Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετα τον τελικο του Μουντιαλ αποφασισα να κατηφορισω στη Φυλης για να τιμησω την Χριστινα απο Φυλης 71α.Την ειχα δει στην τελευταια μεταμεσονυχτια τσαρκα και μου ειχε αρεσει αλλα ειχα διστασει να περασω γιατι δεν υπηρχε κριτικη που να περιγραφει τις επιδοσεις της.Μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου και σαλοναρισε η Χριστινα.Προκειται για μια σχετικα ψηλη ξανθια κοπελα με μακρυ μαλλι που το ειχε μαζεμενο σε κοτσιδα.Εχει αρκετα ομορφο προσωπο για τα γουστα μου , μικρο 1,5αρι στητο βυζακι και ωραιο αδυνατο κορμι.Ειναι Βουλγαρα και δηλωνει 20 χρονων.Πιπινακι του γαλακτος δηλαδη.Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα χωρις σταση 69.Πληρωσα και περασα στα πορνοενδοτερα.Το δωματιο ειναι καθαρο και πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Χριστινα.Καθισε διπλα μου και εγω αρχισα να γλυφω το ωραιο νεανικο βυζακι της.Αυτη δεν με αφησε να τα γλυψω πολυ ωρα.Με ξαπλωσε και εγω περιμενα καποια προκαταρκτικα εκ μερους της.Αυτη ομως μου περασε αμεσως προφυλακτικο! Ενταξει καυλωμενος ημουν και ειχα πληρη στυση αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να κανει προκαταρκτικα! Μετα μου ξεκινησε μια αδιαφορη και αργη πιπα.Εκανε ερασιτεχνικη πιπα και χρησιμοποιουσε το χερι της.Μου εκανε πιπα περιπου ενα λεπτο και σταματησε για να ξεκινησουμε το σεξ.Οταν της ειπα οτι η πιπα της ηταν μικρης διαρκειας αυτη μου ειπε οτι ειμαι πανετοιμος για σεξ.Δηλαδη επειδη εγω ειμαι καυλωμενος και εχω στυση αρκει μια πιπα ενος λεπτου!? Τελος παντων δεν ηθελα να της πω καμια κουβεντα και την ξαπλωσα ανασκελα για να ξεκινησουμε ιεραποστολικο.Γλυψιμο στο μουνακι αρνηθηκε.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους και προσπαθησα να γλυψω τα βυζακια της και τον λαιμο της αλλα αυτη αντεδρασε και μου ειπε οτι δεν της αρεσει!!! Την ειχα βαρεθει και την εστησα στα τεσσερα.Αυτη δεν ειχε παρει καλη σταση σωματος.Ειχε καμπουριασμενη την πλατη και κλειστα τα ποδια.Προσπαθησα να τις υποδιεξω να σπασει την μεση αλλα αυτη παρεμενε καμπουριασμενη.Την γαμουσα και αυτη εβγαζε καυλιαρικα αληθινα επιφωνηματα.Μετα απο προτροπη μου με κοιτουσε απο τον καθρεπτη.Ανεβασα ρυθμο και την γαμουσα σε γρηγορο ρυθμο προκειμενου να μπορεσω να τελειωσω και να παω να κοιμηθω.Αυτη συνεχιζε τα καυλιαρικα επιφωνηματα και εδειχνε να ποναει.Μετα απο λιγο ξεκινησα να χυνω στο μουνακι της.Αυτη πηγε αμεσως να τραβηχτει αλλα εγω την κρατησα απο την μεση μεχρι να βγουν ολα τα χυσια στο προφυλακτικο.Μετα η κοπελα ντυθηκε , ειχαμε για λιγο social time και η κοπελα αποχωρησε.
Συμπερασματικα,η Χριστινα ειναι μια μουναρα νεαρη γυναικα με μοντελε κορμι.Κανει ομως υπεραπλο προγραμμα.Δεν θελει φυλακια στα βυζακια και στο σωμα της.Δεν κανει προκαταρκτικα και η πιπα της ειναι μικρης διαρκειας.Παντως ειδα οτι εκανε πολλα δωματια.Νομιζει οτι μονο με την εμφανιση της θα εχει συνεχεια πελατεια χωρις να παρεχει καλες υπηρεσιες.Μονο η εμφανιση δεν αρκει ομως.Γενικα η συμπεριφορα της μεσα στο δωματιο μου θυμισε την Σουζι απο την μοντελοαλυσιδα.Δεν σας την συστηνω σε καμια περιπτωση! Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2014
Καλα, υπαρχει ακομα ανθρωπος που γαμαει σ' αυτο το σπιτι? Χμμμ;

Η ξεπετα μυριζει απ' την εισοδο (μην πω απ' τη Φυλης).
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1