Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανεβηκα τα λιγα σκαλοπατακια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσασα μου παρουσιασε μια σγουρομαλλα μελαχρινη παχουλη αδιαφορη Ρωσιδα και την νεαρη Ηλεκτρα.Η Ηλεκτρα ειναι μια κοπελα με ξανθο μαλλι που εχει παντα μαζεμενο , μικρα στητα βυζακια , σχετικα ομορφο προσωπο με λιγο παραξενα ματια , κανονικο αναστημα , ενα τατου τραιμπαλ πανω απο τον κωλο και ωραιο αδυνατο κορμι! Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.Εδωσα ενα 10ρικο και ειπα στην τσατσα να μου στειλει την Ηλεκτρα.Η χοντρη δεν πρεπει να σταυρωσε ραντεβου!Ναι!

Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμελαστη κοπελα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει σχετικα καλα Ελληνικα.Η κοπελα εβγαλε τα εσωρουχα της και καθισε διπλα μου.Εχει ξυρισμενο μουνακι με σχετικα μεγαλα μουνοχειλα.Το λεω γιατι πολυ εχουν τρελα με τα μεγαλα μουνοχειλα!Ναι! Η κοπελα μου εγλυψε τα βυζακια μου αργα και αισθησιακα.Εγω ηδη αρχιζα να παιζω με το μουνακι της.Μου εκανε καποια προκαταρκτικα.Υστερα αφου μου εκανε τα καθιερωμενα κοπλιμεντα για το καυλι μουΓλώσσα , τοτε μου περασε το προφυλακτικο.Η κοπελα ηταν πλαγια στημενη προς τα εμενα και με πιπωνε.Εγω της εβαζα δαχτυλο βαθια μεσα στη μουναρα της χωρις αυτη να διαμαρτυρηθει.Ολο το κωλοδαχτυλο μεσα στην υγρη μουναρα τηςΝαι!.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη και ειχε αρκετη διαρκεια.Ειδικα για τα δεδομενα του Μεταξιου.Η κοπελα σταματησε την πιπα για να ξεκινησουμε το σεξ.

Πρωτη σταση λοιπον το ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους και αυτη εδειχνε να ποναει.Εβγαζε καποια αληθινα επιφωνηματα και εκανε μορφασμους πονου.Πεσαν και αρκετα πεταχτα φιλιαΈρωτας σε αυτη τη σταση.Οχι ομως γλωσσοφιλαΛύπη.Αυτα τα απεφυγε ευγενικα.Δευτερη σταση το πισωκολητο με καλη τοποθετηση του σωματος εκ μερους της.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους και αυτη κουνιονταν προς τα πισω και βογγουσε.Την γαμουσα και της εριχνα χαστουκακια στα κωλομερια.Τελικα μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στη μουναρα της.Αυτη συνεχισε να κουνιεται προς τα πισω μεχρι να τα χυσω ολα.Της ειπα να σταματησει και βγηκα απο μεσα της.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Ηλεκτρα ειναι μια κοπελα συμπαθητικης εμφανισης.Το σωμα της ειναι το δυνατο της σημειο.Ειναι απο τον μεσο ορο της περιοχης σε επιπεδο εμφανισης.Κανει καποια προκαταρκτικα και η πιπα της ειναι καλη και αξιολογης διαρκειας.Ειναι δεκτικη σε φιλια στα βυζακια και στο σωμα.Δειχνει μια συμμετοχη και στο κυριως σεξ.Δεν τρελαθηκα με την αποδοση της κοπελας αλλα για ενα 10ρικο εμεινα ευχαριστημενος.Ειναι μια ευγενικη , φιλοτιμη και τιμια ιεροδουλη.Σημαδια βιαυσνης δεν εδειξε.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Για ενα 10ρικο ειναι μια τιμια επιλογη!Γερο-μύστης Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού