Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ανεβηκα τα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα παρουσιασε την Σοφια.Εχει ξαναεργαστει το Χειμωνα στον εν λογω οικο και την Ανοιξη στο μπουρδελο της Αλκαμενους 117.Προκειται για μια κοντη Ρωσιδα προμιλφ με μακρυ σγουρο μαλλι , μετριο προσωπο , σχετικα μικρο αλλα στητο στηθος και σωμα με πιασηματα.Εμφανιστηκε χαμογελαστη στο σαλονι.Εχει αρκετα γλυκο προσωπο.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο και τελειωτικο στο σωμα.Δεν ξερει Ελληνικα και τα Αγγλικα της ειναι ελαχιστα.Πληρωσα την τσατσα και περασα στο δωματιο που ειναι κατω απο τον μεσο ορο της περιοχης.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη κοπελα.Εβγαλε τα εσωρουχα της και καθισε διπλα μου.Εγω της εγλυφα τα βυζακια της και αυτη εδειχνε να το απολαμβανει.Μετα ηρθε η σειρα της να με περιποιηθει.Μου εγλυψε λιγο τα βυζακια μου και το σωμα μου γυρω απο την επιμαχη περιοχη.Μετα με ρωτησε ρωτησε αν θελω ελευθερο στοματικο και μετα απο την καταφατικη μου απαντηση αρχισε την πιπα.Την πιπα της θα την χαρακτηριζα επιεικως ως μετρια.Χρησιμοποιουσε λιγο το χερι της και δεν εβαζε την πουτσα βαθια μεσα στο στομα της.Μπαλακια αρνηθηκε ευγενικα να γλυψει.Μου εκανε αρκετη ωρα στοματικο σεξ.Μετα μου περασε προφυλακτικο και με ρωτησε πως θελουμε να ξεκινησουμε το σεξ.Την ξαπλωσα ανασκελα και εβαλα το ενα της ποδι πανω στον ωμο μου.Την γαμουσα σε αυτην την σταση και μετα σηκωσα και το δευτερο ποδι της πανω στον ωμο μου.Δεν με βολευε ομως αυτη η σταση.Κατεβασα τα ποδια της και ξαπλωσα χαμηλα για να γλυφω τα βυζακια της και τον λαιμο της την ωρα που την γαμουσα.Πεσαν μερικα γλωσσοφιλαΈρωτας που ομως δεν την βαθια , ηταν ρηχα.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτην την σταση.Δευτερη σταση πισωκολητο με καμπουριασμενο στησιμο εκ μερους της.Ειχα ψηλα την μεση της.Την γαμουσα σε αργους ρυθμους και αυτη εβγαζε καυλιαρικα επιφωνηματα.Μου ελεγε οτι ποναει επειδη ειναι μεγαλη η πουτσα.Που να την σφυροκοπουσα και δυνατα.Οταν ενιωσα να πλησιαζει το τελος βγηκα απο μεασ της , την ξαπλωσα ανασκελα και αρχιζα να τραβαω μαλακια πανω στα βυζια.Τραβουσα μαλακια με το ενα χερι και με το αλλο επαιζα με το μουνακι της.Αυτην ειχε βαλει τα χερια μπροστα απο το προσωπο της για να μην την βρω κατα λαθος.Μετα απο λιγο πεταξα τα χυσια μου πανω στα βυζια της.Αυτη σκουπιστηκε με μωρομαντηλα , μου εδωσε και εμενα ενα μωρομαντηλο , ντυθηκε αργα χωρις να βιαζεται , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συμπερασματικα , προκειται για μια μετρια σε εμφανιση γυναικα.Ειναι ευγενικη και χαμογελαστη στο δωματιο.Δεν μιλαει ομως στο δωματιο σχεδον καθολου επειδη δεν ξερει καλα Αγγλικα.Κανει μετρια πιπα και δεν παιρνει πρωτοβουλιες κατα τη διαρκεια του σεξ.Γενικα μου φανηκε καπως απειρη παρολο που δεν ειναι καμια πιτσιρικα.Την περιμενα δηλαδη καλυτερη.Τελειωτικο στο στομα αρνηθηκε ευγενικα.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε παρολο που η τσατσα την φωναξε στο δεκαλεπτο.Ειναι συμπαθητικη γυναικα αλλα εμενα παντως δεν καταφερε να με ικανοποιησει.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Σοφία
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού