Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την υπηρεσία την πέτυχα στο κεφαλόσκαλο, «Περάστε!», καθώς ανέβαινα. Στο σαλόνι καθόταν συναγνωνιστής. Καλημέρισα και στάθηκα όρθιος.
«Καλημέρα σας παιδιά! Σήμερα έχουμε Αλεξάνδρα. Τσιμπουκάκι όπως γουστάρετε εσείς...»
Η εικοσιτριάχρονη πόρνη εμφανίστηκε απ' τα ενδότερα γυμνόστηθη, «Γεια σας!», κλείνοντάς μας το μάτι. 'Ηταν ξανθιά, με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, γλυκούλα, μ' εύσαρκα κοκκινοβαμμένα χείλη, διέθετε ένα ζευγάρι μικρά στήθη, το σώμα της ήταν κανονικό, ίσως με κάποια χαλάρωση, είχε μέτριο ανάστημα.
«...όλες τις στάσεις, 69, ελεύθερα πιασίματα, δεν βιάζεται καθόλου. Περιποιητικιά, δεν μπορείτε να φανταστείτε, έρωτας να σας κάνει! (sic)», συνέχισε η τσατσά.
Ο συναγωνιστής κατάφερε να ξεφύγει απ' την υπηρεσία και "κατρακύλισε" στη σκάλα, εγώ πάλι δεν πρόλαβα, μ' εγκλώβισε στην εξώπορτα...
«Γλείψιμο, γλωσσόφιλια (sic), χάδια, παιχνίδια, εκτός το κωλαράκι ολόκληρη είναι δικιά σου!», συμπλήρωσε με ηδυπάθεια κι ολοκλήρωσε με διαβεβαιώσεις: «Πόρτα ντεν χτυπάω!... Να δεις πόσο απολαυστικιά θα είναι!». «Η Αλεξάνδρα;...», ρώτησα ασυναίσθητα. Στ' αυτιά μου ακόμα ηχούσε η λέξη «γλωσσόφιλια»... «Η Αλεξάνδρα, απολαυστικιά!», μου επιβεβαίωσε κοιτάζοντάς με στα μάτια.
«Λοιπόν θα περάσω!», είπα κι έβγαλα το εικοσάρικο. «Δούλευε και πουθενά αλλού;»
«Ναι, σ' ένα πολυτελής (sic) μαγαζάκι!», απάντησε με χαμόγελο, παίρνοντας το χαρτονόμισμα. «Ποιο;», ζήτησα να μάθω. «Αλκαμένους...», αποκρίθηκε. «Το 117;», τη διέκοψα. «117, ναι, αυτή είναι η καυλιάρα, εκείνη!»
Οι πόρτες των τριών δωματίων ήταν ανοιχτές, ενώ η κάμαρα που πέρασα ευρύχωρη, φωτεινή (φυσικός και τεχνητός φωτισμός) και καθαρή. Μάλιστα διέθετε περίκλειστο χώρο για ντουζ, που όμως δεν λειτουργούσε.
Η αλλοδαπή κοπέλα ήλθε μετά από 3-4 λεπτά, «Γεια σου αγάπη!», με τα σύνεργα (συσκευασία με υγρά μαντιλάκια, καπότα, λιπαντική γέλη) ανά χείρας.
«Τι κάνεις παιδί μου;», με ρώτησε. «Καλά, εσύ;». «Καλά, σε περίμενα μωράκι μου!». «Αλεξάνδρα, πότε ήσουν στο Αλκαμένους;». «Εεε, πριν δυο μήνες... τώρα να είμαι εδώ!». Παράλληλα, όση ώρα μιλούσαμε, μ' ένα μαντιλάκι σκούπιζε το κραγιόν απ' τα χείλη της. Πολύ επαγγελματική κίνηση...
Ξεκίνησε το γλείψιμο και τα φιλιά κλασικά απ' τις θηλές μου, δαγκώνοντας και ρουφώντας τες ταυτόχρονα, συνέχισε στον λαιμό, φτάνοντας μέχρι το αυτί, όπου χώνοντας τη γλώσσα στον έξω ακουστικό πόρο μ' έκανε να νιώσω ηδονικές ανατριχίλες και να της χουφτώσω πιο δυνατά το κωλομέρι. 'Επειτα με φίλησε-έγλειψε στο πρόσωπο. Δεν αργήσαμε να επιδοθούμε σε ασελγείς ασπασμούς. Πότε ρουφούσα εγώ τη γλώσσα της και πότε εκείνη τη δική μου. Πάντως φιλούσε συγκρατημένα κι επαγγελματικά. Εγώ τουλάχιστον αυτό κατάλαβα. Μετά τα γλωσσόφιλα άρχισε να κατεβαίνει. Κατέβαινε γλείφοντάς με και φιλώντας με ξανά στον λαιμό, συνεχίζοντας στο στήθος, στον κορμό, χωρίς να παραλείψει να σαλιώσει και τα πλαϊνά αυτού και κατέληξε στις μηροβουβωνικές πτυχές μου, τις οποίες φυσικά έγλειψε.
«Γεια σου καυλί μου!», χαιρέτησε το εν στύση πέος μου, ενώ στρέφοντας το κεφάλι προς το μέρος μου ρώτησε: «Ν' αρχίσουμε δουλειά;» ή κάτι τέτοιο...
Συμφώνησα. «Προφυλακτικό;», θέλησε να μάθει και λαμβάνοντας την καταφατική μου απάντηση με αντάμειψε μ' ένα χαμογελαστό: «'Ετσι μπράβο!».
Στη συνέχεια πήρε θέση ανάμεσα στα σκέλια μου κι αφού ξετύλιξε το λάστιχο με το στόμα, κατά μήκος της ψωλής μου, ξεκίνησε μια πολύ καλή πίπα. Βαθιά –με ήχους πνιξίματος–, υγρή –τα σάλια της είχαν φτάσει στις πουτσότριχές μου–, αισθησιακή, η οποία συμπεριλάμβανε και σύντομο αρχιδογλείψιμο.
Μετά από ένα ηχηρό «ποπ!», με ρώτησε: «Τι θέλεις;». Είχε έρθει η ώρα για το κυρίως σεξ. Την ανέβασα από πάνω. Σφηνώνοντας την ψωλή μου στη λιπασμένη μουνοτρυπίδα της με καύλωσε περαιτέρω μ' αισθησιακές κινήσεις της λεκάνης της, πολλά «ΑΑΑ!... ΩΩΩ!... μμμ», διάσπαρτα «Οου, γιες!», κάποια γελάκια «Χα χα χα», αναστεναγμούς "ερωτικού πόνου" «Αχχ!», στιχομυθίες του τύπου: «Σ' αρέσει;», «Ναι!...», «Κι εμένα αρέσει πολύ πούτσα σου!», ενώ κάποια στιγμή άρπαξε το χέρι μου κι έχωσε τα δάχτυλά μου βαθιά στην καταπιώνα της, κάνοντάς με να αισθανθώ την υγρή μαλακότητα της περιοχής!...
Πιστεύω πως γι' αυτή την τελευταία της κίνηση, έπαιξε ρόλο το γεγονός πως πριν αρχίσουμε με είδε που έπλυνα τα χέρια μου με σαπούνι και ζεστό νερό. Αυτό προσπαθώ πάντα να το κάνω παρουσία των κοριτσιών, έτσι ώστε να βλέπουν πως μου αρέσει η καθαριότητα και να παίρνω καλύτερες υπηρεσίες. Κάποιες "τσιμπάνε", κάποιες (οι περισσότερες) όχι...
Την έβαλα κι ανάσκελα. Κλασικά, όπως η πλειονότητα των γυναικών, ανεξαρτήτως σωματότυπου, άνοιξε τα κάτω άκρα της καλά. Η συγκεκριμένη μάλιστα, σε μία φάση, έφερε τα γόνατά της δεξιά κι αριστερά του κεφαλιού της, έχοντας τα πόδια σχεδόν τεντωμένα! Ακολούθησε μια επανάληψη των παραπάνω. Με τη διαφορά ότι κατά τη διάρκεια της γάμευσης "έπαιξαν" αρκετά γλωσσόφιλα. Επίσης είχαμε κι ένα κωμικό, τρόπον τινά, περιστατικό: Εκεί λοιπόν που γαμούσα με δύναμη, «πλαφ, πλαφ, πλαφ!» κι εκείνη φώναζε τα δικά της, «Ααα, οου γιες! 'Ετσι, έτσι!», ξαφνικά, «Πλόπ!»... τον ένιωσα να βγαίνει... «Ω, βγήκε!» είπε κι εκείνη. Τον ξανάβαλα και συνέχισα τις γαμικές ωθήσεις όταν, «Πλόπ!»... ξαναβγήκε!
«Γιατί βγαίνει παιδάκι μου;», ρώτησε. «Μήπως είναι μικρό;», μου ξέφυγε. «Δεν είναι μικρό, είναι καλό, να, τώρα μπήκε!» και συνεχίζοντας, μετά από λίγο, ολοκλήρωσα γεμίζοντας τη θηλή με ζεστό χύσι...
Οκτώ λεπτά σκάρτα ήταν ο "μάχιμος χρόνος"... Αλλά τον ευχαριστήθηκα!
Για μερικά δευτερόλεπτα μετά κάναμε γούτσου γούτσου, ενώ καθώς σηκωνόμασταν την άκουσα να με ρωτάει: «Πού το έβαλες ματάκια μου;». «Ποιο;», απόρησα. «Βρακάκι μου, πού είναι;... Α, εδώ!»
'Ηταν κάτω απ' το μαξιλάρι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού