Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατεβηκα τα σκαλακια και μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε την Μαρια.Προκειται για μια νεαρη κοπελα με μακρυ μαυρο σγουρο μαλλι , αρκετα ομορφο προσωπο , ωραιο αδυνατο κορμι , μικρα στητα βυζακια και μερικα μικρα τατουαζ.Ειναι κανονικου αναστηματος και κρινοντας απο τα χαρακτηριστηκα του προσωπου της πρεπει να ειναι Αλβανιδα.Την ειχα σταμπαρει εδω και πολυ καιρο αλλα το καλοκαιρι ελειπε σε διακοπες και δεν την ειχα γαμησει.Την Τεταρτη αποφασισα να την τιμησω.Πληρωσα και περασα στο δωματιο.Περιμενα αρκετη ωρα.Η καριολα η τσατσα δεν μου ειπε οτι η κοπελα ειχε αλλο δωματιο πριν απο μενα.Αν και υποψιαζομαι οτι η τσατσα την εστειλε πρωτα σε καποιον τακτικο πελατη και μετα σε μενα.
Μετα απο περιπου δεκα λεπτα ηρθε η χαμογελαστη Μαρια.Ανταλαξαμε μερικες κουβεντες και η κοπελα καθισε διπλα μου.Εγω αρχισα να γλυφω τα ωραια στητα βυζακια της , η ρωγα της κοιταει προς τα πανω.Μετα η κοπελα αρχισε να με φιλαει στον λαιμο , στην κοιλια και να ρουφαει τα βυζακια μου.Μου εκανε αρκετη ωρα προκαταρκτικα.Υστερα μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε το κλαρινο.Η πιπα της ειναι αργη και ρουφαει κυριως το κεφαλι της πουτσας.Οταν σταματουσε την πιπα , με κοιτουσε με τα ομορφα ματακια της και χτυπουσε την πουτσα μου πανω στο στομα της.Η πιπα της ηταν αρκετης διαρκειας.Οταν σταματησε το τρομπονι την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το καθαρο μουνακι της που ομως ειναι λιγο ξεχειλωμενο.
Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους αλλα δεν ενιωθα και πολλα πραγματα.Δεν ειχα καυλες , γαμησα κυριως λογω της συνηθειας.Επειδη θα αργουσα να τελειωσω την γυρισα σε πισωκολλητο για να μπορεσω να ολοκληρωσω .Καλο στησιμο εκ μερους της αλλα αυτη κοιτουσε προς τα κατω.Μετα απο προτροπη μου αρχισε να με κοιταει απο τον καθρεπτη.Ανεβασα αναγκαστηκα ρυθμο για να μπορεσω να τελειωσω.Αυτη εβγαζε καυλιαρικα επιφωνηματα.Η τσατσα την φωναξε στο δεκλαεπτο αλλα η κοπελα δεν εδωσε σημασια.Μετα απο μερικα λεπτα εντονου σφυροκοπηματος καταφερα να χυσω στην μουναρα της.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποσωρησε.
Συνοψιζοντας , ειναι μια εμφανισιμη , ευγενικη και γλυκια γυναικα.Κανει αρκετης ωρας προκαταρκτικα και η πιπα της ειναι ικανοποιητικης διαρκειας.Στο κυριως ομως σεξ δεν πολυσυμμετεχει.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Χρονος παραμονης στο δωματιο περιπου 13 λεπτα.Πιστευω οι λατρεις των πιπινιων αξιζει να την δοκιμασουν μια φορα.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού