Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανεβηκα τα λιγα σκαλοπατακια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω υπερυψωμενου ισογειου οικου ανοχης.Η τσατσα μου παρουσιασε την τσιτσιδη Εστελ.Προκειται για μια νεαρη κοπελα με μακρυ μαυρο σγουρο μαλλι , σχετικα ομορφο προσωπο , μεγαλο φυσικο στηθος , ενα καυλιαρικο πιρσινγκ πανω απο τα χειλη , ενα εγχρωμο τατουαζ χαμηλα στο δεξι ποδι , αδυνατο κορμι με επιπεδη κοιλια και πολυ αδυνατο κωλο.Αν κρινω απο τα χαρακτηριστικα του προσωπου της πρεπει να ειναι Αλβανιδα.Εχει δουλεψει παλαιοτερα στο Μεταξουργειο και συγκεκριμενα Κολωνου 15,Κολωνου 32β με το ονομα ΑλεξιαΚουλ.Ζητουσε ομως 15 ευρω και οχι 10.Η τσατσα ανηγγηλε υπεραπλο προγραμμα χωρις σταση 69.Η κοπελα σαλοναρισε χαμογελαστη και αποφασισα να την τιμησω.Πληρωσα και περασα στο δωματιο.

Εβγαλα τα ρουχα μου και ξαπλωσα στο κρεβατι.Η κοπελα ειχε εναν αλλο συναγωνιστη πριν απο μενα.Να πω την αληθεια δεν περιμενα ιδιαιτερη αποδοση και συμμετοχη απο την κοπελα λογω των πολλων κριτικων που εχω διαβασει για την κοπελαΚουλ.Μετα απο κανενα 6λεπτο ακουσα την κοπελα να βγαινει απο το αλλο δωματιο.Τον τελειωσε γρηγορα , αυτο δεν ηταν καλος οιωνος.Τεσπα , μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελαΧαμόγελο.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει πολυ καλα Ελληνικα.Η Εστελ ξαπλωσε απο πανω μου και αρχισε να μου κανει καποια προκαταρκτικα.Μου εγλυψε δηλαδη τα βυζακια μου.Μου αρεσε γιατι ολο αυτο το εκανε παθιασμενα , ευδιαθετα και με ναζι!Γλώσσα Υστερα επιασε το καυλι μου και αρχισε να το σαλιωνει! Εφτυνε το καυλι μου και με κοιτουσε καυλιαρικα.Εφτυνε την πουτσα μου και επαιζε με το καυλι μου.Εδειχνε να γουσταρει να παιζει με το καυλι μου.Μου εκανε και λιγο ισπανικο με τις βυζαρες τις.

Υστερα μου περασε το προφυλακτικο.Εγω με τη σειρα μου τις εγλυψα για λιγο τα βυζια της και τον λαιμο της.Υστερα αυτη ξεκινησε το κλαρινο.Εκανε μερικες προσπαθειες να τον παρει βαθια.Δεν μπορει ομως το ντιπφροατ.Μου τον ρουφουσε βαθια και μετα τον εβγαζε απο το στομα της για να παρει αναπνοες και μου τον επαιζε με το χερι της.Μετα παλι ρουφηγμα πουτσας.Εγω της πατουσα ελαφρα το κεφαλι για να με πιπωσει πιο βαθια.Μου αρεσε η πιπα της.Δυστυχως ομως το στοματικο σεξ ειχε μικρη διαρκεια.Αρχιδια δεν μου εγλυψε αλλα και εγω δεν το ζητησα.

Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Την ξαπλωσα ανασκελα για να ξεκινησουμε το κυριως πιατο.Ειχε λιγο αξυριστο μουνακι.Της τον εχωσα βαθια και αρχισα να την γαμαω σε αργους ρυθμους.Την γαμουσα και της εγλυψα λιγο τον λαιμο της.Δεν μου φανηκε παντως πολυ καθαρο το σωμα της.Δεν λεω οτι η κοπελα ειναι βρωμιαρα.Απλως δεν ειναι σαν της κοπελες που μοσχομυριζουν! Δεν ειχε βαλει κανενα αρωμα! Πρεπει και να καπνιζει πολυ γιατι μου ηρθε εντονη μυρωδια τσιγαριλας!Λύπη Την γαμουσα αλλα αυτη δεν συμμετειχε ιδιαιτερα στο κυριως σεξΛύπη.Βγηκα απο μεσα της και σηκωσα το ενα της ποδι στον ωμο μου.Της τον ξαναεχωσα και αρχισα να την γαμαω σε μετριους ρυθμους.Αυτη επαιζε με τα μπαλακια μου.Την γαμουσα και χουφτωνα τις βυζαρες τις.Εριχνα και μερικες ματιες στον καθρεπτη γιατι το ολο θεαμα ηταν ωραιο και καυλωτικο.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει εβγαλα το προφυλακτικο και το πεταξα στα σκουπιδια.Αυτη ξαπλωσε και διπλα μου και μου εφερε τις βυζαρες μπροστα απο την πουτσα μου.Αυτη αρχισε να μου τον παιζει για να χυσω πανω στα βυζια της.Εγω ομως ηθελα να την χυσω στα ορθια.Για αυτο σηκωθηκα στην ακρη του κρεβατιου και αυτη ξαπλωσε διπλα μου.Αρχισα να τραβαω μαλακια πανω στις βυζαρες τις.Αυτη σηκωσε το ενα της ποδι και αρχισε να παιζει με το μουνακι της και να βαζει δαχτυλο στην κωλοτρυπιδα της.Τραβουσα μαλακια και επαιζα με το υγρο μουνακι της ενω αυτη επαιζε με το κωλαρακι της.Κοιτουσα το ωραιο θεαμα απο τον καθρεπτη και ειχα καυλωσειΓλώσσα.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω στα βυζια της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Της εδωσα χαρτι για να σκουπιστει.Αυτη καθαριστηκε , εβαλε τα πορνοτακουνα της και με χαιρετησε.

Συνοψιζοντας , η Εστελ ειναι μια κοπελα αξιολογης εμφανισης.Εχει αρκετα ομορφο προσωπο και μεγαλες φυσικες βυζαρες.Εχει ομως πολυ αδυνατο κωλο , αυτο που λεμε ακωλη! Για αυτο δεν δοκιμασα να την στησω στα τεσσερα.Δεν την θεωρω καραμουναρα , υπαρχουν πολλες πιο ομορφες ιεροδουλες στη Φυλης και περιξ , ειναι ομως μια εμφανισιμη κοπελα.Δεν περιμενα πολλα πραγματα απο την συγκεκριμενη συνευρεση γιατι η συγκεκριμενη κοπελα ειχε ξεκινησει την καριερα της σαν φολα.Επειδη ομως διαβασα οτι εχει βελτιωσει την αποδοση της αποφασισα να την τιμησω.Στα θετικα ειναι οτι κανει ωραια και ικανοποιητικης διαρκειας προκαταρκτικα.Τα προκαταρκτικα της ειναι παθιασμενα και η πουτσα μου κοντευε να εκραγει απο καυλα.Μου αρεσε που τα εκανε με χαμογελο,κεφι και ορεξη.Φαινεται οτι προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη.Στο κυριως σεξ ομως δεν συμμετεχει ιδιαιτερα.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα.Δεχτηκε το τελειωτικο στο στηθος χωρις υπεκφυγες.Επισης μου αρεσε οτι επαιζε με το μουνακι και το κωλαρακι της οταν εγω τραβουσα μαλακια στα βυζια της.Κανει δηλαδη παιχνιδι και δεν περιμενει απλως να τις πεταξεις τα φλοκια οπως κανουν οι περισσοτερς ιεροδουλες.Κανει ωραια πιπα αλλα εχει μικρη διαρκεια.Μου φανηκε δηλαδη οτι επειδη μου εκανε για αρκετο χρονο προκαταρκτικα για αυτο αφαιρεσε χρονο απο την πιπα! Δεν εθιξε το θεμα χρονου αλλα νομιζω οτι δεν θελει να ξεφευγει απο τα προκαθορισμενα χρονικα ορια στο δωματιο.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Γενικα ειναι μια φιλικη,χαμογελαστη και συμπαθητικη ιεροδουλη.Το θετικο ειναι οτι προσπαθει!Γερο-μύστης Δεν πεταει λευκη πετσετα!Ναι! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εστέλ
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2015
Για να παρετε μια εικονα η κοπελα φερνει λιγο σε φουρειρα σε μελαχρινο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1