Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...στις 18:00 έπεσε στα χέρια μου η "σκακιστική νουβέλα" , και στις 23:30 , την είχα πιεί μονορούφι,γιατί η συνεννόηση με τον δημιουργό της , ήταν ακαριαία...
την επομένη ξύπνησα με καύλες, σχεδίασα στο μυαλό μου , μια διαδρομή 2-3στόχων , και έδωσα εντολή στους μυώνες , να σύρουν το κουφάρι μου στην πιάτσα να σπερματουρήσει σε κάποιο τοίχο...
οι αισθήσεις μου οξύνονταν όσο περπατούσα , μέχρι η φαντασιακή προοπτική της επερχόμενης ηδονιστικής εκτόνωσης , να φουντώσει ακαριαία το εύφλεκτο μείγμα τους μυαλού μου , με έστω και με μια μικρή αναστολή ή επιβράδυνση ικανοποίησης να καθίσταται λίαν επώδυνη και μη ανεκτή...
αντίκρυσα την Αλίνα , της οποίας η σαρκική ωριμότητα, με προδιέθετε θετικά για τη δεκτικότητά της στις ορέξεις μου, και έτσι την πλήρωσα για μια παρτίδα ηδονιστικό σκάκι.
τα φαινοτυπικά της χαρ/κά είναι : ξανθιά με χυτούς αλλά ικανοποιητικού όγκου μαστούς και σωματότυπο μετρίως πληθωρικό.
την καλωσόρισα ευγενικά , και την έβαλα στο αργό προκαταρκτικό μου tempo , με τη γυναίκα να ανατρίβει τα χείλη της στον τράχηλο και τις παρειές μου , με μένα να της ανταποδίδω αντιστοίχως.
όταν κόρεσε τις γευστικές χειλεοεφαψιακές της τάσεις , ήρθε η σειρά μου να ψηλαφήσω γλωσσικά τους μαστούς της , της επηρμένες θηλές της και τα φυματιά του montgomery που διαγράφονταν στις θηλαίες άλως της ,ενώ λίγα ml αίματος είχαν εγκλωβιστεί στο στυτό πέος μου.
το παράτριβε με το χέρι και εγώ ανταπέδιδα στα αιδιοικά χειλάκια της.
στη συνέχεια ανέτριβα αγρά τους μαστούς της και τις θηλές της πάνω στο πέος μου και γώ κρατιόμουν απο τα κάγκελα για να μην τελειώσω...
ξαναβρήκα την ψυχραιμία μου για να αντέξω την όσχεο-πεολειχία που μου επεφύλασσε, για να της ανταποδώσω αμέσως με χειλεοαίδοιο-κλειτοριδολειχία με εκείνη να απαντά με πυελικούς τετανικούς σπασμούς.
η τελευταία πράξη ήταν η πεοκολπική-διείσδυση η οποία όσο κορυφωνόταν ,τόσο οι ακουστικοί φλοιοί των όσων περίμεναν στο σαλόνι , διεγείρονταν απο τα ηχητικά κύματα που εξέπεμπέ η γυναίκα...
σπερματέκκρισα λύθηκε ο σπασμός ,και υποθέτω ότι η παρτίδα έληξε με ρεμί...
ένιωσα την απεμπλοκή κλείνοντας την πόρτα πίσω μου,και περπτούσα στον καθαρό αέρα για να απολαύσω μόνος μου χωρίς μοιρασιά,χωρίς επιπλοκές , το οπιοειδές ευφοριστικό ηδύποτο που μόλις εκλύθηκε,και συνόδευε ιδανικά τα φαλάφελ απ'το percepolis , το οποίο μετουσιωνόταν σταδιακά σε μια σκέψη...
η σκέψη που σχηματίστηκε ήταν η εξής :
" ο έρωτας και το σκάκι θέλουν 2 πρόσωπα
ενώ ο ηδονισμός 1πρόσωπο με πολλά αντικείμενα"
s.zweig-rigormortis

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2014
H πάλη του πνεύματος και της φαντασίας ενάντια στον εσωτερικό δαίμονα και στην αδιάβλητη και πεισματική λογική της σύγχρονης κοινωνίας.
Ένα ακόμη διαμάντι από τον δάσκαλο, κ. rigormortis!!!
06 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...την καλησπέρα μου , αγαπητέ blizard ! Χαμόγελο
06 Οκτωβρίου, 2014
Και μονο να σε διαβαζει κανεις ειναι απολαυση ,τα σεβη μου αγαπητε!
06 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...χαιρετώ σε, αδερφέ Χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4