Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 26 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Μαργαριτα ειναι μια νεαρη κοπελα με μακρυ μαλλι , αδυνατο σωμα , μετρια φατσα με λιγο αγρια χαρακτηριστικα , αδυνατο μοντελε σωμα και αξιολογα βυζια που ομως ειναι πεσμενα.Επισης εχει ενα μικρο τατουαζ στα πλευρα.Ειναι σχετικα ψηλη και δηλωνει ''Τσεχα''.Εχει εργαστει και Φυλης 109 στον οροφο.Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα και μασαζακι.Πληρωσα την τσατσα και περασα στο δωματιο που ειναι απο τα καλυτερα στην περιοχη.
Μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Μαργαριτα και με ρωτησε αν θελω μασαζ.Ξαπλωσα μπρουμητα και η κοπελα μου εκανε ενα γρηγορο μασαζακι.Οταν τελειωσε το μασαζ ξαπλωσα ανασκελα και η κοπελα εβγαλε το στρινγκακι της και τον στηθοδεσμο της.Εγλειψα για λιγο τα βυζια της και μετα η κοπελα μου περασε αμεσως προφυλακτικο χωρις να κανει ιχνος προκαταρκτικων.Μου εκανε μια αδιαφορη πιπα και εγω επαιζα με το μουνακι της χωρις αυτη να διαμαρτυρηθει.Το μουνι της ηταν τιγκα μες στην κρεμα!
Οταν σταματησε την πιπα την ξαπλωσα ανασκελα και ξεκινησα να την γαμαω ιεραποστολικα.Αυτη δεν συμμετειχε καθολου.Εμεινα αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Δευτερη σταση πισωκολλητο με καλο στησιμο εκ μερους της.Την γαμουσα σε αργους ρυθμους και αυτη κουνιονταν σιγα προς τα πισω.Τελευταια σταση με αυτην απο πανω.Ειναι καλη στην ιππασια.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω στο μουνακι της.Αυτη συνεχισε υστερα απο προτροπη μου μεχρι να με ξεζουμιξει τελειως.Μετα η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συνοψιζοντας , η Μαργαριτα δεν κανει καθολου προκαταρκτικα και η πιπα της ειναι μικρης διαρκειας.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα , στα βυζια , δαχτυλο στο μουνακι της.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε και ηταν προθυμη σε αλλαγη στασεων.Δεν συμμετεχει καθολου ομως κατα τη διαρκεια του σεξ και αυτο κανει την συνευρεση αχρωμη , αοσμη , αγευστη , βαρετη κτλ.Ειναι δηλαδη σαν ρομποτ και για αυτο μου αφησε το αισθημα του ανικανοποιητου.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού