Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου και η τσατσα ανακοινωσε οτι η κοπελα κανει πρωκτικο σεξ.Μετα απο λιγο σαλοναρισε η ιεροδουλη του οικου , η Λαουρα.Προκειται για μια κοκκινομαλλα γυναικα με σχετικα ομορφο προσωπο , σωμα με πιασηματα , εχει καποια παχακια στην κοιλια και αξιολογο στηθος.Πληρωσα την τσατσα και περασα στα ενδοτερα.Το δωματιο ειναι μεγαλο αλλα κατω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Ξαπλωσε διπλα μου και εγω ξεκινησα να γλυφω απαλα τις βυζαρες της.Η κοπελα μου περασε προφυλακτικο χωρις να μου κανει προκαταρκτικα και ξεκινησε την πιπα.Να πω οτι η κοπελα κανει deepthroat.Ρουφουσε την πουτσα μου σχεδον μεχρι τα αρχιδια , εβγαζε την πουτσα απο το στοματακι της , επαιρνε μια αναπνοη και μετα την ξαναρουφουσε.Το εκανε αυτο αρκετες φορες.Μου αρεσε αρκετα αυτο.Πρωτη σταση ιεραποστολικο μετα απο επιλογη μου.Εγω τη γαμουσα σε αργους ρυθμους και αυτη μου εγλυφε τα βυζακια μου και τον λαιμο μου.Δεν ενιωθα ομως σχεδον τιποτα και δεν το ευχαριστιομουν.Βαρεθηκα να γαμαω μουνι και της ζητησα κωλο.
Λαουρα : Ειναι χοντρη! Μπορει να μην μπει , ελα να προσπαθησουμε.
Ηθελα να την γαμησω ετσι οπως ηταν ανασκελα ξαπλωμενη αλλα αυτη στηθηκε στα τεσσερα.Εγω ανοιξα τα κωλομερια της και αυτη επιασε τον πουτσο μου και αρχισε να τον βαζει στο κωλι της.Εσπρωξα και εγω αργα για να μην την πονεσω και τελικα με δυσκολια καταφερα να μπω στο κωλαντερο της.Τη γαμουσα σε αργους ρυθμους ενω αυτη ειχε ξαπλωσει χαμηλα και εχοντας γυρισει το κεφαλι της με κοιτουσε.Ενωσαμε τα αριστερα μας χερια ενω αυτη επαιζε με το δεξι της χερι με τα αρχιδια μου.Μετα απο μερικα λεπτα μου ειπε οτι πρεπει να τελειωσω.
Αναγκαστικα ανεβασα ρυθμο και ξεκινησα να τη γαμαω πιο δυνατα
Λαουρα : Σκισε μου τον κωλο!
Ειχα καυλωσει αρκετα και μετα απο μερικα λεπτα ηρθε το τελος στο κωλαντερο της.Βγηκα απο μεσα της , αυτη μου εβγαλε το προφυλακτικο και το πεταξε.Ντυθηκε , μου ευχηθηκε καλο Πασχα και αποχωρησε.Συμπερασματικα , στα αρνητικα ειναι οτι εθειξε το θεμα του χρονου χωρις να εχει ενοχλησει η τσατσα.Για τους λατρεις του κωλου αξιζει μια δοκιμη.Για οσους αρεσκονται ομως να γαμανε απλως μουνι , υπαρχουν πολυ καλυτερες επιλογες που κανουν απλο προγραμμα.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού