Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα στις 13.10 . Ο σκοπός που κατέβηκα στην πιάτσα ήταν η Κάρλα στο Παρασίου 36 , όπου φίλος μου έχει πει τα καλύτερα. Στην χθεσινή βόλτα
η υπηρεσία μου είπε ότι θα δουλεύει σήμερα το πρωί . Πήγα ξανά αλλά τζίφος. Οπότε για να μην φύγω άπραγος επισκέφτηκα το εδώ μαγαζί για την Μαριάννα , που την είχα βάλει
στόχο λόγω βυζιών , απο τότε που δούλευε στο Περγάμου 27α. Η Μαριάννα είναι μιά ξανθιά ρωσίδα με μαλλί μέχρι το ύψος των ώμων , χοντρή αλλά με σφιχτό κορμί και φυσικότατες
4άρες βυζάρες. Πέρασα στο δωμάτιο , κάνα 10λέπτο μετά ήρθε η βυζομίλφ , μίας και είχε άλλο πελάτη. Νά μαι και εγώ μου λέει γελώντας και πετάει τα βυζιά της έξω. Κάθισε δίπλα μου στο κρεβάτι
και έβγαλε τα εσώρουχα της. Μού έφερε τις βυζάρες της πάνω στην μούρη μου και την σκέπασε όλη....Χούφτωνα τις βυζάρες της και έπαιζα με τις ρόγες της. Αυτή κουνούσε τα βυζιά της
μπρος στο πρόσωπο μου , και εγώ έπαιζα με το μουνάκι της. Έψαχνε για το προφυλακτικό αλλά της είπα ότι θέλω χωρίς , έσκυψε και αφού έκανε ένα πολύ γρήγορο απο αρχίδια , πήρε τον πούτσο
μου στο στόμα της. Ήταν στα πλάγια απο το σώμα μου με την κωλάρα της τουρλωμένη νατην βλέπω απο τον καθρέπτη. Η πίπα της όχι τίποτα το ιδιαίτερο , ρηχή και μονότονη . Πέρασμα προφυλακτικού .
Πήγε να ξαπλώσει και της λέω μείνε όπως είσαι. Σηκώθηκα και πήγα από πίσω της. Μπήκα στο μουνί της και άρχισα να την σφυροκοπάω πισωκολλητά. Τραβιόμουν πίσω και ξαναμπαίνα μέσα της με δύναμη
και αυτή έλεγε έτσι γαμία μου και πιο δυνατά , αλλά έβγαζε κάποιες κραυγές που ήταν αρκετά ψεύτικες. Την είχα έτσι κάνα 5λέπτο , της είπα να γυρίσει , έβγαλα το προφυλακτικό , ανέβηκα από πάνω της ,έβαλα τον πούτσο μου ανάμεσα στις βυζάρες της και γαμούσα τα βυζιά της. Ανέβηκα λίγο πιο πάνω ακόμα και της τον έδωσα στο στόμα για λίγο , όταν ήμουν στο όριο για να τελειώσω τραβήχτηκα και της
έκανα τις βυζάρες και τον λαιμό χάλια....Της έφερα χαρτί σκουπίστηκε , με χαιρέτησε και έφυγε απο το δωμάτιο χωρίς να πλυθεί.Στο δωμάτιο έκατσα γεμάτα 10 λεπτά αλλά δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο
πέρα απο το χύσιμο στις βυζάρες της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.064
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2014
Άλλαξε ο #1 αξιολογητής του σάιτ. Ζούμε ιστορικές στιγμές.
13 Μαΐου, 2014
Φίλε n.smirni, συγχαρητήρια για την πρώτη θέση!
13 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συγχαρητηρια και απο μενα αν και δεν θα μου ειναι ιδιαιτερα χρησιμος γιατι απο οτι διαπιστωνω ειδικευεται σε μπουρδελα.
Γιαυτο μου ηταν και αγνωστος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3