Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Κυριακη ηταν μια καλη μερα για μενα.Κερδισα κατι λεφτακια στο στοιχημα,υστερα απο καιρο και ανεβηκα λιγο και οικονομικα και ψυχολογικα.Ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου ενα 20ρικο απο τα κερδη να παει στην Σονια που ειχα να επισκεφτω καιρο.
Χτυπαω το κουδουνι,μου ανοιγει η ευγενικη τσατσα που μου ειπε οτι η Σονια ηταν απασχολημενη.Καθομαι στο σαλονι,και ακουω κατι αντρικα βογγητα,και κατι τι μου κανεις τι μου κανεις.Υστερα απο λιγο ανοιγει η πορτα και βγαινει η Σονια.Βαστουσε στα χερια της ενα στραπ ον και απο οτι καταλαβα ειχε ξεκωλιασει πριν με επιτυχια τον συναγωνιστη που βογγαγε πριν μεσα.Την κοιταξα με ελαφρα απορια και εκεινη μου σκασε ενα πονηρο χαμογελο.''Κανω και αυταρχικο μωρο μου'',μου ειπε πονηρα.''Ευχαριστω δε θα παρω της ειπα''και γελασε
Την κοιτουσα καλα καλα απο πανω ως κατω.Απο οταν ειχα να την δω δεν ειχε αλλαξει καθολου,μιλφαρα ονειρο.Με το κοκκινο βαμμενο νυχι στο ποδι,τις βυζαρες της,το μαυρο της στριγκακι.
Στα του αγωνιστικου χωρου τωρα.Ξεκινημα με ισπανικο στια βυζαρες της.Το ισπανικο καλο,οι βυζαρες καλυπτουν ολη την πουτσα,και τις ανεβοκατεβαζει με παλμο,οχι σα κατι αλλα βοδια που το κανουν και κοιμουνται.
Κατοπιν πιπα που ξεκινουσε απο το πιπιλισμα του πουτσοκεφαλου και συνεχιζοταν πιο βαθια στο λαρυγγι.
Συνεχεια με ιεραποστολικο δυνατο σφυροκοπημα,οπου εκει εκδικηθηκα τον συναγωνιστη που η Σονια γαμησε το κωλαρακι του.
Και τελος καταθεση του σπερματος στο στομα της,με παρατετεμενη διαρκεια μια που η μιλφαρα διψα για σπερμα.Ρουφαει,ρουφαει και θελει και αλλο.
Συμπερασματικα περασα τζαμι,η μιλφαρα τα λεφτα της τα αξιζει και θα πηγαινω συχνοτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2015
εκλασα στα γελια... φωναζε και τι μου κανεις τι μου κανεις ο συναγωνιστης;
17 Φεβρουαρίου, 2015
Αυτο θα πει αλληλεγγύη!
18 Φεβρουαρίου, 2015
Για ποια εκδικηση μιλας... ο τυπος το καταευχαριστιοτανε δεν τον βιαζε κανεις...
18 Φεβρουαρίου, 2015
Σιγά ρε μεγάλε....9αρια ακι 10αρια,πολύ ψηλά βαθμολόγησες....Κεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4