Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 82 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου και η τσατσα μου παρουσιασε την Ντιανα.Προκειται για μια νεαρη Ρωσιδα απο την Ουκρανια με μακρυ ξανθο μαλλι , σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο με εντονα ανατολικοευρωπαικα χαρακτηριστικα , μικρα πεσμενα βυζακια , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα και σωμα με πιασηματα κυριως στην περιφερεια.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο στο προγραμμα.

Εδωσα το μπλε εισιτηριο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Ντιανα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει ελαχιστα Ελληνικα και δεν καταλαβαινει τα Αγγλικα.Η κοπελα εβγαλε τα πορνοτακουνα και καθισε μπροστα μου στο κρεβατι.Εγω αρχισα να της γλυφω τα βυζακια.Αυτη εβγαζε καποια επιφωνηματα και εδειχνε να της αρεσει.Την εγλυφα και ταυτοχρονα επαιζα με το μουνακι της επιφανεικα χωρις αυτη να δυσανασχετει.Εκει που χαμουρευομασταν πεσαν και μερικαΈρωτας γλωσσοφιλα.Δεν ηταν ομως βαθια και παθιασμεναΛύπη.Υστερα ξαπλωσα για να με περιποιηθει αυτη.Η Ντιανα αρχισε να μου γλυφει αργα και αισθησιακα τα βυζακια μου.Τριβονταν πανω μου και μου εγλυφε τα βυζακια και την κοιλια.Μου εκανε αρκετη ωρα προκαταρκτικα! Δεν εδειχνε να βιαζεται!Χαμόγελο Η πουτσα μου ειχε γινει καγκελο.Κατεβηκε πιο χαμηλα και ηθελε να αρπαξει ακαποτα το καυλι μου αλλα εγω της ειπα να περασει το λαστιχο.Μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια καλη πιπα.Μου ρουφουσε το καυλι και δεν χρησιμοποιουσε καθολου το χερακι της.Εκανε και μερικες προσπαθειες να τον παρει βαθια αλλα δεν μπορει να κανει deepthroat.Εκανε μερικες προσπαθειες αλλα κοντεψε να πνιγει! Αυτη με πιπωνε και εγω της πατουσα ελαφρα το κεφαλι για να τον παιρνει βαθια στο στοματακι της.Με εξεπληξε θετικα η πιπα της!Χαμόγελο Η πιπα ειχε αρκετη διαρκεια.Αρχιδια ομως αρνηθηκε ευγενικα να γλυψει.

Οταν σταματησε την πιπα την ξαπλωσα ανασκελα για να γλυψω το καθαρο μουνακι της.Την εγλυφα και αυτη ειχε κλεισει τα ματια.Εβγαζε καποια επιφωνηματα και εδειχνε να το απολαμβανειΓλώσσα.Με σταματησε ομως οταν πηγα να της χωσω δαχτυλο μεσα στο μουνιΛύπη.Καποια στιγμη σταματησα απο μονος μου χωρις αυτη να μου πει κατι.Αυτη εβαλε κρεμα και ξεκινησαμε το σεξ στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους και αυτη εβγαζε υπερβολικα δυνατα επιφωνηματα! Φαινονταν ομως οτι ηταν προσποιητα.Σε αυτη τη σταση πεσαν μερικα πεταχτα φιλια.Ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την ξεμουνιαζω σε πιο γρηγορους ρυθμους! Ειχα αντοχες εκεινο το βραδυ.Την ξεμουνιαζα και εγλυφα τον λαιμο της.Ειμασταν σφιχτα αγκαλιασμενοι και αυτη συνεχιζε τα βογγητα.Επειδη ομως θα αργουσα να τελειωσω για αυτο την εστησα στα τεσσερα.Δευτερη σταση λοιπον το πισωκολητο.Αυτη ξαναεβαλε κρεμα στο μουνακι τηςΕμμμμ.Μπηκα μεσα τηςΚατσικογάμης και αρχισα να την γαμαω σε δυνατους ρυθμους.Αυτη ειχε κατεβασει το κεφαλι χαμηλα και εβγαζε αυτη τη φορα πιο αληθινα βογγητα!Κατσικογάμης Την γαμουσα και της εριχνα μερικα κωλοχαστουκακια χωρις να την ενοχλουν αυτα.Μετα απο μερικα λεπτα ηρθε το τελος μεσα στο μουνακι της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα ξεστραγγισω ολα.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα φορεσε τα πορνοτακουνα , μου εδωσε ενα τελευταιο πεταχτο φιλακι και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Ντιανα ειναι μια ιεροδουλη μετριας συμπαθητικης εμφανισης.Να πω την αληθεια περιμενα να ειναι χειροτερη στο δωματιο.Αποδειχτηκε ομως καλυτερη.Στα θετικα ειναι τα μεγαλης διαρκειας προκαταρκτικα της.Επισης κανει καλη και αξιολογης διαρκειας πιπα.Δεν κανει ομως καραμελωμα στα αρχιδια.Ειναι δεκτικη σε φιλακια στο σωμα και σε πεταχτα στο στομαΈρωτας.Δεχεται επιφανεικα δαχτυλο στο μουνακι , οχι ομως βαθια μεσα μουναρα της.Της αρεσει το γλυφομουνι και σε αφηνει να το γλυψεις αρκετη ωρα.Στο κυριως σεξ ομως δεν συμμετεχει ιδιαιτερα.Στο ιεραποστολικο σε παιρνει αγκαλιτσα και πεταει δυνατα ψευτικα βογγητα.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Η τσατσαΓαμήσου ενοχλησε λιγο μετα το 10λεπτο.Η κοπελα ομως δεν της εδωσε σημασια και δεν μου ειπε κατιΚαπέλο.Εγω σε γενικες γραμμες περασα καλα , χωρις βεβαια να τρελαθω.Κυριως περασα καλα επειδη με συμπαθησε η κοπελιτσαΚουλ.Αν σας αρεσει εμφανισιακα τοτε μπορειτε να την τιμησετε μια φορα.Δεν θα κλαψετε τα λεφτα σας αλλα και δεν τρελαθειτε κιολας.Δεν ειναι ομως ξεπετα και προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη.Βγηκα στην σκοτεινη οδο Μαραθωνος.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού