Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 82 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα ανακοινωσε ελευθερο στοματικο για την ιεροδουλη του οικου , που ηταν η Παολα.Προκειται για μια μελαχρινη νεαρη κοπελα κανονικου αναστηματος , με μετριο προσωπο και σωμα με λιγα πιασηματα κυριως στην περιφερεια.Επισης εχει ενα τατουαζ στο σωμα της που απεικονιζει το σημα της Puma.Ειχα μεγαλες καυλες και χωρις να το πολυσκεφτω εδωσα το εικοσαρικο.Περασα στο δωματιο που ειναι κατω απο τον μεσο ορο και ξαπλωσα στο κρεβατι.Μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη και ευδιαθετη κοπελα.Μου ειπε οτι ξερει ελαχιστα Ελληνικα και η συννενοηση κατα τη διαρκεια της συνουσιας γινονταν στα Αγγλικα.Καθισε διπλα μου και εγω ξεκινησα να γλυφω τα φυσικα της βυζια.Μου εκανε κοπλιμεντα για το πεος μου και με ρωτησε αν θελω ελευθερο στοματικο .Μετα απο την καταφατικη μου απαντηση ξεκινησε την πιπα χωρις να μου εχει κανει καποια προκαταρκτικα.Δεν ειχε ουτε καν μωρομαντηλο για να να σκουπισει την πουτσα μου.Ενταξει καθαρος ειμαι και ειχα κανει μπανιο αλλα μου εκανε εντυπωση.
Η πιπα της ηταν σχετικα καλη.Τον ρουφουσε αρκετα καλα αλλα χρησιμοποιουσε πολυ το χερι της.Εγω πηρα το χερι της για να με πιπωνει μονο με το στοματακι της.Μου εγλυψε και τα αρχιδια μου.Μου εκανε αρκετη ωρα στοματικο σεξ.Την σταματησα εγω και της ειπα να μου περασει προφυλακτικο.Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Αυτη τραβηξε λιγο το στρινγκακι και ηθελε να τη γαμησω ετσι αλλα μετα απο προτροπη μου το εβγαλε.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους και αυτη εβγαζε αληθινα βογγητα.Βαριομουν να αλλαξω σταση και συνεχισα σε αυτη.Οταν ενιωσα να πλησιαζει το τελος βγηκα απο μεσα της και ξεκινησω να την παιζω στα βυζια της ενω η κοπελα ηταν ξαπλωμενη ανασκελα.Επαιζε με το μουνακι της και τραβουσα μαλακια.Της ειπα να βγαλει την γλωσσα της για να με καυλωσει.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω παρετεταμενα στα βυζια της και στην κοιλια της.Της εδωσα χαρτι για να σκουπιστει.Αυτη ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε με χαμογελο.
Συνοψιζοντας , προκειται για ενα αγουρο πιπινακι μετριας εμφανισης.Δηλαδη θελει καθοδηγηση κατα τη διαρκεια του σεξ.Δεν παιρνει πρωτοβουλιες.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα και στα βυζια αλλα δεν της αρεσει να της βαζεις δαχτυλο στο μουνακι.Τελειωτικο στο στομα αρνηθηκε ευγενικα.Γενικα η ολη φαση ηταν amateur.Η τσατσα χτυπησε την πορτα στο 10λεπτο.Εγω παντως δεν εμεινα ευχαριστημενος.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Πάολα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2014
καταλαβα πολυ μετρια κατασταση απο αλλη μια μετρια σε εμφανιση ασχετη κοπελιτσα χωρις εμπειρια που δεν μπορει να προσφερει υπηρεσιες που κανουν τη διαφορα εγω απορω και αναρωτιεμαι γιατι σε αυτα τα μαγαζια θελουν20ευρω ενω προσφερουν τις ιδιες υπηρεσιες με ολα τα αλλα μαγαζια της ευρυτερης περιοχης του μεταξιου που το αντιτιμο ειναι στα10ευρω σκετη κοροιδια ας το σκεφτει οποιος ξαναπερασει
22 Ιουνίου, 2014
@erastis01 η σχέση 10αρικου με 20αρικου δεν έχει να κάνει καμία ουσιαστική διαφορά στις υπηρεσίες, το μόνο που πληρώνεις στο +10 ευρώ παραπάνω είναι τον χώρο που ομολογουμένως είναι καλύτερος από τα τσαρδιά του Μεταξουργείου και επίσης ενώ στο μεταξι οι πακιστανοι πάνε αβέρτα, στο 20αρικο μπουρδελο, οι πακιστανοί σπανίζουν εως και καθόλου !! Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2