Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου και η ευγενικη τσατσα με τα γυαλακια μου παρουσιασε την Αννα.Προκειται για μια Ρωσιδα μιλφ με σγουρο καστανο μαλλι , σχετικα ομορφο προσωπο , ωραιο αδυνατο κορμι και σιλικονατο στηθος.Εχει πολυ προστυχο προσωπο και ομορφα ματια.Πιθανολογω οτι ειναι περιπου 40 χρονων.Πληρωσα την τσατσα και περασα στα πορνοενδοτερα.Το δωματιο ειναι μικρο και κατω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Στην τηλεοραση επαιζε μια ερωτικη ταινια του Σειρηνακη.Ο Ζαφειρης προσπαθουσε με πεσμενη πουτσα να γαμησει ενα εμφανισιμο γκομενακι.Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η λιγομιλητη Αννα.Με χαιρετησε και ξαπλωσε διπλα μου.Εγλυψα το ωραιο σιλικονατο της στηθος και μετα ηρθε η σειρα της να με περιποιηθει.Ξεκινησε να γλυφει τα βυζακια μου και αργα κατεβαινε προς το κατω μερος του σωματος μου.Μου εγλυφε αργα και αισθησιακα το σωμα μου.Οταν εμφτασε στο επιμαχο σημειο μου εγλυψε τα μπαλακια μου.Το εκανε ωραια και χωρις να με πονεσει.Ρουφηγμα αρχιδιων δεν δοκιμασε.Μετα ξεκινησε μια μετρια ακαποτη πιπα.Σταματησε και μου εγλυψε παλι τα αρχιδια μου.Μετα παλι μου εκανε πιπα χρησιμοποιωντας λιγο το χερι της.Πηρα το χερι της και αυτη συνεχισε την πιπα με το στοματακι της.Καποια στιγμη την σταματησα για να μην εχουμε προωρο τελος.
Την εβαλα ανασκελα και ξεκινησα να γλυφω με μανια το καθαρο και ξυρισμενο της μουνακι.Αυτη εβγαζε δυνατα αληθινα βογγητα και εδειχνε να το απολαμβανει.Σταματησα για να αρχισουμε το σεξ.Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Την γαμουσα στην αρχη σε αργους ρυθμους και μετα ανεβασα ρυθμο και εκανα βαθιες διεισδυσεις.Αυτη συνεχιζε τα αναστεναγματα που με εφτιαχναν αρκετα.Δευτερη σταση πισωκολητο με καλο στησιμο εκ μερους της.Την γαμουσα και αυτη παλι εβγαζε καποια βογγητα.Της εριξα και ενα χαστουκακι στα κωλομερια χωρις αυτη να διαμαρτυρηθει.Οταν ενιωσα να πλησιαζει το τελος βγηκα απο μεσα της και της ειπα οτι θελω να ολοκληρωσω στο στοματακι της.Σηκωθηκα ορθιος και αρχισα να πιρφοριζω στο στοματακι της.Οταν ενιωσα να πλησιαζει το τελος της τον εδωσα στο στομα για να με τελιωσει με την πιπα της.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω παρετεταμενα στο στοματακι της.Αυτη μετα απο προτροπη μου με κοιτουσε στα ματια! Μεγαλη καυλα να την χυνεις στο στομα και αυτη να σε κοιταει με τα ομορφα ματια της! Με ξεζουμιξε και τα εφτυσε στον νιπητηρα.Ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.
Συνοψιζοντας , προκειται για ενα μιλφακι που εχει πολυ καλο κορμι για την ηλικια της.Επισης ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Γενικα εκανε αδιαμαρτυρητα οτι της ελεγα , δηλαδη εγω ειχα το πανω χερι κατα τη διαρκεια της συνουσιας και την καθοδηγουσα.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Μου φανηκε ομως λιγο παραξενη και μυστηριωδης γιατι ηταν λιγομιλητη.Οι κουβεντες που ανταλαξαμε μετριουνται στα δαχτυλα του ενος χεριου! Σε γενικες γραμμες εμεινα ευχαριστημενος , χωρις βεβαια να τρελαθω.Συστηνεται στους λατρεις των μιλφ! Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουνίου, 2014
Πριν 2-3 χρόνια που είχε πρωτοέρθει στο Διδύμου 20 και είχα περάσει μαζί της, ήταν λες και γαμούσα πτώμα κυριολεκτικά!
Επιδερμίδα κρύα και πλαστική και όχι μόνο στα ψεύτικα βυζιά της, με γλωσσοφίλιασε και νόμισα ότι με φιλούσε πεθαμένη.
Έκλασα μαλλί.Πολύ death-ιάρα μιλφοπουτάνα.Γαμήσι από τον άλλο κόσμο.Απόκοσμο, τρομακτικό και αμίλητο.
BO
Bill OldKostas
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1