Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου και η τσατσα παρουσιασε την Ναταλια.Προκειται για μια Μολβαδη μιλφ με κοκκινο μακρυ μαλλι , συμπαθητικο σεξυ προσωπο , μικρο στηθος , χαμηλο αναστημα και σωμα με πιασηματα.Συμφωνα με τους εγκριτους συναγωνιστες ειναι η πρωην Νατα απο Αλκιβιαδου 16.Η τσατσα ανακοινωσε τελειωτικο στο στομα και πρωκτικο.Μου αρεσε η προστυχοφατσα της και αποφασισα να την τιμησω.Πληρωσα την ευγενικη τσατσα και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και αρχισα να βλεπω παλι την ιδια τσοντα που επαιζε οταν ειχα ξεκωλιασει πριν λιγες ημερες την Ελενη.
Μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Ναταλια.Τα Ελληνικα της ειναι ελαχιστα και η συννενοηση γινονταν στα Αγγλικα.Ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε αμεσως να γλυφει το σωμα μου.Το σουτιεν της δεν το εβγαλε.Το βαζω αυτο στα αρνητικα.Εγω ομως δεν της ειπα τιποτα.Φανταζομαι θα εχει πεσμενα βυζια και για αυτο δεν το κανει.Μετα αμεσως κατεβηκε στα αρχιδια μου και τα ρουφηξε για λιγο.Τα προκαταρκτικα της ομως ηταν μικρης διαρκειας.Πηρε το καυλι μου στο στομα της και αρχισε το τρομπονι.Την πιπα της θα την χαρακτηριζα ως μετρια.Χρησιμοποιουσε και αρκετα το χερι της.
Οταν σταματησε την πιπα την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να την γαμαω ιεραποστολικα απο μουνι.Αυτη εβγαζε καυλιαρικα επιφωνηματα και μετα απο λιγο αρχισαμε να γλωσσοφιλιαζομαστε.Φιλιομασταν βαθιακαι εγω της τον καρφωνα μεσα στη μουναρα της.Μετα απο λιγο της ζητησα τον κωλο της.Την εστησα στα τεσσερα και με δυσκολια καταφερα να μπω μεσα στο κωλι της.Ανεβασα τα ποδια μου πανω απο την πλατη της και αρχισα να την ξεκωλιαζω.Την γαμουσα σε μεσαιους ρυθμους και κοιτουσα στον καθρεπτη.Αυτη ειχε κατεβασμενο το κεφαλι κατω και εβγαζε καυλιαρικα επιφωνηματα.Εγω παραλληλα επαιζα με το υγρο της μουνακι.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει βγηκα απο μεσα της και ειπα οτι θελω να ολοκληρωσω στο στοματακι της.Εβγαλα την καποτα και ξαπλωσα ενω αυτη αρχισε να με πιπωνει.Επειδη ομως το τελος δεν ερχονταν σηκωθηκα ορθιος και αρχισα να τον παιζω μονος μου στο στομα της.Οταν αρχισα να χυνω της εδωσα το καυλι μου στο χερι της για να με ξεστραγγισει.Αυτη συνεχισε την πιπα μεχρι να ρουφηξει ολα τα χυσια μου.Μετα η κοπελα τα εφτυσε στον νιπτηρα , ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συμπερασματικα , ειναι μια μιλφ μετριας εμφανισης.Αυτο που με εκανε να μπω στο δωματιο ηταν η προστυχοφατσα της και βεβαιως το φουλ προγραμμα.Η κοπελα δινει κωλο και ρουφαει τα φλοκια χωρις υπεκφυγες.Στα αρνητικα ειναι τα μικρης διαρκειας προκαταρκτικα της.Τα καλα μιλφ δινουν μεγαλη εμφαση σε αυτα.Στα θετικα ειναι οτι δεν εδειξε σημαδια βιασυνης παρολο που ειχε αρκετο κοσμο στην μεταμεσονυχτια αλλαγη.Σε γενικες γραμμες εμεινα ευχαριστημενος , χωρις βεβαια να τρελαθω.Νομιζω ειναι μια καλη επιλογη για τους λατρεις των μιλφ.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2014
πολύ καλή επιλογή η Νατα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1