Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ανκα ειναι μια νεαρη μελαχρινη κοντη κοπελα με αρκετα ομορφο γλυκο προσωπο , μικρα ωραια στητα βυζακια και ωραιο αδυνατο κορμι.Εχει πολυ ομορφα ματια και γενικα το προσωπο της ειναι αγγελικο.Σαλοναρισε ολογυμνη και η τσατσα ανακοινωσε σταση 69 και τελειωτικο στο στηθος.Πληρωσα την ευγενικη τσατσα και περασα στα πορνοενδοτερα.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε το χαμογελαστο πιπινακι.Ανταλαξαμε μερικες κουβεντες και εγω αρχισα να γλυφω τα υπεροχα βυζακια της.Μετα η κοπελα μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια μετρια πιπα.Κατα τη διαρκεια της πιπας με ρωτουσε αν μου αρεσει.Ολα αυτα με ενα καυλιαρικο βλεμμα και με το χαμογελο στα χειλη.Τα Ελληνικα της ειναι ελαχιστα ενω Αγγλικα μου ειπε οτι ξερει λιγα.Μετα την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το νεανικο μουνακι της.Εχει μικρο ωραιο μουνακι και ηταν φρεσκοξυρισμενη.
Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Την γαμουσα σε αργους ρυθμους και κοιτουσα την καυλοφατσα της.Οταν πηγα να την γαμησω λιγο πιο δυνατα αυτη εδειχνε να ποναει και για αυτο δεν συνεχισα.Η κοπελα δεν ειναι για αγριο γαμησι.Μετα σηκωσα το ενα της ποδι στον ωμο μου και συνεχισα να την γαμαω σε αργους ρυθμους.Υστερα κατεβασα το ποδι της και την γυρισα στο πλαι και συνεχισα να την γαμαω.Την γαμουσα και χουφτωνα τα βυζακια της και γενικα ολο το σωμα της.Εχει πολυ μικρο κορμι.Τριτη σταση πισωκολητο με αυτην να εχει κατεβασει το κεφαλι χαμηλα στο κρεβατι και να εχει γυρισμενο το κεφαλι προς τα εμενα.Ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την γαμαω σε μετριους ρυθμους.Οταν ενιωσα να πλησιαζει το τελος βγηκα απο μεσα της και εβγαλα γρηγορα την καποτα για να την χυσω στα βυζια.Στο τσακ προλαβα να βγαλω το προφυλακτικο.Ευτυχως αυτη προλαβε να στηθει και εγω της πεταξα τα χυσια στα βυζια και κυριως στη κοιλια.Δεν ηθελα καταλαθος να την πετυχω στο προσωπο.Μετα η κοπελα σκουπιστηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συνοψιζοντας , προκειται για ενα χαριτωμενο πετιτ πιπινακι με μικροσκπικο κορμι.Ειναι αρκετα εμφανισιμη και δεκτικη στο δωματιο.Ειναι χαμογελαστη , θερμη ιεροδουλη και προθυμη σε αλλαγη στασεων.Ειχαμε δηλαδη απο την αρχη της συνευρεσης χημεια.Γενικα σε κερδιζει με το χαμογελο της χωρις να κανει κατι το ιδιαιτερο.Μονο που γαμας τετοιο μπιμπελο αρκει.Στα αρνητικα ειναι οτι δεν κανει προκαταρκτικα και οτι κοιτουσε πολλες φορες την τσοντα στην τηλεοραση.Η πιπα της ηταν μικρης διαρκειας αλλα γενικα η κοπελα δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Χρονος παραμονης στο δωματιο περιπου 13 λεπτα.Σε συγκριση με την αλλη κοπελα της βαρδιας πιστευω η Ανκα με την ζεστασια που αποπνεει κερδιζει την συνεχως κατσουφιασμενη Αλεξια , την οποια εχω τιμησει παλαιοτερα.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άνκα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού