Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Εκατσα στον καναπε και η τσατσα μου παρουσιασε την πολυδιαφημισμενη Αντριαννα και την καινουργια Νατασα.Προκειται για μια νεαρη Ρωσιδα με μετριο συμπαθητικο γλυκο προσωπο , ωραια μικρομεσαια στητα βυζακιαΓλώσσα , λευκο δερμα , μακρυ ξανθο μαλλι , κανονικο υψος και σωμα με πιασηματακια κυριως στην περιφερεια και τον κωλο.Η Αντριαννα εκανε ενα γρηγορο αδιαφορο σαλοναρισμα ενω η Νατασα μου εριξε ενα πολλα υποσχομενο βλεμμαΓλώσσα.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα και για τις δυο κοπελες.Κατι μου ελεγε οτι θα περασω καλα με την ΝατασαΚουλ.

Εδωσα ενα 10ρικο και ειπα στην τσατσα να μου στειλει την γλυκια Νατασα.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Νατασα.Με χαιρετησε στα Ελληνικα.Μιλαει ελαχιστα Ελληνικα και καθολου Αγγλικα.Η κοπελα εβγαλε το στρινγκακι της και καθισε αμεσως απο πανω μου.ΕτριβεΕμμμμ την μουναρα της πανω στον κορμο της πουτσας μου.Ευτυχως ομως δεν ακουμπουσε το πουτσοκεφαλο.Εχει ωραιο , καθαρο , λεπτο και ροδοκοκκινο μουνακιΓλώσσα.Η κοπελα με πλησιασε σε αποσταση αναπνοης και αρχισε να με φιλαει πεταχτα στα χειληΓλώσσα.Το εκανε απο μονη της χωρις να το εχω ζητησει εγω.Μου εδινε πολλα πεταχτα φιλια.Λες και με βασανιζε!Ναι! Μετα απο λιγο τα πεταχτα φιλια μετατραπηκαν σε παθιασμενα ρομαντικα γλωσσοφιλα!Έρωτας Φιλιομασταν παθιασμενα και εγω επαιζα με το μουνακι της με το χερι μου.Αυτη εδειχνε να γουσταρει την ολη φασηΜατάκι.Εδειχνε να το απολαμβανει.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη τη στασηΝαι!.Η κοπελα δεν εδειχνε βιασυνη οποτε ειχα χρονο για να απολαυσω το μωροΚουλ.Υστερα η κοπελα μου περασε το προφυλακτικο , πηρε θεση πλαγια προς τα εμενα και ξεκινησε το τρομπονι.Ενταξει η πιπα της δεν ειναι οτι καλυτερο.Μου εγλυφε κυριως το κεφαλι της πουτσας και ηταν καπως αγαρμπη.Αρχιδια αρνηθηκε ευγενικα να γλυψει.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.

Η κοπελα ηθελε να με καβαλησει αλλα εγω την ξαπλωσα ανασκελα.Δεν δοκιμασα να γλυψω το ξυρισμενο μουνακι της.Εγλυψα τα ωραια στητα βυζακια της και της τον εχωσα στην μουναρα της.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους και τα γλωσσοφιλα συνεχιζονταν ακαθεκταΈρωτας.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη τη σταση.Δευτερη σταση με αυτην απο πανω με το προσωπο γυρισμενο προς τα εμενα.Η κοπελα εκανε μια αργη και χαμηλη ιππασια.Μου αρεσει οταν οι πουτανες κανουν αργη ιππασια.Το γρηγορο cowgirl το συνδιαζω με ξεπεταΝαι!.Η κοπελα ανεβοκατεβαινε στο καυλι μου και χαμηλωνε προς το μερος μου για να μου δινει φιλιαΈρωτας.Θα αργουσα ομως να χυσω σε αυτη τη σταση.Θα μπορουσα να γαμαω κανενα μισαωρο ετσιΝαι!.Στο Μεταξι ομως ειναι συγκεκριμενα τα χρονικα ορια.Την ξαναξαπλωσα ανασκελα και της τον ξαναεχωσα.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους για να μπορεσω να χυσω.Αυτη με ειχε σφιξει σφιχτα και με τραβουσε προς το μερος της για να μπαινω βαθια μεσα της.Μετα απο λιγο και ενω γλωσσοφιλιαζομασταν παθιασμενα αρχισα να χυνω μεσα στη μουναρα τηςΈρωτας.Μειναμε ετσι μεχρι να τα χυσω ολα.Ειχα δυνατο οργασμο.Βγηκα απο μεσα της και μειναμε λιγο ξαπλωμενοι για να χαλαρωσουμε.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Νατασα ειναι μια ιεροδουλη συμπαθητικης εμφανισης.Ειναι μια καλη περιπτωση εμφανισιακα για τα επιπεδα του Μεταξουργειου.Σε επιπεδο παρεχωμενων υπηρεσιων ομως ειναι αριστη για την περιοχη του Μεταξουργειου και την τιμη του 10ρικου!Γερο-μύστης Η κοπελα ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα και σε παθιασμενα γλωσσοφιλα.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Εμεινα αρκετη ωρα στο δωματιο για τα δεδομενα του Μεταξουργειου.Η τσατσα δεν μας ενοχλησε.Ειναι μια αγαπησιαρα ιεροδουλη και η ολη συνευρεση εξελιχηκε σε gfe κλιμα!Γερο-μύστης Γενικα ειναι μια ευγενικη , καθαρη , φιλοτιμη και συμπαθητικη ιεροδουλη.Επιτρεψτε μου κλεινοντας να κανω μια συγκριση με την Αντριαννα που δουλευει μαζι με την Νατασα στην ιδια αλλαγη.Η Νατασα στο 10ρικο προσφερει πιο καλες υπηρεσιες απο την Αντριαννα στο 20ρικο!Ναι! Η Νατασα ειναι χαμηλων τονων στο σαλονι σε αντιθεση με την Αντριαννα που εχει τουπε ντιβας!Ναι! Σας συστηνω ανεπιφυλακτα την Νατασα! Για το Μεταξουργειο και το 10ρικο ειναι vfm! Το κασκαντεριλικι αυτη τη φορα πετυχε!Ναι! Το πορνοενστικτο δεν με προδωσε! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2015
Με κάλυψες με την κριτική σου για τις τρεις συνολικά φορές που έχω περάσει μαζί της.Να συμπληρώσω μόνο για το βλέμμα που σε κοιτάζει από την είσοδό της στο δωμάτιο μέχρι και την αποχώρησή της,που είναι σαν να λέει ''τώρα που έπεσες στα χέρια μου θα ξεχάσεις το όνομά σου''!Ακτινοβολεί τέτοια καύλα που αρχικά σε τρομάζει!Μακάρι να συνεχίσει έτσι...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1