Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανεβηκα τα λιγα σκαλοπατακια και μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε την Ελενη.Προκειται για μια νεαρη κοπελα με μακρυ μαυρο μαλλι,εχει μελαμψο δερμα,αρκετα ομορφο προσωπο για τα προσωπικα μου γουστα,σχετικα μικρα βυζακια,ειναι σχετικα ψηλη και εχει ωραιο κορμι με καποια πιασηματα που ομως της πανε πολυ.Δηλαδη τα πιασηματα ειναι αρμονικα κατανενημα και την κολακευουν ιδιαιτερως.Παντως το προσωπο της ειναι πολυ γλυκο και εχει ωραια καυλιαρικα ματια.Επισης εχει ενα τατου τριμπαλ πανω απο τον κωλο.Δηλωνει 25 χρονων και μαλλον ειναι Τσιγγανορουμανα.Η συγκεκριμενη κοπελα εχει εργαστει και το περασμενο Φθινοπωρο στον συγκεκριμενο οικο και μετα εξαφανιστηκε.Να διευκρινισω για να μην μπερδευτει καποιος συναγωνιστης οτι δεν ειναι η Ελενα με τις βυζαρες που δουλευει τα πρωινα.Η τσατσα ανακοινωσε κωλο και ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο στηθος.Πληρωσα την ευγενικη τσατσα και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και εβλεπα μια αδιαφορη τσοντα που επαιζε στην τηλεοραση.
Μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα και καθισε διπλα μου.Εγω της εγλυψα λιγο τα βυζακια της.Μετα η κοπελα με ρωτησε αν θελω ελευθερο στοματικο.Μετα την καταφατικη μου απαντηση,ξεκινησε αμεσως την πιπα χωρις να μου κανει ιχνος προκαταρκτικων! Δεν λεω να κανει πολλα πραγματα αλλα κατι τελος παντων! Την πιπα της θα την χαρακτηριζα ως μετρια.Γλυψιμο αρχιδιων αρνηθηκε ευγενικα.Η πιπα της ηταν μικρης διαρκειας.Φαινονταν οτι κοπελα βιαζονταν γιατι στο σαλονι περιμενε αρκετος κοσμος παρολο που ηταν καθημερινη και οχι κανενα Παρασκευοσαββατοβραδο.
Οταν σταματησε την πιπα με ρωτησε πως θελω να ξεκινησουμε το σεξ.Εβαλε κρεμα στο μουνακι της και αρχισαμε το ιεραποστολικο.Το μουνακι της δεν μου αρεσε ιδιαιτερως εμφανισιακα και για αυτο δεν δοκιμασα να το γλυψω.Ηταν και τιγκα μες στην κρεμα! Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους.Το μουνακι της εχει μετρια αισθηση.Αυτη ομως δεν συμμετειχε καθολου.Μετα απο προτροπη μου αρχισε να με κοιταει με τα καυλιαρικα ματια της.Βαρεθηκα να γαμαω μουνι και της ζητησα το κωλι της.Αλλωστε αυτος ηταν και ο λογος που περασα στο δωματιο.Αυτη ηθελε να την γαμησω πλαγιαστα γιατι λεει στις αλλες στασεις ποναει το κωλογαμισι. Εγω ομως την ξαπλωσα ανασκελα και σηκωσα το ενα της ποδι στον ωμο μου.Εβαλα το καυλι μου στην κωλοτρυπιδα της και η εισοδος εγινε ευκολα.Φαινεται την δουλεψαν αρκετα οι προηγουμενοι συναγωνιστες.Την γαμουσα σε αργους ρυθμους.Αυτη επαιζε με το μουνακι της και παραλληλα εβγαζε καυλιαρικα χαμηλοφωνα επιφωνηματα! Μεγαλη καυλα να ξεκωλιαζεις μωρακι με τετοιο ομορφο προσωπακι! Το θεαμα σε αυτην την σταση ηταν αρκετα ομορφο.Θα μπορουσε να ειναι μια σκηνη απο τσοντα.Γενικα ηταν το πιο θετικο σημειο της ολης συνευρεσης.Μετα την εστησα στα τεσσεραΚατσικογάμης αλλα αυτη μου ειπε να την γαμησω αργα.Της τον ξαναεχωσα στο κωλι και την γαμουσα σχετικα αργα.Αυτη ομως δεν ειχε παρει καλη σταση σωματος γιατι πονουσε.Ειχε χαμηλωσει αρκετα τον κωλο της ενω το προσωπο της ηταν αρκετα ψηλα.Πηγα να την διορθωσω αλλα αυτη παρεμεινε στην ιδια θεση.Μετα ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την ξεκωλιαζω με δυναμη.Την κοιτουσα απο τον καθρεπτη και ακουγα τα καυλιαρικα επιφωνηματα της.Μετα απο λιγο ηρθε το τελος στο κωλαρακι της.Παρεμεινα μεσα της μεχρι να βγουν ολα τα χυσια.Μετα η κοπελα ντυθηκε,με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συνοψιζοντας προκειται για αρκετα ομορφη μελαμψη κοπελα με συμπαθητικο κορμι.Ειναι αρκετα καθαρη και προσεχει την υγιεινη της.Ειναι ευδιαθετη στο δωματιο και δεν δυσανασχετησε σε κανενα σημειο της ερωτικης πραξης.Το αρνητικο σημειο ειναι οτι δεν κανει προκαταρκτικα και οτι η πιπα της ηταν μικρης διαρκειας.Εδειξε δηλαδη σημαδια βιασυνης , χωρις βεβαια να μου πει ξεκαθαρα να τελειωνω.Στα θετικα ειναι οτι δινει χωρις υπεκφυγες τον κωλο της παρολο που φαινονταν οτι πονουσε αρκετα.Θα μου πειτε και με το δικιο σας,αφου ανακοινωνεται στο σαλονι πως να μην τον δωσει στο δωματιο!? Γενικα δεν συμμετεχει στο σεξ και ολες τις πρωτοβουλιες τις επαιρνα εγω.Παντως ο λογος που μπηκα στο δωματιο για να την ξεκωλιασω.Σε απλο προγραμμα δεν νομιζω να περνουσα.Η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Ελένη
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού