Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατεβηκα τα σκαλακια του οικου και περασα στο σαλονι.Η τσατσα ανακοινωσε κωλο , σταση 69 και τελειωτικο στο στηθος.Μετα απο λιγο εμφανιστηκε η Αννα.Προκειται για μια νεαρη κοκκινομαλλα με μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , ωραιο αδυνατο κορμι , αξιολογο φυσικο στηθος και αδιαφορο για τα γουστα μου προσωπο.Επισης η κοπελα εχει καποια τατουαζ στο σωμα της.Εδωσα το μπλε παραβολο και περασα στο δωματιο που ειναι αρκετα μικρο αλλα καθαρο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Αννα.Καθισε διπλα μου στο κρεβατι και εγω αρχισα να γλυφω τα βυζια της.Με ειχε καυλωσει με τις μαυρες ζαρτιερες της! Μετα ηρθε η σειρα της κοπελας να με περιποιηθει.Μου ελυψε λιγο τα βυζακια μου και μ ξεκινησε να γλυφει αργα τα μπαλακια μου.Μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια μετρια πιπα.Το θετικο ειναι οτι δεν χρησιμποιουσε καθολου το χερι της.Εγω κοιτουσα απο τον καθρεπτη το ωραιο ροδοκοκκινο μουνακι της και την ωραια κωλοτρυπιδα της!
Οταν σταματησε την πιπα την ξαπλωσα ανασκελα και ξεκινησα να γλυφω το μουνακι της.Αυτη εκλεισε τα ματια της και απολαμβανε.Πρωτη σταση ιεραποστολικο μετα απο επιλογη μου.Την γαμουσα σε αργους ρυθμους και εγλυφα τα βυζια της.Αυτη χουφτωνε το σωμα μου.Το μουνι της παντως εχει καλη αισθηση.Οταν βαρεθηκα να γαμαω μουνι της ζητησα το κωλι της.Αυτη στηθηκε καλα στα τεσσερα και η εισοδος στον κωλο της εγινε σχετικα ευκολα.Την γαμουσα σε αργους ρυθμους και κοιταζομασταν απο τον καθρεπτη.Της ειπα να παιζει με το μουνακι της για παρτι μου.Καυλωνω πολυ οταν μια γυναικα παιζει με το μουνακι της την ωρα που την ξεκωλιαζω! Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει της ειπα οτι θελω να την χυσω στο στηθος.Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να την παιζω.Αυτη εβαλε το χερι της μπροστα στο προσωπο της για να μην την πετυχω κατα λαθος.Αυτη με κοιτουσε απλως και χαμογελουσε.Της ειπα να βγαλει την γλωσσα της και να παιζει με τα αρχιδια μου.Με τα απο λιγο ηρθε το τελος στα βυζια της.Αυτη σκουπιστηκε , σηκωθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συμπερασματικα , προκειται για μια γυναικα με πολυ ωραιο (στυλιαρι) αδυνατο κορμι αλλα πολυ μετριο προσωπο.Κανει φουλ προγραμμα χωρις υπεκφυγες.Ειναι χαμογελαστη αλλα και λιγομιλητη στο δωματιο.Γενικα δεν επαιρνε πρωτοβουλιες στο δωματιο , δηλαδη θελει καθοδηγηση κατα τη διαρκεια της συνουσιας.Η ξανθια τσατσα που ειναι συνεχεια στον συγκεκριμενο οικο φωναξε στο 10 λεπτο! Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού