Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατεβηκα τα λιγα σκαλοπατακια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω ημιυπογειου οικου ανοχης.Καθισα στον καναπε και η τσατσα μου παρουσιασε την Κλαουντια.Εργαζονταν και η Μαρινα που ομως ηταν στο δωματιο.Επελεξα να περασω με την Κλαουντια.Προκειται για μια νεαρη κοντη Ρουμανα με ομορφο προσωπο Έρωτας, ενα πιρσινγκ πανω απο τα χειληΓλώσσα , μεγαλα τσιμπουκοχειλαΓλώσσα , μικρα πεσμενα και νερουλιασμενα βυζακια , μακρυ μαυρο μαλλι , λευκο δερμα και σωμα με πιασηματα κυριως στην περιφερεια και γυρω απο την κωλαρα.Εχει ενα προστυχο και εκφυλο προσωπο! Η τσατσα ανηγγειλε απλο προγραμμα.

Πληρωσα και περασα στο δωματιο.Εβγαλα τα ρουχα μου και ξαπλωσα.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Κλαουντια.Δεν μιλαει Ελληνικα , οποτε η συννενοηση γινονταν στα Αγγλικα.Η κοπελα καθισε διπλα μου και χωρις να εχει βγαλει τον στηθοδεσμο της , αμεσως μου περασε το προφυλακτικο στο πεος.Ηταν μια ασχημη αρχη.Εγω ομως δεν το εβαλα κατω.Της ειπα να αφαιρεσει το σουτιεν και αρχισα να γλυφω τα βυζια της που ομως δυστυχως ειναι αρκετα πεσμενα.Υστερα ξαπλωσα για να με περιποιηθει αυτη με τη σειρα της.Αυτη ομως μου εγλυψε για λιγο τα βυζακια μου.Προκαταρκτικα δευτερολεπτων! Μου περασε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια σχετικα καλη πιπα.Με εξεπληξε θετικαΧαμόγελο με το κλαρινο της.Ρουφουσε το καυλι μου και προσπαθουσε να τον παρει λιγο βαθια.Δυστυχως ομως δεν μπορει να κανει ντιπφροατ.Καποιες φορες τον εβγαζε απο το στομα της για να παρει μερικες ανασες.Οταν τον ειχε στο στομα της εκανε και κυκλικες κινησεις με την γλωσσα της πανω στο κεφαλι της πουτσας.Ειναι αρκετα καυλωτικο.Αρχιδια ομως αρνηθηκε ευγενικα να γλυψειΛύπη.Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.

Σταματησε την πιπα και μου ειπε να ξεκινησουμε το σεξ.Την ξαπλωσα ανασκελα για να γλυψω λιγο το μουνακι της.Μου αρεσε εμφανισιακα το μουνακι της και ηθελα να το γλυψω λιγο.Εχει ωραιο , καθαρο και μικρο σε σχημα μουνι.Ηταν και κοντρα ξυρισμενη.Την εγλυφα αλλα αυτη κοιτουσε τον τοιχο.Σταματησα για να ξεκινησουμε το γαμησι.Αυτη εβαλε κρεμα και εγω της τον εχωσα στην ιεραποστολικη σταση.Στην αρχη την γαμουσα σε αργους ρυθμους.Την γαμουσα και της εγλυφα τα βυζια , τον λαιμο και την φιλουσα στο προσωπο.Γλωσσοφιλα μου ειπε οτι δινει μονο με εξτρα λεφτα!Ναι! Φυσικα και δεν της εδωσα τιποτα!Κουλ Υστερα ανεβασα ρυθμο και συνεχισα να την γαμαω.Αυτη εβγαζε καποια επιφωνηματα και επαιζε με τα βυζακια μου.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Δευτερη σταση το πισωκολητο.Αυτη ειχε στησει καλα τον κωλο της , ομως το προσωπο το ειχε χαμηλωσει τελειως μπροστα.Κοντευε να χτυπησει με το κεφαλι στον τοιχοΝαι!.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους και αυτη εβγαζε καποια επιφωνηματα.Αυτη ομως ειχε κατεβασμενο το κεφαλι προς τα κατω.Την γαμουσα και την ειχα πιασει απο τα μαλλια.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Κλαουντια ειναι μια κοπελα αξιολογης εμφανισης.Εχει αρκετα ομορφο προσωπο αλλα χανει λιγο στο σωμα.Παντως κριμα με τετοια τσιμουκοχειλα να μην μας αφηνει να την χυσουμε στο στομα!Ναι! Στα αρνητικα βαζω οτι δεν κανει προκαταρκτικα.Τα προκαταρκτικα λιγων δευτερολεπτων δεν μετρανε!Ναι! Επισης βαζω στα αρνητικα οτι δεν συμμετεχει στο κυριως σεξ.Στα θετικα βαζω την καλη και μεγαλης διαρκειας πιπα της.Δεν κανει ομως καραμελωμα στα αρχιδια.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και η τσατσα δεν ενοχλησε.Γενικα ειναι μια ευγενικη , καθαρη και συμπαθητικη ιεροδουλη.Δεν κανει κατι το παραπανω για να θελεις να την ξαναδοκιμασεις.Την αποδοση της θα την χαρακτηριζα ως μετρια.Αν σας αρεσει εμφανισιακα τοτε μπορειτε να την τιμησετε.Δεν θα κλαψετε τα λεφτα σας αλλα μην περιμενετε και πολλα πραγματα απο πλευρας συμμετοχης στο σεξ.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού