Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινη στοχευμενη καταδρομικη στην Τζουλια/Τζουλι του Φ109 στον οροφο.Το γεγονος ότι την συγκεκριμενη δεν την ειχα ξαναπαρει καθως και οι καλες κριτικες που ειχα διαβασει από συναγωνιστες με εκαναν να την εχω στο στοχο μου.Ετσι ανεβαινω στον οροφο μου ανοιγουν την πορτα και περιμενω στο σαλονι να δω την Τζουλια.Εκανε απλο σαλοναρισμα χωρις πολλα πολλα.Ειναι μελαχρινη με σπαστο καρε μαλλι,καλο σωμα και βυζι και προσωπο καπως ιδιαιτερο αλλα ομορφο θα ελεγα.Δεν ηθελα και πολύ εβγαλα το 20αρι και μπηκα στο μεγαλο δωματιο στο βαθος.Ειναι πολύ μεγαλο!Εχει όλα τα κομφορ καθως και ντουζιερα,πετσετα και παντοφλες.Το μονο μειον ότι το αιρκοντίσιον δεν ειχε δουλεψει πολύ ετσι το δωματιο δεν ηταν πολύ δροσερο.Το μωρο αργησε λιγο λογω αλλου συναγωνιστη.Οταν ηρθε στο δωματιο ηταν πολύ ζεστη και φιλικη όπως δηλαδή εχουν αναφερει και τα παιδια από κατω.Ηρθε κοντα μου ξαπλωσε πανω μου και μου εφερε τα βυζια της να τα γλείψω.Πολυ καλο βυζι φυσικο και με πεταχτη ρωγα ότι πρεπει για πιπιλισμα.Μετα ηταν η σειρα της να με περιποιηθεί με γλυψιματα κλπ χαδια στο σωμα μου.Οταν ηρθε η ανοδος εβαλε το λαστιχο και επιδοθηκε σε μια ωραια πιπα που με καβλωσε καλα κυριως λογο του αισθησιασμου που επικρατουσε στη συνευρεση και λιγοτερο απ την τεχνικη της.Μπαλακια δεν εγλειψε και μαλλον δεν το κανει οπως την εκοψα.Το παιχνιδι ξεκινησε ιεραποστολικα σε πολύ gfe κλιμα και τελειωσε με αυτην από πανω να κουνιεται πολύ καλα μεχρι να με στραγγιξει τελειως.Λιγο κουβεντουλα και με αποχαιρετησε με σταυρωτο φιλι.

Εν κατακλείδι μια καλη συνευρεση που ενδείκνυται για τους λατρεις του gfe κυριως αλλα γενικα πιστευω κανεις δεν θα το κλαψει το 20αρι.Μπορει υπηρεσιακα να μην προσφερει κατι το ιδιαιτερο π.χ κωλο,γλωσσοφιλα,καραμπαλικινγκ,χυσιματα κλπ εξτρα που κανουν άλλες,αλλα σου βγαζει αυτή την ζεστη και χαλαρη συνευρεση που είναι εξισου σημαντικα αναλογα την διαθεση του καθενος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού