Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα τις τρεις συνεχομενες φολες που εφαγα αποφασισα στην επιλογη της επομενης ιεροδουλης να μην δωσω τοσο μεγαλη σημασια στην εμφανιση , αλλα κυριως στις υπηρεσιες.Ετσι αποφασισα να τιμησω τη μιλφαρα Συλβια που εργαζεται στο Διδυμου 18 ημιυπογειο τα πρωινα.Προκειται για μια γυναικα με ομορφο προσωπο , φυσικες μεγαλες βυζαρες και σωμα με πιασηματα.Εχει μελαχρινο καρρε μαλλι με ξανθιες ανταυγιες.Επισης εχει ενα τατουαζ στο δεξι χερι και ενα τατουαζ πεταλουδα στην πλατη.Ο τσατσος ανακοινωσε οτι η κοπελα δινει κωλο και δεχεται τελειωτικο στο στομα.Εδωσα το εικοσαευρο και περασα στο δωματιο , που ειναι κατω απο το μεσο ορο της περιοχης αλλα εχει κλιματιστικο.Εβγαλα τα ρουχα μου και ξαπλωσα στο κρεβατι.Μετα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη Συλβια και καθισε διπλα μου.
Συλβια: Τι κανεις μωρο μου?
Εγω : Εχω καυλες!
Εβγαλε το καυλωτικο μαυρο ολοσωμο φορεμα που φορουσε και εγω ξεκινησα να γλυφω τις βυζαρες της!
Εγω : Θα σε φαω!
Η κοπελα μου εγλυψε αισθησιακα της ρογες μου και η πουτσα μου ειχε ηδη γινει μπετον αρμε!
Συλβια: Θελεις με προφυλακτικο η ελευθερο στοματικο?
Εγω: Ελευθερο
Ξεκινησε μια αξιολογη πιπα χρησιμοποιωντας και το ενα χερι της.Σταματουσε για λιγο το ρουφηγμα και εγλυφε την πουτσα μου.Εγω την ιδια ωρα εβαζα δαχτυλο στο υγρο μουνακι της.Μετα απο παροτρυνση μου εγλυψε τα αρχιδια μου.Το εκανε αρκετα καλα και δεν με πονεσε.Επειδη ειχα πολυ καυλες τη σταματησα για να μην εχουμε προωρο τελος και της ειπα να ξεκινησουμε το κυριως πιατο.Η κοπελα στηθηκε στα τεσσερα , αλλα εγω δεν ηθελα να βλεπω το ρυτιδιασμενο κωλο της και για αυτο τη γυρισα σε ιεραποστολικο.Ηθελα να βλεπω την καυλοφατσα της.Τη γαμουσα και παραλληλα εγλυφα τα βυζια της και το λαιμο της.Οταν βαρεθηκα να γαμαω μουνι , της ζητησα κωλο.Αυτη στην αρχη δεν ηθελε λεγωντας οτι την εχω μεγαλη , αλλα τελικα δεχτηκε.Ετσι οπως ηταν ξαπλωμενη σηκωσα το ενα της ποδι , το εβαλα στον ωμο μου και ξεκινησα να την ξεκωλιαζω.Παραλληλα εβαζα δαχτυλο στο μουνακι της.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει βγηκα απο μεσα της και εβγαλα την καποτα.Η Συλβια τον πηρε στο στομα και ξεκινησε να με πιπωνει.Εγω την κοιτουσα απο τον καθρεπτη και της πατουσα το κεφαλι.Μετα απο λιγο ξεκινησα να χυνω στο στοματακι της! Με ξεστραγγισε μεχρι τελευταιας σταγονας και τα εφτυσε στον νιπτηρα.Συζητησαμε για λιγο για τα ταττου της και η κοπελα αποχωρισε.Συμπερασματικα προκειται για μια κοπελα που δεν βιαζεται στο δωματιο και ειναι αρκετα ευδιαθετη.Δεν ειναι δηλαδη απο τις ξινες ιεροδουλες.Το αρνητικο στο σωμα της ειναι οτι εχει εντονη κυτταριτιδα στον κωλο και για αυτο δεν δοκιμασα να την ξεκωλιασω σε πισωκολητο.Ο τσατσος δεν ενοχλησε.Χρονος παραμονης στο δωματιο 15 λεπτα.Συστηνεται στους λατρεις των μιλφ με μεγαλες φυσικες βυζαρες! Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2014
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού