Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Σόνια την είχα χάσει για 1 χρόνο περίπου και ξανάπεσα επάνω της τυχαία προχθές το Σαββατόβραδο στην οδό Βέργας 6. .Μιλάμε για μια Ρωσίδα με μέτριο σε ομορφιά πρόσωπο, μαύρο μαλλί , μεγάλα ωραία βυζιά , κανονικό ανάστημα και σώμα για φοβερά πιασίματα κυρίως στην περιφέρεια.. Μου ξαναθύμισε τις δυνατές τις στιγμές κάπου στην Κων/πολεως…! Προσκύνημα
Πλήρωσα και πέρασα στο δωματιο..Μετά από ολιγόλεπτη αναμονή η Σόνια ήρθε στο δωμάτιο .Ξεκίνησε γρήγορα χτυπώντας το πρόσωπο μου με τα βυζιά της και ύστερα πήρε το πούτσο μου και έχωσε στο στόμα της σχεδόν όλο Μετά από ένα –δυο ρουφήγματαΈρωτας είχα αρχίσει να σπαρταράω σαν ψάρι έξω από το νερό. Προσπάθησα να πιάσω τις ρώγες της αλλά κουνιόταν τόσο έντονα και με πάθος και εγώ ένοιωθα το αίμα να χτυπάει στα μηννίγια μου που δεν τα κατάφερα . Εν συνεχεία την έστησα στα τέσσερα και αφού την γάμησα για μερικά λεπτά σταμάτησα και έβαλα τον πούτσο μου στο στόμα της . Εκείνη τότε με τσιμπούκωσε μέχρι που έχυσα στο στόμα της ενώ εκείνη εξακολουθούσε να τον γλείφει μέχρι που έγινε σαν βελούδινος. Την Σόνια την ξέρω από το 2008 και ξέρω τι θα μου δώσει και τι πρέπει να κάνω. Η πίπα της είναι φοβερή, κάνει πολλές στάσεις, κωλοδάχτυλα και έχω ακούσει από άλλους να λένε ότι είναι φοβερή μιλφάρα. Είναι κάτι που δεν το έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα. Μαζί με την Σόνια ίσως να κάνω την πρώτη δοκιμή! ΈρωταςΠροσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2015
Μάλλον φίλε την είχες ακουστά από το 2008.....Η τύπισα όχι δεν δέχεται να αγγίξεις τις ρόγες της ούτε καν το στήθος της πολλές φορές..... Πιο νευρική και αγενής πουτάνα δεν θα βρείς...και περι κολοδακτύλων ξέχνα το απλά μύθος... δεν δεχετε απλά να την αγγίζεις πως το λένε.....απορώ πως δεν έχεις γεμίσει μυνήματα από τόσους δυσαρεστημένους πελάτες της....Και όσοι έχουν μείνει ευχαριστημένοι απλά δεν την αγγίζουν για να μην τους στείλει και αυτούς στο διάολο...και χαλάσει το πάρτυ. Έχει υποθεί αμέτρητες φορές εδώ μέσα πόσο αστέρι θα μπορούσε να γίνει με τις προδιαγραφές της αλλά οι περισσότεροι που εκτιμάνε τον εαυτό τους δεν ξανά ασχολούνται μαζί της ούτε καν γράφοντας πλέον κριτικές...σε κριτικές άλλων.
03 Απριλίου, 2015
Ετσι.. Το 2008 δεν λέγόταν Σόνια . Λεγόταν Εύα / και ήταν καπου αλλου.. Πιο στενάχωρα.. Κοντά σε ένα….βαπόριΜεγάλο χαμόγελοΕμμμμΜατάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2