Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είναι πρωι όταν ανοιγοντας τον υπολογιστη,πριν από τρια χρονια,εχω διαβασει μια φραση του nitro σ ένα ιστοτοπο,Ζησε το σημερα σαν να είναι η τελευταια σου μερα
Ωραια φραση,σοφη σκεφτηκα,διχως όμως να δωσω την απαραιτητη σημασια
Μεχρι που το μεσημερι κτυπα το τηλεφωνο,είναι εκεινη,η χαρα της ζωης,το νοημα της ζωης
Ειχα διαβασει αρκετα βιβλια προσπαθωντας να βρω το νοημα της ζωης,διχως όμως να τα καταφερω..μεχρι τη στιγμη που βρεθηκα ξανα μ εκεινη
Ψηλη ξανθια,μ ένα κορμι που ποτε,ακομη και τωρα δεν βρηκα καλυτερο,ομορφη για τα δικα μου γουστα,ακομη και το προσωπο της που όταν μου χαμογελαγε,μ εκανε να αισθανομαι ευτυχισμενος
Θα ειμαι στη δουλεια μου ειπε,οποτε περνα αν θελεις
Αν ηθελα? Μονο γι αυτές τις συναντησεις ζουσα μεσα στην εβδομαδα..
Τελειωνοντας τη δουλεια,δυο ωρες μετα,ημουν εκει,στη δουλεια,στο δωματιο περιμενοντας..θα παω πρωτα σ ένα άλλο δωματιο και μετα θα ερθω σε σενα μου ειπε,και ας προηγουμουν
Εκεινα τα λεπτα περιμενοντας,η φραση του nitro ηρθε ξανα στο μυαλο μου
Αυτή τη φορα όμως πιο ουσιαστικα, να που η φραση αυτή επαιρνε σαρκα και οστα
Ζησε αυτή τη στιγμη σαν να είναι η τελευταια σκεφτηκα
Και την εζησα..εκανα ερωτα σαν να ηταν η τελευταια φορα,με μια κοπελα που ηθελα απιστευτα
Και εκανε και αυτή,οι εκφρασεις της,οι αναστεναγμοι της,ο τροπος που με αγγιζε,που με χαιδευε
Σε μια ταινια προσφατα ακουσα μια φραση,για το πώς είναι να κανεις ερωτα,Είναι σαν να χανεσαι μεσα στον άλλο,και ετσι ηταν
Υστερα από αρκετη ωρα,ηρθε το τελος,όμως ακομη οι αναπνοες συνεχιζοταν και από τους δυο,γι αρκετα λεπτα,ειχαμε χαθει ο ενας μεσα στον άλλο
Μετα από λιγο εκεινη σηκωθηκε και μ αποχαιρετησε
Γραψε μου μια κριτικη,μου ειπε..
Γραψε μου μια κριτικη..σκεφτηκα..
Να λοιπον που την κριτικη την εγραψα μαργαριτα..εστω και μετα από τρια χρονια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, gl και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2014
πάντως αν υπήρχαν ακόμα ψήφοι θα σε είχα μαυρίσει....
μπράβο γι αυτό που έζησες και ήταν αληθινό.
δύστυχος εγώ έχω άλλη άποψη για την κοπέλα αλλά όπως έχω πεί ο καθένας έχει τα γούστα του και ότι αμα περάσω εγώ καλά με κάποια δεν σημαίνει
ότι θα περάσει και ο άλλος και φυσικά και το αντίθετο...
25 Ιουλίου, 2014
Ειλικρινές και όμορφο. Πολύ όμορφο!
25 Ιουλίου, 2014
μας καυλωσες πρωινιταικα και μαλιστα μετα απο τρια χρονια οποτε και ειναι αδυνατον να παμε να τη βρουμε.

το φελεκι μου (επιτηδες τοκανες ετσι? )
25 Ιουλίου, 2014
και εισαι και ποιητης παναθεμα σε
25 Ιουλίου, 2014
Την εν λόγω, κάποιοι την αποκαλούν τραβελομούρα.

Είναι λοιπόν, δικαιολογημένη η ξινίλα που βγάζει η Μαργαρίτα στους πελάτες της, καθότι όλη τη γλύκα την έχει πάρει ο κ. xilnik...
25 Ιουλίου, 2014
ζουμε την καθε μερα ωσαν ναναι η τελευταια μας και φυσικα ακουμε την καρδια μας.ενα μεγαλο ευγε οχι μονο για την λογοτεχνικοτητα της κριτικης αλλα και γιατι τολμας να λες αυτα που νιωθεις,κατι δυσευρετο στην χωρα της θρασυδειλιας που ζουμε
26 Ιουλίου, 2014
..tear you apart/she wants revence..
26 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

revenge ...
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8