Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
απογευμα σαββατου λιγο μετα της 19.30 και αφου ειχα κανει μια βολτα απο μεταξι παω μια απο βεργας καθως εφαγα φλασια να παω να δω την Γκιλφ Αλινα μιας και την ξερω αρκετο καιρο.Ετσι αφου μπηκα στο σαλονι ερχεται η Αλινα μονη οπως συνηθιζει να παρουσιαζεται μονη της με χαιρεταει λεγοντας μου που χαθηκες γιατι οντως ειχα μηνες να την δω ετσι στο αντικρυσμα της επεσα στην αγκαλια και με οδηγησε στο δωματιο.μετα απο λιγο ηρθε στο δωματιο και αφου τα ειπαμε για λιγα λεπτα αρχισε να με περιποιειτε με χαδια φιλακια και ισπανικο με τα ωραια της βυζια που ασχοληθηκα ιδιαιτερα.αφου ειχα φτιαχτει για τα καλα μου περναει καποτα και την τοποθετω σε ιεραποστολικη θεση παρακαμπτωντας το τσιμπουκι ετσι αρχιζω σφυροκοπημα ενω παραλληλα επεφταν και καποια γλωσσοφιλα οσο περναγε η ωρα η αλινα βογγαγε εντονα και κλειδωνε με τα ποδια της σφιχτα σε καποια φαση αφου αργουσα καπως να τελειωσω γιατι το μουνι της ειναι αρκετα δουλεμενο με τραβαει απο τα μαλλια ενω τρανταζοταν κουνωντας την λεκανη της φωναζει χυνω μετα απο κανα λεπτο τελειωσα μου εφυγε η ουγια και αρκετη ενεργεια εκανα γυμναστικη θα ελεγα.Ηταν μια αποτελεσματικη καταθεση με μια γκιλφαρα την θεια Αλινα γνωστη σε πολλους και αξιοπιστη επιλογη παντως παρα την ηλικια ακομα κρατιεται καλα την παλευει.Αυτα απο μενα καλη συνεχεια και καταθεσεις συναγωνιστες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού