Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειχα να την επισκεφτω απο τον Μαιο που ελειπε στην πατριδα της.Μετα απο απουσια 9 μηνων μολις εμαθα οτι επεστρεψε ειπα εδω ειμαστεΧαμόγελοΧαμόγελο.Ξεκινησα σημερα το πρωι να παω Βεργας,φτανω στις 09:30 βλεπω κλειστα λεω τι γινεται λες να μην ανοιξει σημερα.Φευγοντας για το αμαξι με βλεπει συναγωνιστης που και αυτος περιμενε για Σονια μου λεει οτι μαλλον θα ανοιξει στις 10,οποτε λεω ας περιμενω.Ευτυχως ειχα στο κινητο παιχνιδια οποτε περασε η ωρα χωρις να το καταλαβω.Παει η ωρα 10 τιποτα,λεω ας περιμενω ενα τεταρτο ακομα και αν δεν ανοιξει φευγω,με το που πλησιαζει η ωρα 10:15 και παω να βαλω μπρος να φυγω βλεπω στον καθρεφτη την Σονια να ερχεται με τα ποδια και να στριβει στο στενο για το μαγαζι οποτε μου εφυγε ενα βαρος.Αφησα να περασει κανα δεκαλεπτο και πηγα προς το μαγαζι,αφου μπηκα μου ανακοινωσε η τσατσα οτι δουλευει η Σονια,το προγραμμα που κανει και μετα απο λιγα δευτερολεπτα ξεπροβαλε απο την κουρτινα η Σονια με τις βυζαρες εξω φορωντας στρινγκ μαυρο.Αφου πληρωσα το αντιτιμο για 2 γυρους μπηκα στο δωματιο και περιμενα να ερθει.Και στους 2 γυρους τελειωσα μονο με πιπα και στο στομα της οπου μετα πηγαινε στο νιπτηρα και τα εφτυνε.Περασα καλα και ανανεωσα το ραντεβου για τον επομενο μηνα παλι.Αυτα απο εμενα για την συνευρεση μου με την Σονια,δεν ανεφερα τα της εμφανισης διοτι οι πιο πολλοι την γνωριζουμε.

Υ.Γ>>Παντως και με ρουχα ειναι πολυ ωραια γυναικαρα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
929
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2015
10 ευρώ ?
Α
αεκαρα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1