Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χτυπησα το κουδουνι και μετα απο λιγο μου ανοιξαν την πορτα.Περασα στο σαλονι και καθισα στον καναπε.Η τσατσα μου παρουσιασε την Υβοννη.Προκειται για μια μελαχρινη μιλφαρα που ειχε μαζεμενα τα μαλλια της , σχετικα ομορφο προσωπο με πολυ ωραια εκφραστικα ματια , ωραιο σιλικονατο στηθος , κανονικο αναστημα , μικρη κοιλιτσα και σωμα με πιασηματα κυριως στην περιφερεια.Ειναι Βουλγαρα και πιθανολογω οτι ειναι γυρω στα 40 ετη.Την ειχα σταμπαρει πριν απο πολυ καιρο αλλα ειχα αναβαλει την συνευρεση δινοντας προτεραιοτητα σε αλλες πορνες.Η τσατσα δεν ανακοινωσε προγραμμα.Δεν την ρωτησα για διευκρινησεις , ετσι και αλλιως γνωριζα απο τις κριτικες οτι η κοπελα κανει απλο προγραμμα στα 20 ευρω.Το ελευθερο στοματικο και το πρωκτικο αν δεν κανω λαθος τα χρεωνει στα 30 ευρω.Πληρωσα την τσατσα και περασα στο δωματιο.

Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Υβοννη.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει καλα Ελληνικα.Μου ειπε οτι ειναι λιγο κρυωμενη.Καθισε πανω μου και αρχισε να τριβεται.Το καυλι μου ειχε γινει καγκελο αμεσως.Εγω τη χουφτωνα στην κωλαρα και αρχισα να γλυφω τα ωραια βυζια της.Με αφησε με την ησυχια μου να περιποιηθω τα βυζια της και τον λαιμο της.Ηταν πεντακαθαρη και ειχε βαλει ενα ωραιο και δυνατο αρωμα.Οταν την εγλυφα στον λαιμο γυρνουσε λιγο το κεφαλι για να μην μπορεσω να την φιλησω στο στομα.Μετα εβγαλε τα εσωρουχα της και καθισε διπλα μου.Αρχισε να ασχολειται αργα και σχολαστικα με τα μπαλακια μου.Μου εγλυφε αργα και απαλα τα αρχιδια μου.Δεν τα ρουφουσε ομως.Εγω επαιζα με το μουνακι της και την κωλοτρυπιδα της χωρις αυτη να παραπονεθει.Μου εγλυψε και λιγο τα ποδια γυρω απο την πουτσα και τα αρχιδια.Επισης ετριψε για λιγο τα βυζια της πανω στην πουτσα μου.Μετα ανεβηκε πιο ψηλα και αρχισε να γλυφει τα βυζακια μου.Εγω την χουφτωνα και αυτη με κοιτουσε με τα καυλιαρικα ματακια της.Επισης την φιλουσα στο προσωπο και στα μαγουλα.Πηρε το προφυλακτικο και το εφαρμοσε στο καυλι μου.Ξεκινησε μια σχετικα καλη πιπα χωρις να χρησιμοποιει καθολου το χερι της.Με πιπωνε μονο με το στοματακι της.Με καυλωσε παντως αρκετα με την πιπα της.Πηρα την πουτσα μου στο χερι μου και αρχισα να την χτυπαω στα χειλη της και αυτη εβγαζε καυλιαρικα την γλωσσα της!Μου εκανε αξιολογη ωρα στοματικο σεξ.Οταν σταματησε την πιπα ηθελε να με καβαλησει αλλα εγω την ξαπλωσα ανασκελα.Ειδα το καθαρο ροδοκοκκινο μουνακι της και της το εγλυψα επιφανειακα για λιγο.

Αυτη ανοιξε διαπλατα τα ποδια της και εγω της τον εχωσα στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα σε αργους ρυθμους και αυτη με κοιτουσε με σεξυ βλεμμα.Την γαμουσα και εγλυφα τις βυζαρες της.Επειδη ομως αυτη δεν συμμετεχει , ειχα ψηλοβαρεθει και την εστησα στα τεσσερα.Καλο στησιμο εκ μερους της.Μπηκα μεσα της και ανεβασα τα ποδια μου πανω της.Αυτη ειχε κατεβασει το κεφαλι προς τα κατω.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους και επαιζα ταυτοχρονα με το μουνακι της.Κοιτουσα τον καθρεπτη και προσπαθουσα να χυσω.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω στο μουνακι της.Αυτη περιμενε μεχρι να ξεστραγγισω τελειως.Κατεβηκα χαμηλα προς το προσωπο της και αρχισα να την φιλαω στον λαιμο.Αυτη γυρισε το κεφαλι προς τα εμενα , μου χαμογελασε και μου εδωσε ενα πεταχτο φιλιΓλώσσα.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη ντυθηκε , ειχαμε λιγο social time , μου ειπε οτι με ξαναπεριμενει και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Υβοννη ειναι μια μιλφ αξιολογης εμφανισης.Το στηθος ειναι το δυνατο σημειο στην εμφανιση της.Το ματι πεφτει κατευθειαν σε αυτο , ειναι κατι σαν μαγνητης.Στα θετικα ειναι τα αφθονα και μεγαλης διαρκειας προκαταρκτικα.Επισης γλυφει αρχιδια και κανει αξιολογη πιπα ικανοποιητικης διαρκειας.Στα αρνητικα ειναι οτι δεν συμμετεχει στο κυριως σεξ.Δηλαδη αν ηταν αγωνας πυγμαχιας , τον πρωτο γυρο με τα προκαταρκτικα θα τον κερδιζε πανηγυρικα!Ναι! Τον δευτερο γυρο με το κυριως σεξ θα τον εχανε!Ναι! Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Ειναι καθαρη και περιποιημενη γυναικα.Παροτι ειναι μιλφαρα γλωσσοφιλα ομως δεν δινει.Ειναι μια ευγενικη ιεροδουλη και δεν δυσανασχετησε σε κανενα σημειο της συνευρεσης.Ενταξει σε γενικες γραμμες εμεινα ευχαριστημενος , χωρις βεβαια να τρελαθω απο την αποδοση της.Εχω περασει καλυτερα με αλλα μιλφακια.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2015
Όνομα κοπέλας
Υβόννη
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2015
Για πες τα αλλα μιλφακια με τα οποια περασες καλυτερα θελω να τα δοκιμασω Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1