Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μαρσελα ειναι η καινουργια κοπελα του οικηματος.Ειναι μια νεαρη κοπελα με μακρυ μαυρο σγουρο μαλλι , κοντο αναστημα , ωραιο κανονικο κορμι , αρκετα ομορφο γλυκο προσωπο και μικρα στητα βυζια.Μας ηρθε απο την Ουκρανια και ειναι φιλη της Γιαννας της τσιμπουκορουφηχτρας.Σαλοναρισε με χαμογελο και μου εκανε το κλικ για να περασω μαζι της.Η ευγενικη τσατσα ανακοικωσε απλο προγραμμα και σταση 69.
Πληρωσα και περασα στο δωματιο του νεου αυτου οικου.Το δωματιο ειναι αρκετα καθαρο αλλα δεν μου αρεσε που φωτισμος ειναι πολυ χαμηλος.Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Μαρσελα.Ανταλαξαμε μερικες κουβεντες , η κοπελα μιλαει λιγα Αγγλικα.Παντως φαινονταν απο την αρχη οτι υπαρχει χημεια μεταξυ μας.Η κοπελα καθισε διπλα μου και εγω αρχισα να γλυφω τα ωραια βυζακια της.Αυτη εδειχνε να το απολαμβανει και εβγαζε καυλιαρικα επιφωνηματα.Ταυτοχρονα επαιζα με το μουνακι της μεσα απο το στρινγκακι της.Μετα αφαιρεσα το στρινγκακι της και αρχισα να της βαζω δαχτυλο στην μουναρα της , χωρις αυτη να παραπονεθει.Υστερα ξαπλωσα για να με περιποιηθει η Μαρσελα.Αυτη ξεκινησε να γλυφει αργα και αισθησιακα πρωτα τον λαιμο μου και μετα τα βυζακια μου και την κοιλια μου.Το εκανε με αρκετη ζεστασια και θηλυκοτητα.Παραλληλα μου εριχνε και μερικες ματιες με τα ομορφα ματακια της.Μετα μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια μετρια πιπα.Παντως προσπαθουσε να τον παρει βαθια στο στοματακι της και εγω της πατουσα το κεφαλι της.Το αρνητικο ειναι οτι αρνηθηκε ευγενικα γλυψιμο αρχιδιων.Μετα την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το καθαρο μουνακι της , που ομως ειναι ελαφρως ξεχειλωμενο.Μου ειπε οτι της αρεσει να την γλυφουν.Αυτη ειχε τρελαθει απο την καυλα και εβγαζε καυλιαρικα επιφωνηματα και σπαρταρουσε το σωμα της.Εγω ταυτοχρονα της εβαζα ενα δαχτυλο στο μουνακι της.Μετα της εβαλα και δευτερο δαχτυλο βαθια στη μουναρα της χωρις αυτη να παραπονεθει.Δεν χορτανα να γλυφω την μουναρα της.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτην την σταση.Καποια στιγμη σταματησα απο μονος μου για να ξεκινησουμε το κυριως πιατο.
Αυτη εβαλε κρεμα και εγω της τον εχωσα βαθια μεσα στο μουνι της.Την γαμουσα και αυτη συνεχως εβγαζε βογγητα.Σε αυτη την σταση πεσαν μερικα πεταχτα φιλια.Μετα σηκωσα το ενα της ποδι στον ωμο μου και συνεχισα να την γαμαω.Για τριτη και τελευταια σταση Κατσικογάμης επελεξα το πισωκολητο.Καλη τοποθετηση του σωματος εκ μερους της.Της τον εχωσα και ανεβασα τα ποδια μου πανω απο τα κωλομερια της.Την σφυροκοπουσα με δυνατους ρυθμους και αυτη εβγαζε πιο δυνατα βογγητα αυτην την φορα! Τα ''πλατς πλουτς'' διναν και παιρναν! Ταυτοχρονα την ειχα πιασει απο τα μαλλια και συνεχιζα το ξεσκισμα! Αυτη εδειχνε να γουσταρει το ξεμουνιασμα! Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω παρατεταμενα στο μουνακι της.Η Μαρσελα περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Μειναμε για λιγη ωρα ξαπλωμενη στο κρεβατι.Η κοπελα ντυθηκε , μου εκανε κοπλιμεντα για την αποδοση μου στο σεξ και αποχωρησε απο το δωματιο.
Συνοψιζοντας , προκειται για κοπελα αξιολογης εμφανισης που κανει προκατρκτικα και στοματικο σεξ αρκετης διαρκειας.Ειναι μια χαμογελαστη και ζεστη ιεροδουλη.Δηλαδη σε κερδιζει με την συμπεριφορα της και νομιζεις οτι γαμας την γκομενα σου! Δεν παιρνει πρωτοβουλιες και σε αφηνει να εχεις το πανω χερι στο χερι.Ειναι δηλαδη υποτακτικη γυναικα ετοιμη να ικανοποησει τις επιθυμιες του αντρα.Η γυναικα ειναι γεννημενη για να ικανοποιει τις ορμες του αντρα.Την κανεις δηλαδη οτι θελεις στο δωματιο , ολα αυτα βεβαια σε λογικα πλαισια.Σημαδια διασυνης δεν εδειξε.Η ευγενικη υπηρεσια δεν ενοχλησε.Θεωρω οτι η Μαρσελα ειναι αρκετα καλη επιλογη και συστηνεται στους λατρεις των πετιτ πιπινιων! Αν σας αρεσει , καλυτερα να την τιμησετε τωρα που ειναι καινουργια γιατι μετα μπορει να χαλασει.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρσέλα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aoratos33_2, mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού