Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανεβηκα τα σκαλοπατια και μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου.Στην τηλεοραση οπως παντα επαιζε τσοντα.Η τσατσα ανηγγειλε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο στηθος για την ιεροδουλη του οικου.Μετα απο λιγο σαλοναρισε η χαμογελαστη και ολογυμνη Μαρια.Προκειται για μια νεαρη κοντη Αλβανιδα με καστανο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , μετριο προσωπο , αξιολογο φυσικο στηθος , σωμα με πιασηματα και ενα τατουαζ πανω απο τον κωλο.Πληρωσα την ευγενικη τσατσα και περασα στο δωματιο που ειναι πανω απο το μεσο ορο της περιοχης.Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη Μαρια.Μου εκανε καποια κομπλιμεντα για την εμφανιση μου και εβγαλε το στρινγκακι της.Καθισε διπλα μου στο κρεβατι και ξεκινησε να με γλωσσοφιλιαζει με μανια.Της εγλυψα για λιγο τα βυζια της και μετα αυτη εγλυψε τα δικα μου βυζακια.Με ρωτησε αν θελω ελευθερο στοματικο.Της απαντησα να ξεκινησει με προφυλακτικο.Γενικα με ενδιαφερει μονο το ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο στομα.Μου περασε προφυλακτικο στην ηδη καυλωμενη μου πουτσα.Μου εκανε πολυ λιγη ωρα στοματικο σεξ.Δεν της ειπα τιποτα γιατι δεν ειχα αναγκη την πιπα της.Ειχα πολυ καυλες και η πουτσα μου βαρουσε κοφτες! Την πιπα της θα την χαρακτηριζα ως μετρια.
Ανεβηκε με δικια της πρωτοβουλια απο πανω μου σε reverse cowgirl.Εκανε μερικα ανεβοκατεβασματα αλλα εγω την σταματησα.Ηθελα να εχω εγω τον ελεγχο της καταστασης.Την γυρισα σε ιεραποστολικο και ξεκινησαμε να γλωσσοφιλιαζομαστε.Αυτη εβγαζε αληθινα καυλιαρικα βογγητα.Εκανα βαθιες διεισδυσεις στο μουνακι της που εχει μετρια αισθηση.Το μουνακι της ηταν λιγο αξυριστο.Μου προτεινε να την χυσω στα βυζια αλλα εγω της ειπα πρωτα να δοκιμασουμε πισωκολητο.Το στησιμο της στα τεσσερα ηταν χαμηλο.Μετα απο λιγο ξαπλωσε σχεδον τελειως κατω.Τη γαμουσα σε μετριους ρυθμους και αυτη συνεχιζε τα καυλιαρικα αναστεναγματα.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει βγηκα απο μεσα της.Εβγαλα το προφυλακτικο και ξεκινησα να την παιζω στα βυζια της.Αυτη καθονταν στην ακρη του κρεβατιου.Της ειπα να με κοιταει στα ματια και εγω συνεχιζα να την παιζω.Αυτη μου εβγαζε την γλωσσα της προκειμενου εγω να χυσω.Μετα απο λιγο ξεκινησα να χυνω παρετεταμενα.Την εχυνα στα βυζια και παραλληλα γλωσσοφιλιαζομασταν.Ειχα μεγαλο οργασμο.Μερικα χυσια επεσαν στο πατωμα.Της εδωσα χαρτι υγειας και αυτη σκουπισε τα βυζια της και το πατωμα.Φορεσε τα πορνοτακουνα της και το στρινγκακι της , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συνοψιζοντας , προκειται για μια γυναικα μετριας εμφανισης που ειναι ομως πολυ ζεστη και φιλικη στο δωματιο.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων και συμμετεχει κατα τη διαρκεια του σεξ.Γλυψιμο αρχιδιων και τελειωτικο στο στομα αρνηθηκε ευγενικα.Σε γενικες γραμμες περασα καλα και εμεινα ευχαριστημενος , αν και μου φανηκε λιγο βιαστικη.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού