Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μαρινα
Ξανθια Ρωσσιδα μιλφ,με ομορφο (για την ηλικια της ) προσωπο,γεματουλα,με υπεροχες μεγαλες φυσικες βυζαρες.
Τα μεγαλα της βυζομπαλα ειναι κ ο μονος λογος που εδωσα το 20 αρι στην τσα2...
Σαλοναρισμα της Μαρινας αδιαφορο,μεχρι να βγει απο την κουρτινα,ξανατρυπωσε...η τσατσα (με τα μπατομπουκαλα) με πηγε σπροχνωντας στο δωματιο λεγοντας μου : αντε περνα-περνα,θα περασεις καλα....Μαλακία
Δωματιο καθαρο,με σχετικα κοντο νιπτηρα για να πλενει ανετα καποιος την ψωλη του,χαρτι,σαπουνι,καθαρα σεντονια,ολα κομπλε...

Μαρινα ησηλθε στο δωματιο χαμογελαστη....μου πεταξε στην μαπα μου τα βυζομπαλα της,οπου ανετα τα εγλυψα,τα δαγκωσα (ελαφρως),επαιξα με τις ρωγες της,θηλασα,νιωθωντας σαν μικρο παιδι σε διαφημιση της Νεστλε....αυτη σχεδον ακινητη σε ολα αυτα...Εμμμμ...βεβαια δεν δυσανασχετησε καθολου με την εμμονη μου στα βυζια της...
Ισπανικο μετριο κ πιπα καλουτσικη με εμφαση σε βαλανο...δεν εγλυψε κορμο πεους,ουτε επαιξε με τις μπαλες μου...για ντιπ θροατ κ αλλα τετοια ουτε λογος....πιπα κοινως τυπικη.

Δυο στασεις:απο πανω ,οπου κουνηθηκε σχετικα καλα (συνεχιζα να γλυφω τις βυζαρες τις) κ ιεραποστολικα...με αφησε να γλυφω κ να φιλησω τον λαιμο της,αλλα δυο προσπαθειες που εκανα για να εισπραξω ρομαντικα γλωσοφιλλα επαισαν στο κενο...εκει ξανα-θυμηθηκα μεσα απο την θολουρα μου οτι γαμαω επι χρημασι κ δεν εχω δικαιωμα στην επιπλαστη gfe συμπεριφορα...το μουνι της να σημειωσω ειχε καλη αισθηση διεισδυσης,ουτε στενο,ουτε πηγαδι...επισης ηταν ελαφρως τριχωτο κ αξυριστο... συνεχισα να παλινδρομω κ εχυσα,,,,σχεδον μολις τελειωσα η Μαρινα με κατεβασμανα βρακια κ τιραντες με χαιρετησε χαμογελαστη κ εφυγε σφαιρα για το σαλονι....Εμμμμ
Τυπικη συνουσια 20 αρικου...περα απο την θολουρα των βυζιων,δεν εισεπραξα τιποτα...ουτε την στοργικοτητα που χαρακτηριζει συνηθως τις Μιλφ του Πρωην Ανατολικου μπλοκ...πλυθηκα κ εφυγα.
Εξω ρουφηξα με δυναμη το βραδινο αερακι νομιζοντας οτι βρισκομαι στον Θεσσαλικο καμπο...αντι αυτου,εισεπραξα ρομαντικη μυρωδια κατρουλιλας απο τα γυρω στενα....καπου εκει συνηλθα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.100
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2014
Ωραίος ο μύστης...Χαμόγελο
04 Ιουλίου, 2014
γεια σου μπιλαρε.Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2