη που έδειξαν (λόγο λήξεις βάρδιας) με απέτρεψε!!! Στο δεξί μαγαζί, άλλες 2 μεγαλύτερες κυρίες που απλά μου φάνηκαν αδιάφορες και μετά ανέβασμα στον πρώτο όροφο. Εμφανίστηκε η κυρία της υπηρεσίας ευδιάθετη και ευγενική και μου παρουσίασε την Χρύσα!!! Όταν βγήκε από το κουζινάκι, μου έκανε κλικ αμέσως χωρίς να ξέρω το γιατί και απλά πέρασα στο δωμάτιο. Πεντακάθαρο με πετσέτα για ντουζάκι όπως μου έδειξε η κυρία-υπηρεσία και άψογα σεντόνια. Πριν από εμένα προηγήθηκε άλλος συναγωνιστής σε άλλο δωμάτιο όπου πρόσεξα πως αν και έμεινε η Χρύσα 15-20 λεπτά στο δωμάτιο, δεν ακούστηκε ούτε φωνή ούτε σύνθημα για να κάνει πιο γρήγορα. Αυτό μέτρησε πάρα πολύ και περίμενα αν θα γινόταν και σε εμένα. Μετά από 20+ λεπτά άνοιξε η πόρτα και μπήκε η Χρύσα. Ζήτησε συγνώμη για την καθυστέριση και ότι πρέπει να μας προλάβει όλους μεν, αλλά χωρίς να μας προσέξει όπως πρέπει δεν υπάρχρι πιθανότητα!!!! Στα του αγώνα, η συμμετοχή της ήταν παραπάνο από τέλεια, εξού και το 10αρι. Θα μπορούσα να μην κουνηθώ καθόλου και απλά να την αφήσω να κάνει ότι θέλει μέχρι να τελιώσω χωρίς να πει το παραμικρό!!! Στησίματα άψογα χωρίς να κλέβει και συμμετοχή από τις λίγες!!! Μετά από αναμονή περίπου 20 λεπτών στο δωμάτιο κι εγώ, χωρίς ενόχληση από την υπηρεσία, έφτασε το τέλος στα 4. Μιλήσαμε για 2-3 λεπτά και αποχώρισε για τον επόμενο που περίμενε στο διπλανό δωμάτιο. Πέρασα πάρα καλά σε τέτοιο μαγαζί μετά από πάρα πολύ καιρό ( η τελευταία ήταν με την Άννα στην Κωνσταντινουπόλεως 166) και με απλά λόγια θα πω πως βρήκα το καινούργιο στανταράκι μου!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χρύσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού