Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ανεβηκα τα σκαλακια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε την Αλεξια.Την ειχα δει και σε παλαιοτερες τσαρκες μου και μου ειχε αρεσει αλλα ειχα διστασει να περασω γιατι δεν υπηρχε καμια κριτικη για τις επιδοσεις της στο σεξ.Προκειται για μια νεαρη μελαχρινη Ρουμανα κανονικου αναστηματος , με αρκετα ομορφο προσωπο για τα γουστα μου , ωραιο αδυνατο μοντελε κορμι και μικρα στητα βυζακια. Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα και σταση 69.Πληρωσα και περασα στο δωματιο που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης.
Μετα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Μιλαει λιγα Ελληνικα αλλα ξερει Αγγλικα.Ανταλαξαμε μερικες κουβεντες.Μαζεψε τα μακρια μαλλια της σε κοτσιδα και καθισε διπλα μου.Εγω εγλυψα λιγο τα μικρα της βυζακια και ξαπλωσα για να με περιποιηθει αυτη.Η Αλεξια μου εγλυψε για λιγο τα βυζακια μου και την κοιλια μου.Επαιξε λιγο με την πουτσα μου με το χερακι της και μου περασε κατευθειαν προφυλακτικο.Ξεκινησε μια μετρια πιπα με γρηγορο ρυθμο.Δεν χρησιμοποιουσε το χερι της αλλα ειχε γρηγορο ρυθμο.Υστερα απο προτροπη μου χαμηλωσε τον ρυθμο γιατι με πονουσε.Γενικα δεν μου αρεσει η γρηγορη πιπα γιατι θεωρω οτι συνδιαζεται με ξεπετα.Εκανε και μερικα χτυπηματα της γλωσσας της στην πουτσα μου και μου εριχνε καυλιαρικες ματιες.Παντως εχει πολυ ομορφα ματια.Η πιπα της ηταν μικρης διαρκειας.Οταν σταματησε μου ειπε να ξεκινησουμε το σεξ.
Εγω την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το καθαρο μουνακι της που ηταν ομως λιγο αξυριστο.Την εγλυφα και αυτη εβγαζε χαμηλοφωνα επιφωνηματα και εδειχνε να το απολαμβανει.Οταν σταματησα αυτη εβαλε κρεμα στο μουνακι της και ξεκινησαμε σε ιεραποστολικη σταση.Αυτη στην αρχη κλειδωσε τα ποδια της για να μην κανω βαθιες διεισδυσεις.Μετα απο λιγο τα τυλιξε γυρω απο την πλατη μου.Αυτη κοιτουσε προς τα κατω και εμενα αυτο δεν μου αρεσε.Υστερα απο προτροπη μου με κοιτουσε στο προσωπο.Ηθελα να βλεπω το καυλιαρικο προσωπο της.Την γαμουσα και της εγλυφα τον λαιμο και τα βυζακια της.Αυτη με προετρεπε να την γαμησω πιο γρηγορα.Επειδη μαλλον θα αργουσα να τελειωσω σε αυτην την σταση την γυρισα σε πισωκολητο.Σχετικα καλο στησιμο εκ μερους της.Ειχε ομως χαμηλωσει κατω το κεφαλι της και κοιτουσε προς τα κατω.Εγω ξεκινησα να την γαμαω με ολη την δυναμη μου για να μπορεσω να χυσω.Αυτη υστερα απο προτοπη μου με κοιτουσε απο τον καθρεπτη.Την σφυροκοπουσα και αυτη εβγαζε δυνατα και αληθινα βογγητα! Πρεπει να ακουγομασταν στο σαλονι! Ειχα σεληνιαστει βλεποντας αυτο το στυλιαρι στημενο στα τεσσερα και να βογγαει απο το γαμησι που της εριχνα! Μετα απο μερικα λεπτα εντονου σφυροκοπηματος ηρθε το τελος στο μουνακι της.Αυτη αμεσως ντυθηκε και αποχωρησε απο το δωματιο.
Εν κατακλειδι , προκειται για ενα αρκετα ομορφο πιπινι για τα προσωπικα μου γουστα.Ειναι ομως πιεστικη με το χρονο.Η πιπα της και τα προκαταρκτικα ειναι μικρης διαρκειας.Αυτο που καταλαβα απο την συμπεριφορα της ειναι οτι δεν θελει να ξεπερναει το χρονο του δεκαλεπτου μεσα στο δωματιο.Γενικα ολες οι κινησεις της φανερωναν μια βιασυνη , μια νευρικοτητα και ενα αγχος προκειμενου να χυσω σε συγκεκριμενο χρονο.Μου φανηκε μια ψυχρη ιεροδουλη.Τις επιδοσεις της κατα τη διαρκεια της συνουσιας θα τις χαρακτηριζα ως μετριες.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2014
Θα στρώσει...Κατσικογάμης
07 Ιουλίου, 2014
Άμα πρόσθεσε το "69" στις υπηρεσίες τις, θα την στρώσω στο γλείψιμο . . . . Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2