Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Απόγευμα τέταρτης ωρα 17:15 και εντελώς ξαφνικα εκεί που περπαταγα στο κεντρο της Αθήνας εξω απο το πολυτεχνείο μου έρχεται μια φλασια και πάω βέργας να δω την θεια Αλινα καθώς είχα πολύ καιρό να την δω.Έτσι πάω δίνω το20€ στην ίδια όπως συνήθως καθώς παρουσιάζεται μονη της.Πάω δωμάτιο και μετα απο λίγο έρχεται η Αλινα και αρχίζει κάποια προκαταρκτικά της λέω να βγάλει αυτό που φόραγε το ολόσωμο και το μισό έβγαλε εντάξει δεν της είπα τίποτα καθώς είναι μεγάλη γυναικα50+οποτε αυτό που αποκαλυπτόταν ήταν μια κοιλιά με ραγιάδες.Στη συνέχεια μετα τα προκαταρκτικά μου πέρασε καποτα και έκανε
Ενα καλο σχετικα τσιμπούκι όπως ηταν απο πάνω μου της ζητάω να ανέβει αυτη απο πανω κάτι που έκανε μικρη δυσφορια το είδα στο ύφος της όπως ανεβηκε απο πανω και της τον εχωνα με την Αλινα να μην τοποθετείται σωστα καθώς είναι αρκετά δυσκινητη η πρησμένη κοιλιά της με πίεζε σε βαθμο που δεν μπορουσα να ανπνευσω και της λέω αστο καλλίτερα γυρνά εσύ απο κατω.Μετα κλασικά όπως η Αλινα δεν άνοιγε καλα τα πόδια της και με λίγη δυσκολια δεν άργησα να τελειωσω.Γενικά ηταν μια μετριοτατη αποτυχημένη κατάθεση με μια μεγάλη κουρασμένη γυναικα η αλήθεια είναι πως δεν περίμενα και τίποτα σπουδαίο καθώς οι καταθέσεις με την θεια Αλινα δεν ήταν ποτε συναρπαστικές.Ηταν ίσως το ύστατο τελικό γκιλφαρισμα με την Αλινα καθώς μονο μετα απο πολύ καιρό και απο εγκεφαλικό φλασαρισμα ίσως ξανπερασω μαζί της αν και δεν νομιζω χλωμό το βλέπω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ena Vima Mprosta

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού